Репетитор - Крiстiна З. id: 54666

Крiстiна З.

300 грн/год
300 грн/год

Репетитор з англійської, викладаю дітям від 10 років, підліткам і дорослими.

Крiстiна З.

Репетитор з англійської, викладаю дітям від 10 років, підліткам і дорослими.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Одеса, Суворівський, Шевченко, Французский бульвар, 33
Онлайн:
Ні

Про себе:

Люблю викладати, подорожувати і знайомитися з людьми. В цьому році відкрила свої курси англійської. Моя головна мета це прищепити любов до навчання і показати що це цікаво. Займаюся з дітьми, підлітками (мій улюблений вік) і дорослими з будь-якого рівня.

Освіта:
Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), бакалавр, 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Елеонора А. id: 123655

Елеонора А.

Викладаю математику та англійську, маю досвід роботи з різними віками і рівнями. Заповнюю прогалини з тем шкільної програми, готую до ЗНО/ДПА, орієнтуюсь виключно на результат. Мій плюс в тому, що я постійно на зв'язку і завжди рада допогти. Люблю свою справу і роблю все, щоб учні не мали ненависті до навчання і безболісно засвоїли всі знання:)

4.9
300грн/год
Інна Я. id: 121896

Інна Я.

Викладаю англійську легко та цікаво.

300грн/год
Дар'я Д. id: 144405

Дар'я Д.

Вчитель початкових класів та англійської мови. Підготовка до школи: читання, математика, англійська.

300грн/год
Дар'я М. id: 171883

Дар'я М.

Мене звуть Дар'я, я студентка третього курсу ОНУ ім. Мечникова з міста Одеса. Вивчаю англіську мову 12 років, здала ЗНО з англійської на 198 балів, допоможу вам або вашим діткам покращити знання англійської. 5 років працюю в англомовному середовищі та маю досвід викладання близько двох років.

350грн/год
Аліна Т. id: 151399

Аліна Т.

За два роки викладання англійської, кожен мій учень ставав унікальним досвідом і джерелом натхнення. Моє завдання - зробити процес вивчення цікавим і продуктивним, використовуючи різноманітні інтерактивні матеріали. Завжди на зв'язку, надаю підтримку і пояснення. Приєднуйтесь до моїх занять та разом відкриємо світ англійської без мовних бар'єрів!

300грн/год