Репетитор - Ірина З. id:54285

«Репетитор з турецької мови, викладаю дорослим і дітям. Російську мову-громадянам Туреччини (Rusça öğrenmek isteyen Türklere özel ders veriyorum)»

150 грн/год

Ірина З.

id: 54285

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський міжнародний університет

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2012

Вік:

26-35

Рівні викладання

Репетитор для дітей Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Для іноземців

Про себе

Herkese Merhaba! У мене є багатолітній досвід викладання турецької мови, а такої російської мови громадянам Туреччини. Я розробила свої методи навчання, які значно прискорюють навчальний процес та роблять його легким та приємним; також намагаються використовувати різні підручники, мультимедіа в навчальному процесі. Велику увагу надаю розмовній частині та вмію знайти підхід до кожного учня індивідуально. У вільний час я працюю у декількох приватних школах у м. Київ. Окрім того, також виконую усні та письмові переклади для турецької юридичної компанії, постійно подорожую до м. Стамбул та Ізмір.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Турецька мова, Розмовна мова

Дуже задоволена викладачем, якого ви мені запропонували! Ірина Юріївна гідний викладач і професіонал своєї справи! За місяць спільної роботи, я отримала хороший багаж знань. Дуже дякую!

Турецька мова, Репетитор для початківців

Прекраснейший викладач і людина! Вже буквально за пару перших уроків виходить будувати речення, легко пояснює матеріал. І що не менш важливо, перевіряє і контролює процес навчання!))) У мене тільки більше і більше мотивації вивчати турецьку мову. Заняття дуже цікаві! Іра, Дякую!

Турецька мова, Репетитор для початківців

Задоволена навчанням з пані Іриною! Викладачка приємна в спілкуванні. Матеріал подано професійно, цікаво та різнобічно.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Викладач дуже хороший. Доступно і дохідливо пояснює матеріал, правильність вимови і чіткість, звертає увагу на помилки і зацікавлена донести знання. Головне-вчити і питати.Терпіння і вміння чути їсти. Мені подобається, що Іра вміло з'єднує минуле і сьогодення турецької мови, а саме: відмінності часів і традицій, сучасна вимова, історію і побутову мову, діалоги, швидкість мови і правильність перекладу. Цей мікс дає можливість вчитися, а це важливо.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Вже 2-й місяць вивчаю з Іриною турецьку мову. Дуже подобається методика викладання та індивідуальний підхід. Заняття проходять легко та цікаво. Викладач достатньо забезпечує навчальним матеріалом та завжди на зв'язку, якщо щось не зрозуміло. Я дуже задоволена своїми успіхами!!!

Турецька мова, Репетитор для початківців

Мені дуже подобається мій репетитор Ірина. Вона без сумніву знавець своєї справи. З нею дуже приємно займатися. Дуже доступно і зрозуміло пояснює граматику. Прекрасно готує лексичний матеріал. Вивчення мови стає не тільки приємним, але і цікавим. Я дуже задоволена своїм репетитором! Роботу репетитора оцінюю на "відмінно".

Турецька мова, Розмовна мова

Дуже подобається викладач! У будь-який час можна звернутися якщо виникнуть будь-які проблеми з домашнім завданням, завжди пояснить!

Турецька мова, Репетитор для початківців

Прекрасний викладач і чудова людина! На заняттях отримую достатньо знань, викладач пояснює дохідливо, а також націлений на результат.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Приголомшливий викладач! Дуже зрозуміло пояснює матеріал. Відразу цікавиться метою вивчення мови. І робить акцент на потрібному аспекті. У моєму випадку - розмовна мова. Ірина завжди на зв'язку, робить дуже хороший розбір домашніх завдань. Дуже задоволена її підходом і стилем викладання.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Ірина - прекрасна людина і викладач! На кожен урок викладається по повній, прагне саме навчити і пояснити якомога більше інформації. Має індивідуальний підхід до кожного учня, готує тексти, слова, вправи виходячи з особистого рівня знання учня, допомагає побороти страх розмовляти при вивченні мови (!). Після уроку хочеться вчитися не заплющуючи очей, дуже мотивує! Спасибі Вам велике, Ірина, за Вашу працю!

Турецька мова, Розмовна мова

Ірина гарний викладач.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Дуже велика вдячність репетитору турецької мови Ірині Юріївні. Моя донька отримує велике задоволення від навчання з нею. Вчитель відразу знайшла підхід до моєї дитини, доступно пояснює, завжди допомагає та підтримує. Відразу видно, що людина фахівець своєї справи та любить свою роботу. Дуже Вам вдячна!! З радістю буду рекомендувати Вас своїм близьким та знайомим.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Олександра М.

Репетитор з української мови та літератури, світової літератури. Проводжу також заняття з риторики та журналістської творчості.

150грн/год

Амір Я.

Допомагаю вам вчити немецкій- персідскій- російський (для іноземців) - український (для іноземців)

180грн/год

Валерія К.

Вивчайте Англійська, щоб на ньому говорити) А я в свою чергу, із задоволенням, допоможу Вам розібратися з граматикою і зламати мовний бар'єр.

100грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Ірина З. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Російська мова
  2. Турецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Для іноземців
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.