Репетитор - Ольга Н. id: 53180

Ольга Н.

140 грн/год
140 грн/год

Репетитор з біології та хімії навчаюся на профільній спеціальності можу зацікавити учня і якісно викласти потрібний матеріал

Ольга Н.

Репетитор з біології та хімії навчаюся на профільній спеціальності можу зацікавити учня і якісно викласти потрібний матеріал

Предмети

Хімія

Біологія

Рівні викладання

Місця занять

В учня:

Галицький

Центр

У викладача:
Ні
Онлайн:
Ні

Про себе:

Під час навчання в школі була призером і переможцем районних олімпіад з хімії та біології. в університеті проходила курси біології клітини, мікробіології, генетики, аналітичної, біологічної, фізичної та колоїдної, органічної та неорганічної хімії. маю навчальні посібники і книги для навчання учнів.

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), студент,
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Марта П. id: 1421

Марта П.

Репетитор - біологія- (консультації, практичні, лабораторні, задачі) Проводжу он-лайн заняття. Готую до ЗНО з біології (досвід 9 років).

140грн/год
Тетяна Я. id: 30865

Тетяна Я.

Репетитор з хімії у м. Львів. Із задоволенням допоможу опанувати та покращити знання з хімії (загальної, неорганічної, органічної) учням 7-11 класів.

5
150грн/год
Софія Ю. id: 158335

Софія Ю.

Софія, 22 роки. Вчитель хімії.

150грн/год
Олег М. id: 145622

Олег М.

Студент 3 курсу ну лп спеціальність біотехнології та біоінженерія. Власний бал ЗНО 198. Переможець обласних олімпіад з біології.

150грн/год
Максим В. id: 152109

Максим В.

200 балів на ЗНО з хімії Учасник Всеукраїнської олімпіади з хімії Призер Всеукраїнського конкурсу МАН з хімії бакалавр Інституту Високих Технологій КНУ ім. Шевченко, який наголошує на міждисциплінарному підході, захистив диплом на тему Молекулярних моторів під керівництвом одного з найкращих професорів хімії в Україні – Комарова І. В.

150грн/год