Репетитор - Анастасія С. id: 54789

Анастасія С.

400 грн/год
400 грн/год

Репетитор з англійської та корейської мов. Викладаю школярам 1-11 клас, дорослим, студентам. Все що забажаєте: граматики, лексика, перегляд улюблених серіалів мовою оригіналу та розбір, підготовка до іспитів та чудова атмосфера! :)

Анастасія С. 5.0(відгуків: 3)

Репетитор з англійської та корейської мов. Викладаю школярам 1-11 клас, дорослим, студентам. Все що забажаєте: граматики, лексика, перегляд улюблених серіалів мовою оригіналу та розбір, підготовка до іспитів та чудова атмосфера! :)

Предмети

Англійська мова

Корейська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Англійська: С1
Я обожнюю багато практики, проте в вивченні іноземних мов важлива і теорія. Я обожнюю розбирати з учнями уривки улюблених серіалів на Netflix, розбирати відео з YouTube, а також багато розмовляти на різні теми. Обожнюю ділитись знаннями про різні аспекти англійської мови (media, literature, history etc.), а також уроки часто бувають інтерактивними (з використанням ігор).

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Якщо ви обожнюєте K-pop, знаєте, хто такі BTS, Stray Kids чи Blackpink, то Вам однозначно сподобаються уроки зі мною. Презентаціїї (розроблені за власною методикою) з фотографіями улюблених айдолів, розбір дорам та пісень. На кожному занятті учні проходять нову лексичну та граматичну тему. Багато читаємо та перекладаємо, виконуємо завдання з ТОРІК.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Надихну Вас закохатись у вивчення іноземних мов!
Якщо ви обожнюєте K-pop, знаєте, хто такі BTS, Stray Kids чи Blackpink, то Вам однозначно сподобаються уроки зі мною. Презентаціїї з фотографіями улюблених айдолів, розбір дорам та пісень. На кожному занятті учні проходять нову лексичну та граматичну тему. Багато читаємо та перекладаємо, виконуємо завдання з ТОРІК.

Обожнюю іноземні мови. Маю досвід репетиторства з дітками та дорослими. Легке та ефективне навчання англійської, корейської мови.
Комунікую з носіями мови. Працюю в ІТ, де ефективно використовую іноземні мови. Заняття проводяться на базі сучасних підручників з додатковими матеріалами, відео, аудіюванням.
Завершила бакалаврат у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на факультеті іноземних мов, спеціальність Германська філологія (англійська та німецька мова).
Навчаюсь на магістратурі на корейській філології у КНУ. Зараз закохана у східні мови (корейська, японська), тому з радістю допоможу оволодіти і ними.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), бакалавр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Анастасія С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Олена

5+

02.04.2024

Корейська мова, Репетитор для початківців

5+

Гарний підхід до викладання. Заняття проходять дуже цікаво та динамічно.... більше»

Відповідь:

Щиро вдячна за відгук!)

Маша

5+

19.02.2024

Корейська мова, Репетитор для початківців

5+

Ми тільки початківці у вивченні корейської мови. Анастасія, наш викладач, дуже чуйна, знайшла контакт з дитиною та стимулює до вивчення корейської мови. Ми задоволені викладачем.... більше»

Відповідь:

Щиро дякую Вам за відгук!

Мар'яна

5

30.03.2020

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Репетитор цілком влаштовує, претензій не маємо... більше»

Схожі анкети

Юлія Х. id: 59233

Юлія Х.

Репетитор для початкових класів, англійська мова та підготовка до школи. Досвід роботи вчителем початкових класів та репетитором - 10 років.

5
350грн/год
Юлія Д. id: 10803

Юлія Д.

Маю філологічну освіту. Навчалася за кордоном в університеті Eotwos Lorand. Викладаю англійську мову, угорську та українську мови.

5
350грн/год
Соломія С. id: 140775

Соломія С.

Англійська - це не "зубріння" і нескінченна кількість невідомих слів. Англійська - це правильний підхід і неймовірні перспективи. Перевіримо?

400грн/год
Марина П. id: 58313

Марина П.

Привіт! Мене звати Марина. Я викладаю китайську мову вже протягом 3 років. Я - саме той викладач, який закохає Вашу дитину або Вас у китайську мову. Працюю онлайн, як з дітьми, так і дорослими. На уроках використовую інтерактивні методи навчання, з учнем практикуємо граматику, аудіювання, розмовну мову.

400грн/год
Олексій Т. id: 1171

Олексій Т.

Викладаю математику та англійську для школярів і студентів, підготовка до ЗНО, університетські курси.

5
400грн/год