Репетитор - Лариса Н. id: 54333

Лариса Н.

350 грн/год
350 грн/год

Репетитор англ.мови. Всі вікові категорії. Розмовна мова., Спецкурси - бізнес, медицина, реклама, маркетинг і ін. Інтерактивна методика.

Лариса Н. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор англ.мови. Всі вікові категорії. Розмовна мова., Спецкурси - бізнес, медицина, реклама, маркетинг і ін. Інтерактивна методика.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Працюю репетитором англійської мови понад 25 років. Працюю з учнями всіх вікових категорій. Програма підбирається індивідуально, виходячи з Ваших цілей, термінів і потреб. Інтерактивна методика. В роботі використовуються сучасні навчальні посібники, а також аудіо / відео матеріали. Серед моїх учнів - призери олімпіад з англ. мови., успішні бізнесмени, керівники і провідні фахівці компаній. Уроки проходять в живій, цікавій формі. Якщо Ви серйозно націлені на результат і успіх, я запрошую Вас до співпраці. Буду рада бути Вам корисною.

Освіта:
Московський педагогічний державний університет. Викладач, перекладач англ. мови., магістр, 1985
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Наталія

5+

05.11.2020

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена роботою репетитора. За п'ятибальною системою ставлю оцінку 5.... більше»

Схожі анкети

Крістіна К. id: 160494

Крістіна К.

- маю досвід викладання загальної та юридичної англійської (legal english); - працюю з дорослими та підлітками; - використовую виключно сертифіковані джерела матеріалів, надаю перевагу великій кількості говоріння на уроках (або його розвитку) та розбору відео/підкастів носіїв мови; - адаптую теми уроків під побажання учня;

300грн/год
Ангеліна Д. id: 76946

Ангеліна Д.

Філолог англійської, російської та української. Музикант, композитор, автор. Люблю саме знаходити підхід до особистості та викладати індивідуально.

300грн/год
Ruth K. id: 81203

Ruth K.

I teach English language to students/individuals of different age groups.

300грн/год
Олександра Щ. id: 161189

Олександра Щ.

Навчу Вас не тільки говорити, а й любити англійську мову на основі улюблених пісень, фільмів та серіалів.

400грн/год
Аліна К. id: 131611

Аліна К.

Мене звати Аліна Владиславівна! Студентка 4 курсу КиМУ, люблю викладати англ мову, підготовка дошкільнят до школи.

300грн/год