Репетитор - Катерина Ш. id: 54339

Катерина Ш.

300 грн/год
300 грн/год

Вчитель з 40 річним стажем.

Катерина Ш.

Вчитель з 40 річним стажем.

Предмети

Біологія

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Дніпро, Індустріальний, ж/м Лівобережний-3
Онлайн:
Ні

Про себе:

Для самостійної підготовки до ЗНО з біології пропоную доступні для засвоєння конспекти з біології середньої .Матеріал розбитий за темами. До кожної теми додається теорія і всі тести з даної теми. При необхідності можливо консультація в будь-якому обсязі.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), магістр,
Вік:
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Надія Г. id: 85502

Надія Г.

Після закінчення університету працювала в школі, потім навчалася в аспірантурі, захистила кандидатську дисертацію в ДНУ, працюю в ДДАЕУ.

5
300грн/год
Мустафа А. id: 159255

Мустафа А.

Студент медичного вузу на бюджетній формі. Добре знаю шкільну програму, розумію які теми та питання потребують особливої уваги. Знаю, що треба в особливості тим учням, які бажають вступати до медичного.

300грн/год
Світлана Г. id: 166676

Світлана Г.

Я є досвідченим вчителем біології, який не просто вміє викладати свій предмет, а захоплюється цією наукою, як хобі! Викладаю в школі, маю гарний досвід у підготовці учнів до НМТ (ЗНО).

300грн/год
Юлія Р. id: 93145

Юлія Р.

Маю німецький дипломи за спеціальністю "Біоінформатика" та український диплом вченого-біолога з правом викладати біологію та хімію.Працюю викладачем 5 років.Заняття проводжу дистанційно, використовую конспекти власної розробки, надаю доступ до своїх приватних телеграм-каналів, де ділюся інформацією, яка краще допомагає засвоїти навчальний матеріал.

4.8
350грн/год
Аділа З. id: 57026

Аділа З.

Репетитор з хімії та біології, якісно готую до іспитів. Багато задоволених учнів

4.9
300грн/год