Репетитор - Анастасія Ф. id:5308

«Репетитор з математики»

250 грн/год

Анастасія Ф.

id: 5308

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова

Рік закінчення:

2015

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Програма Росток

Про себе

Пропоную послуги репетитора з математики для учнів 1-11 класів. Закінчила магістратуру НПУ ім. М.П. Драгоманова, Фізико-математичний інститут з хорошою успішністю (диплом з відзнакою). Добре володію шкільним матеріалом, методикою викладання математики, люблю та вмію спілкуватися з дітьми.

Вмію знаходити індивідуальний підхід до кожного учня. Заняття проводяться на території учня. Помірна вартість занять, помітні результати через короткий проміжок часу. База ефективних методичних матеріалів. Гнучкий графік роботи.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Як людина хороша. Як репетитор - я залишилася незадоволена. Не дуже добре пояснює матеріал, в дуже швидкому темпі, практичних занять недостатньо.

Відповідь:

Як може вистачати практичних занять, якщо учениця відвідала лише 3-4 заняття. Для кожного учня темп пояснення матеріалу є індивідуальним, тому на занятті потрібно висловлювати свої побажання.

Математика, 7 - 9 класи

Ми дуже задоволені співпрацею з Анастасією Михайлівною. Репетитор вихований, чемний та позитивний. Анастасія Анатоліївна - професіонал своєї справи. Син відразу знайшов з педагогом спільну мову. Можу поставити тільки найвищий бал!

Математика, Англійська мова, 7 - 9 класи

Анастасія Михайлівна - дуже гарний репетитор. Вихована, пунктуальна, компетентна та освічена. Працювала Анастасія Михайлівна з моїм сином Дмитром недовго, бо в нас змінилися обставини. Але за короткий час ми побачили, що як спеціаліст, то педагог чудовий. Ваша компанія працює швидко та злагоджено!

Математика, 7 - 9 класи

Замовниця вже тривалий період часу співпрацює із Анастасію Михайлівною. Вже наявний певний результат, що проявляється в покращеному сприйнятті навчального матеріалу та швидкому його засвоєнні. Учневі подобається навчатись із цим репетитором. Репетитор вміє якісно, професійно та зрозуміло пояснити навчальний матеріал. Замовниця рекомендує цього репетитора і компанію "БУКІ" всім.

Математика, 7 - 9 класи

Потреба в репетиторі виникла через те, що мій син поламав руки і довгий час був відсутній в школі, пропустив багато занять і тем з математики. Він учень 5-го класу. І щоб наздогнати програму, ми подали заявку на сайт Буки. Компанія самостійно підібрала нам репетитора. І ми аніскільки не пошкодували, що звернулися за допомогою. Анастасія Михайлівна - відмінний педагог. З нею син швидко відновив свої знання з математики і наздогнав шкільну програму. Репетитор відповідальна, завжди приходила вчасно на заняття. Ми і зараз продовжуємо заняття, але вже рідше, так як серйозної потреби в цьому немає. Анастасія Михайлівна нам дуже допомогла.

Математика, 7 - 9 класи

Дуже задоволені роботою Анастасії Михайлівни, її підходом до занять, подачею матеріалу дітям, незважаючи на те, що вони різного віку. Рівень знань значно покращився, тому ми порадили даного репетитора своїм знайомим. Роботою компанії Букі задоволені.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Антоніна Щ.

Репетитор з математики і фізики. Допомагаю учням засвоїти і полюбити ці предмети.

200грн/год
300грн/год

Юлія В.

Репетитор з іноземних мов, займаюсь з дорослими і дітьми, допомогою з виконанням домашніх завдань.

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Анастасія Ф. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Молодші класи 1-4
  • Програма Росток
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.