Досвід:

більше 10 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ) (2008)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2008

Вік:

36-45

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе:

Доброго дня!
Вже більше 14 років викладаю англійську дітям і дорослим різного рівня.Використовую у своїй роботі комунікативну і авторську методики з використанням сучасних підручників, інтернету-технологій: відео, подкастів, блогів, інтерактивних вправ, автентичних статей. Кожен курс на 100% індивідуальний, матеріали комбінуються залежно від цілей, рівня, інтересів, особових особливостей. Загальний, бізнес, англійський, підготовка до IELTS та ЗНО. Йде набір на 2019-2020 навчальний рік.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Розмовна мова

Мені дуже подобається викладач, із задоволенням продовжую.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Роботу Наталії можу оцінити на 5. Мене все влаштовувало: час уроків, подача матеріалу, завжди надавалися всі необхідні матеріали. Цього педагога можу рекомендувати з найкращої сторони. Зараз не займаюся з власних причин.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО, Репетитор для початківців

Щиро дякую за прекрасного спеціаліста. Педагог компетентна у своїй справі. Методика викладання цікава та ефективна. Рекомендую.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Наталія Олександрівна чудовий педагог. Все швидко і доступно пояснює, надає багато матеріалів, цікаво проводить заняття. Мені з нею комфортно займатись, і головне - я бачу результат.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО, 10 - 11 класи

Вже в серпні місяці почали шукати репетитора, щоб якісно підготував до здачі ЗНО з англійської мови. Нам запропонували Наталію Олександрівну. І нам пощастило, бо відразу знайшли спільну мову, і вже працюємо більше півроку з педагогом. Інтенсивно та злагоджено моя дитина готується до іспиту разом з Наталією Олександрівною. Викладач може доступно донести інформацію до дитини. Цікаві завдання під час занять використовує репетитор. Ставимо високу оцінку Наталії Олександрівні.

Англійська мова, Університетські курси

Наталія Олександрівна має гарний індивідуальний підхід. Вчитель дуже добре готує матеріал, мені було легко його сприймати. Завдяки викладачу змогла підготуватися і здати екзамен в університеті!

Англійська мова

Наталія Олександрівна кваліфікований педагог, який цікаво будує структуру заняття, підбирає ефективні методи роботи, які сприяють швидкому вивченню мови. Попрацювали, на жаль, ми не довго, оскільки педагог пішла в декретну відпустку. Бажаю їй успіхів! Дякуємо "Букі" за підбір гарного репетитора, до Вас ще маю на меті звертатися не один раз.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Харків

Олена Ш.

350 грн/год

Мадлен А.

250 грн/год

Anna G.

250 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Наталія Б. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.