Репетитор - Валентина Т. id: 53823

Валентина Т.

300 грн/год
300 грн/год

Викладаю школярам та студентам

Валентина Т.

Викладаю школярам та студентам

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:

Печерський

Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

У викладача:
Ні
Онлайн:
Ні

Про себе:

Добрий день. Мене звуть Валентина Петрівна. Досвід роботи більше 25 років. Лояльний. Вимогливий. Люблю свою роботу. Переважно Печерськ Києва. Працюю з українськими та оксфордськими підручниками. При роботі з малюками бажано присутність в квартирі дорослого члена сім'ї. Батьки можуть пропонувати зручний для занять час.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), магістр, 1976
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Григорій К. id: 134173

Григорій К.

Корнєєв Григорій. Студент University of New York в Празі. Маю міжнародну сертифікацію IELTS. Навчаю розмовної та академічної англійської.

300грн/год
Альона Л. id: 165257

Альона Л.

Я викладаю англійську ще з 16 років, маю багато практики з австралійцями та американцями. Ти також можеш знайти мене на Тік Тоці (lyolyche), де точно вивчиш щось нове для себе. На даний момент мій рівень англійської - С1, який я постійно вдосконалюю. Моя мета - закохати тебе в англійську мову, і всі мої учні уже відчули позитивні результати.

300грн/год
Юлія К. id: 87163

Юлія К.

Викладаю банківське право для юристів студентів останніх курсів ВНЗ, які бажають згодом працювати в банківській сфері.

350грн/год
Лілія С. id: 60779

Лілія С.

Репетитор з англійської мови. Репетитор початкової школи.

300грн/год
Таїса Х. id: 163698

Таїса Х.

Я - сучасний викладач англійської мови, що працює з учнями за кордоном і прагне створити середовище взаєморозуміння та толерантності. Мій підхід до навчання базується на ідеї, що культурна різноманітність і міжкультурне спілкування є важливими аспектами вивчення мови.

300грн/год