Репетитор - Людмила Ц. id:52521

«Підготовка до ЗНО, ДПА ; вивчення української мови та літератури в рамках шкільної програми; відпрацювання та вивчення пропущеного матеріалу.»

300 грн/год

Людмила Ц.

id: 52521

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Миколаївський педагогічний інститут імені В.Бєлінського

Ступінь:

відмінник освіти України, учитель-методист, методист вищої категорії

Рік закінчення:

1991

Вік:

50+

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Розмовна мова Граматика

Про себе

Сертифікований екзаменатор по перевірці ЗНО з української мови та літератури, методист вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ст., медаллю "Будівничий України". Автор посібників для контрольних робіт з української мови й літератури, організатор та член журі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. 25 років працювала методистом з української мови та літератури Миколаївського науково-методичного центру, за сумісництвом учителем Миколаївського муніципального колегіуму.
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
- підготовка до ЗНО, ДПА ;
- вивчення української мови та літератури в рамках шкільної програми;
- відпрацювання та вивчення пропущеного матеріалу (додаткові уроки) тощо.
РІВЕНЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ: не має значення, індивідуальний підхід до кожного, але з обов’язковим індивідуальним контролем.

МЕТОДИЧНА БАЗА:
використання мультимедійних засобів, інноваційних хмарних технологій (Google - форм, Classroom, Wizer , LearningApps, плейкастів, скрайбінгів, qr-кодів тощо ) Під час роботи використовую нестандартні прийоми запам'ятовування правил пунктуації та орфографії у вигляді віршованих та ключових фраз, таблиць, схем, асоціативних рядів.

УМОВИ СПІВПРАЦІ:
- міні-групи (4-5 осіб): 250 грн/90 хв. двічі на тиждень
- індивідуальні заняття: 300 грн/60 хв., двічі на тиждень.

УВАГА: оплата за заняття здійснюється за місяць наперед не пізніше 5 числа;
заняття проводяться лише на території викладача (бульвар Кольцова,14-Є)

Українська мова - деталі про досвід викладання:

Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня , медаллю «Будівничий України». 24 учні за останні 2 роки склали ЗНО вище 180 балів. Сьогодні колишні мої учні працюють ведучими на телебаченні, викладають у вузах України й світу.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Українська мова, 10 - 11 класи

Дуже професійний викладач з системним підходом до навчання. Спробували декілька викладачів і саме з цим діти навчаються з задоволенням і готові виконувати всі завдання.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Дочка займається підготовкою до ЗНО з української мови з Людмилою Вікторівною. Задоволені викладачем на 100%. Все пояснює доступно, дуже дохідливо і розбірливо! Рекомендуємо!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Людмила Вікторівна-професіонал, людина з почуттям великої відповідальності! Уважна і чуйна. Внучка дуже задоволена. Згадала і пропрацювала програму, складну і при обліку, що наша сім'я російськомовна, і в сім'ї спілкуємося російською мовою. Викладач може дуже добре підготувати до здачі ЗНО. Настенька із задоволенням займається з Людмилою Вікторівною! Ми дуже задоволені викладачем. За досить короткий проміжок часу ми змогли систематизувати знання, освоїти новий матеріал. У Людмили Вікторівни правильна методика викладання та індивідуальний підхід, а також здатність прищепити інтерес до вивчення предмета і поставити чіткі цілі!!!! Спасибі!!!!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Людмила Вікторівна неперевершений педагог!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Ми дуже задоволені викладачем - Людмила професіонал з великої літери! За доволі короткий проміжок часу ми змогли систематизувати знання, опанувати новий матеріал та почати інтенсивну підготовку до ЗНО. Ми вражені рівнем підготовки викладача, організацією навчального процесу та готовністю Людмили йти на зустріч. Мій син із задоволенням займається українською мовою та літературою та це є цілком заслуга викладача, яка змогла його змотивувати, знайти правильну методику викладання та індівідуальний підхід, а також привити інтерес до вивчення предмету та поставити чіткі цілі.

Українська мова, Молодші класи 1-4

Чудовий репетитор. Професіонал, є підхід до дитини. Дуже задоволена.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Людмила Вікторівна готує мою доньку до ЗНО, по скайпу. Дуже гарний репетитор, доступно та цікаво пояснює матеріал. Приємно спілкуватися. Всім задоволені.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Всім раджу цього викладача! Пояснює чітко і дуже зрозуміло. Цікаво займатися разом з нею і вчити нові теми та правила. Одна з найкращих викладачів, у яких я займалася. Впевнена, що добре складу іспити завдяки урокам з Людмилою!

Українська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Людмила дійсно гарний вчитель та репетитор. Всього за декілька занять я покращила свій рівень української мови та зрозуміла ті розділи, які я не розуміла.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Дуже задоволений навчанням у Людмили. З нею всі теми здаються легкими і цікавими.

Українська мова, 5 - 6 класи

Чудовий викладач легко знайшла підхід до дитини. Дуже подобаються заняття які проходять завжди цікаво.

Українська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Дуже вдячні вчителю української мови. Не сподівалися знайти такого профі вчителя, як Людмила. Все добре пояснює, має дійсно до кожного учня особистий підхід. Після додаткових занять, дитина впевнено відповідає у школі. Подобається , як пояснює та навчає вчитель. Дуже цікава програма. Всім рекомендуємо талановитого вчителя. Сподіваємось на високий результат.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Київ

250грн/год

Юлія Ж.

Мене звати Юлія, мені 19 років, вчуся на юридичному факультеті КНУ імені Шевченка, цікавлюся математикою, логікою та мовами.

200грн/год

Катерина П.

Я репетитор іноземних мов. Допомагаю як дітям, так і дорослим оволодіти навичками розмовної іноземної мови

3.5
300грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Людмила Ц. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Молодші класи 1-4
  • Розмовна мова
  • Граматика
Заняття проводяться у репетитора, онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.