Репетитор - Павло К. id: 54341

Павло К.

200 грн/год
200 грн/год

Репетитор з англійської мови. Займаюся з дітьми і дорослими.

Павло К. 4.8(відгуків: 2)

Репетитор з англійської мови. Займаюся з дітьми і дорослими.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:

Фортечний

Ковалівка, Новомиколаївка, Некрасівка, Балашівка, Черемушки

Подільський

Центр

У викладача:
Кропивницький, Фортечний, Ковалівка, ул. Вокзальная, 28
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвiчений репетитор англiйськоi мови. Максимальна увага та стрiмкий розвиток навичок Speaking (говорiння). Індивідуальний підхід до кожного учня.
Використовую сучасні комунікативні методи навчання. Спілкування, speaking. Поліпшення вимови. Використовую підручники видавництв Cambridge, Oxford, Longman, Express Publishing і т.д., а також аудіо- та відеоматеріали, інтернет-ресурси.
Закінчував льотну академію, після цього набув чималого досвіду роботи і спілкування з носіями мови. Приймав участь у олiмпiадах то конкурсах з англiйськоi. Працював з пілотами-іноземцями. Працював на американську компанію онлайн. Працював у американскому кол-центрi. Проходив курси, отримував міжнародні сертифікати з англійської. Поділюся знаннями :)
* Сертифікат Cambridge FCE рівень С1
* Сертифікат авіаційної англійської рівень 4
* Робота онлайн кілька років
P. S. : вартість заняття 200 грн за 60 хв.). Задаю та перевiряю домашне завдання.

Освіта:
Кіровоградська льотна академія, спеціаліст, 2006
Вік:
36-45
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Павло К.

4.8/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

1

5+

0

Вадим

5

04.04.2020

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Павло гарний викладач з англійської мови.... більше»
Максим

4+

06.03.2020

Англійська мова, TOEFL

4+

Павло гарний викладач. Заняття проходять цікаво та комфортно. Оцінка 4+.... більше»

Схожі анкети

Юлія Г. id: 159287

Юлія Г.

Привіт 👋. Мене звати Юлія Миколаївна, я дипломований викладач англійської мови для дітей. Я володію необхідними знаннями та навичками, щоб допомогти вашій дитині вивчити англійську мову на всі 100%. Не витрачайте часу - звертайтеся до мене зараз!

200грн/год
Юрій В. id: 132970

Юрій В.

Вас вітає керівник освітнього центру любові до науки та дитини. Вірогідно, що Ви вже знайшли когось з півмільйонним стажем викладання, але просимо хоча б на хвилинку зупинити Вашу увагу. Ми любимо те, чим займаємося, і хочемо реально навчити Вас вчитися та розуміти, що освіта - першочергова цінність та рушій позитивних змін у світі.

4.5
250грн/год
Олександра Р. id: 22983

Олександра Р.

Англійська мова є незамінна у міжнародній практиці, навчанні за кордоном тощо. В своїй роботі я використовую комунікативний підхід, додаючи вправи на граматику, вимову, comprehension of current issues and modern tendencies in language.

5
250грн/год
Дар'я П. id: 174283

Дар'я П.

Привіт👋 Мене звати Дар'я Пропоную свої послуги репетитора англійської мови для учнів різних класів:) 🙂 Працюю як з дорослими, так і з дітьми.

250грн/год
Дар'я С. id: 53566

Дар'я С.

Мене звати Дар'я. Маю повну вищу педагогічну освіту. Маю навчальний ступінь бакалавра, спеціаліста та магістра. Працювала в різноманітних мовних центрах, курсах та згодом у загальноосвітній гімназії. Наразі працюю репетитором з англійської мови. Викладаю учням середньої школи (5-8).

250грн/год