Репетитор - Валерія Г. id: 55077

Валерія Г.

500 грн/год
500 грн/год

Репетитор з китайської та англійської мов. Якщо хочете вимову як у носія - звертайтесь до мене! Працювала та навчалася в США та Китаї понад 10 років.

Валерія Г. 5.0(відгуків: 6)

Репетитор з китайської та англійської мов. Якщо хочете вимову як у носія - звертайтесь до мене! Працювала та навчалася в США та Китаї понад 10 років.

Предмети

Китайська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладач китайської та англійської за спеціальністю. Працювала та жила в США (2 роки) та Китаї (8 років). Викладала англійську та китайську в університеті та коледжі «Східний Світ» в Україні (м.Київ), а також працювала з дітьми дошкільного та шкільного віку у Китаї (м.Циндао). У 2013 отримала hsk 5 після проходження мовних курсів в Китаї (технологічний коледж Циндао). Працювала як з групами студентів та дітей, так і репетитором.

Освіта:
Київський університет східної лінгвістики і права, спеціаліст, 2012
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Валерія Г.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

4

Дар'я

5+

08.06.2020

Китайська мова, Вступ за кордон

5+

Якщо Ви шукаєте дійсно ідеального викладача китайської і / або англійської мови, то нікого краще Валерії Вам точно не знайти! Гнучка до Ваших потреб, рівнем і графіку, вона - справжній професіонал і фанат своєї справи. Валерія стане не тільки "учителем мрії", а й вірним другом у вивченні мови. Займаюся з нею вже довгий час і кожна наша зустріч - свято! Від уроку до уроку дізнаюся багато нового про країну і мову, відчуваю, що мої знання якісно поглиблюються, і це надихає вчитися ще і ще. Репетито... більше»
Ірина

5

23.01.2020

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Займаюсь з Валерією розмовною мовою. Цікаво й надихаюче!... більше»
Сергій

5+

20.12.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Валерія володіє дуже високим рівнем англійської, вона майстерно розмовляє без будь-якого акценту, приємна і добра дівчина.... більше»
Сербулов Олег

5+

19.12.2019

Китайська мова, Носій мови

5+

Я не очікував, що зможу знайти настільки професійного та гнучкого до моїх потреб викладача. Дуже дякую та всім рекомендую. Кращого викладача китайської мови не існує.... більше»
Євгеній

5+

16.12.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Я в захваті, що мені попався такий викладач як Валерія! Відчуваю, як мій рівень англійської зростає з кожним уроком. Спасибі Валерії за її старання і спасибі сайту Буки за те, що допомагає знаходити такі діаманти.... більше»
Альона

5

21.11.2019

Англійська мова, 10-11-й класи

5

Гарний репетитор, але на жаль, зараз не займаємося (репетитор закордоном), нам дуже подобалося)... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети