Репетитор - Марина Б. id: 53483

Марина Б.

120 грн/год
120 грн/год

Репетитор української мови та літератури, допомагаю в поліпшенні знань із зазначених дисциплін, підвищую рівень володіння ними.

Марина Б.

Репетитор української мови та літератури, допомагаю в поліпшенні знань із зазначених дисциплін, підвищую рівень володіння ними.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Місця занять

В учня:

Металургійний

Соцмісто

Саксаганський

95-й квартал, 96 квартал, 97 квартал

У викладача:
Кривий Ріг, Саксаганський, 95-й квартал, Ул. Есенина,13
Онлайн:
Так

Про себе:

Індивідуальний підхід з урахуванням вікових та психологічних особливостей до кожного учня. Я переконана, що кожен учень - унікальний, тому стратегія навчання визначається індивідуально. Однак, головними посиланнями для роботи є вмотивованість, свідоме сприйняття навчального матеріалу, орієнтація на успіх. Максимальне навантаження під час заняття, а не вдома.

Освіта:
Криворізький національний університет, спеціаліст, 2004
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Анастасія Ж. id: 164047

Анастасія Ж.

Я вступила у 2021 році до КДПУ (Криворізького державного педагогічного університету) на факультет української філології та психології.

120грн/год
Ірина В. id: 166981

Ірина В.

Репетитор з української мови

120грн/год
Катерина Г. id: 133886

Катерина Г.

Мене звати Катерина і я люблю українську мову. Із дитинства мріяла стати вчителем і зараз навчаю учнів у школі, але поза роботою теж люблю працювати.

150грн/год
Дар´я Т. id: 149588

Дар´я Т.

Я навчаюсь на кафедрі англійської мови та перекладу, але моє серце непорушне до зарубіжної літератури та української мови. Незважаючи на молодий вік, я захистила безліч наукових праць саме по цим предметам. Я завжди з повагою ставлюсь до моїх учнів та допомогаю у всіх питаннях, які стосуються моїх предметів.

120грн/год
Оксана К. id: 140197

Оксана К.

Допоможу вашій дитині з виконанням домашніх завдань, поясню незрозумілий матеріал, присвячу свій час для спілкування.

120грн/год