Репетитор - Едуард М. id: 53328

Едуард М.

220 грн/год
220 грн/год

Репетитор з англійської мови. Викладаю дітям і дорослим. Інтенсивна англійська з нуля і до високого рівня.

Едуард М.

Репетитор з англійської мови. Викладаю дітям і дорослим. Інтенсивна англійська з нуля і до високого рівня.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Головне у вивченні будь-якої мови- ставити цілі та досягати їх. Цілі бувають короткочасні та довгочасні. Досягаючи кожної-ви бачите результат і у вас з'являються причини радіти вашим успіхам. Тільки це допомагає рухатися вперед. Вивчення мови-нелегке, але можливо його зробити цікавим і інтерактивним. Повне занурення у іноземномовну середу допомагає досягати результатів швидше. Ваші зусилля + моя допомога = високий рівень англійської.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Освіта
В мене немає вищої освіти. Вивчив англійську мову, достатнього для викладача рівня самостійно і продовжую вчити нові для себе мови. Співпрацюю з деякими онлайн-школами. Склав програму, яка включає в себе навчання і розвиток розмовних навичок. Викладаю англійську мову, тому що хочу показати людям, що вчити мови це легко і дуже цікаво. Просто треба знайти правильний підхід.

Пропоную можливість інтенсивного вивчення мови.

Досвід репетиторства
Більше 3 років займаюся викладацькою діяльністю. Близько 5 років маю постійну практику спілкування з носіями англійської мови. Розумію, що багато хто хоче вивчити мову але їх зупиняють фрази - "Це не моє" або "В мене немає здібностей до цього" або "У моєї дитини нічого не виходить зі шкільним учителем". Насправді необхідна правильна подача матеріалу кожному індивідуально.

Я використовую новітні ресурси з відео, аудіо, схемами та ілюстраціями, щоб подати інформацію в цікавому і практичному вигляді. Найголовніше кредо- все можливо за ваших усиль.
Дітям: Набридає одноманітна подача інформації в школі - їм необхідна зацікавленість у вивченні цієї мови. Якщо це є, то ви побачите як ваша дитина поліпшується з кожним днем. І одна порада: Ніколи не орієнтуйтеся на оцінки в школі (Вони НІКОЛИ не покажуть вам потенціал вашої дитини).
Дорослим: Необхідний індивідуальний підхід і результати. Багато хто їде за кордон і усвідомлюють важливість розмовної мови для роботи і подорожей.

Якщо хочете досягти цього - я з нетерпінням очікую знайомства з вами!

Освіта:
Самостійне вивчення мови і постійна практика спілкування з іноземцями, Високі навички розмовної мови,
Вік:
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Валерія З. id: 141382

Валерія З.

Досвід роботи у викладанні англійської мови понад 5 років. Навчаю як дітей, так і дорослих студентів.

200грн/год
Денис А. id: 85623

Денис А.

Працюю на совість. Вчу тільки бажаючих вивчити мову, НЕ працюю по українським шкільним програмам.

200грн/год
Іоанна Р. id: 158454

Іоанна Р.

В сфері репетиторства більше 1 року і маю більше 15 задоволених учнів, які навчались в мене. Дуже рада, що можу навчати і допомогти дітям полюбити англійську раз і назавжди.

200грн/год
Валерия Г. id: 141463

Валерия Г.

Hi! My name is Valery and I`m a future English philology

200грн/год
Аліса Ш. id: 171797

Аліса Ш.

Мене звуть Аліса, і я є репетитором з англійської мови. Чекаю вас на моїх заняттях та буду рада поділитися з вами своїми знаннями.

248-358грн/год