Предмети:

Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова (2015)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2015

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (9 клас)7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Програма Росток

Про себе:

Пропоную послуги репетитора з математики для учнів 1-9 класів. Закінчила магістратуру НПУ ім. М.П. Драгоманова, Фізико-математичний інститут з хорошою успішністю (диплом з відзнакою). Добре володію шкільним матеріалом, методикою викладання математики, люблю та вмію спілкуватися з дітьми.

Вмію знаходити індивідуальний підхід до кожного учня. Заняття проводяться на території учня. Помірна вартість занять, помітні результати через короткий проміжок часу. База ефективних методичних матеріалів. Гнучкий графік роботи.

Відгуки клієнтів

Математика, 7 - 9 класи

Ми дуже задоволені співпрацею з Анастасією Михайлівною. Репетитор вихований, чемний та позитивний. Анастасія Анатоліївна - професіонал своєї справи. Син відразу знайшов з педагогом спільну мову. Можу поставити тільки найвищий бал!

Математика, Англійська мова, 7 - 9 класи

Анастасія Михайлівна - дуже гарний репетитор. Вихована, пунктуальна, компетентна та освічена. Працювала Анастасія Михайлівна з моїм сином Дмитром недовго, бо в нас змінилися обставини. Але за короткий час ми побачили, що як спеціаліст, то педагог чудовий. Ваша компанія працює швидко та злагоджено!

Математика, 7 - 9 класи

Потреба в репетиторі виникла через те, що мій син поламав руки і довгий час був відсутній в школі, пропустив багато занять і тем з математики. Він учень 5-го класу. І щоб наздогнати програму, ми подали заявку на сайт Буки. Компанія самостійно підібрала нам репетитора. І ми аніскільки не пошкодували, що звернулися за допомогою. Анастасія Михайлівна - відмінний педагог. З нею син швидко відновив свої знання з математики і наздогнав шкільну програму. Репетитор відповідальна, завжди приходила вчасно на заняття. Ми і зараз продовжуємо заняття, але вже рідше, так як серйозної потреби в цьому немає. Анастасія Михайлівна нам дуже допомогла.

Математика, 7 - 9 класи

Замовниця вже тривалий період часу співпрацює із Анастасію Михайлівною. Вже наявний певний результат, що проявляється в покращеному сприйнятті навчального матеріалу та швидкому його засвоєнні. Учневі подобається навчатись із цим репетитором. Репетитор вміє якісно, професійно та зрозуміло пояснити навчальний матеріал. Замовниця рекомендує цього репетитора і компанію "БУКІ" всім.

Математика, 7 - 9 класи

Дуже задоволені роботою Анастасії Михайлівни, її підходом до занять, подачею матеріалу дітям, незважаючи на те, що вони різного віку. Рівень знань значно покращився, тому ми порадили даного репетитора своїм знайомим. Роботою компанії Букі задоволені.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

Денис Т.

200 грн/год

Давид А.

300 грн/год

Станіслава Ч.

200 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Анастасія Ф. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Молодші класи 1-4
  • Програма Росток
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.