Репетитор - Юлія К. id: 55356

Юлія К.

300 грн/год
300 грн/год

Підготовка до міжнародних іспитів KET, PET, FCE, CAE. Загальний розмовний курс англійської, англійська для туризму, бізнес англійська

Юлія К.

Підготовка до міжнародних іспитів KET, PET, FCE, CAE. Загальний розмовний курс англійської, англійська для туризму, бізнес англійська

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

На заняттях використовую комунікативну методику, навчальні матеріали видавництва Oxford / Cambridge і авторські додаткові завдання в залежності від індивідуальних потреб студентів. Велика частина уроку відводиться на тренування навичок спілкування.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Hello everyone!
My name's Julia and I've been teaching English for more than 10 years. I have experience of working with adults as well as children and teenagers and I really love helping my students to achieve their goals.

A lot of my students have successfully passed international exams, some of them have improved their level of English and obtained a position in a foreign company, the others studied it just for pleasure, self-development and tourism. No matter what their goals were, I was always there to help them to master the language. So if you happen to need my help in studying English, feel free to contact me!

Освіта:
Донецький національний університет імені Василя Стуса (ДонНУ імені Василя Стуса), магістр, 2010
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Amina K. id: 169853

Amina K.

Я студентка медичного університету і допоможу зі всім.

350грн/год
Катерина П. id: 167922

Катерина П.

Мене звуть Катерина, мені 27 років. Викладаю англійську вже понад 5 років. Мені подобається працювати як з дітьми, так і з дорослими. Я намагаюся знайти підхід до кожного свого учня по своєму. Моя думка щодо вивчення мови така: якщо у вас є бажання дізнатися щось нове, то у вас все вийде і не важливо скільки вам років

350грн/год
Діана Ш. id: 133338

Діана Ш.

Я репетитор англійської мови, люблю працювати з дітьми. Закінчила Горлівський інститут іноземних мов в 2021 (ступінь бакалавра), зараз працюю в школі.

350грн/год
Валентина Г. id: 57742

Валентина Г.

Репетитор з японської та англійської мов. Викладаю дітям та дорослим, вважаю, що вивчення іноземних мов повинне бути веселим і бажаним! Рада знайомству!

5
300грн/год
Валентина Л. id: 166323

Валентина Л.

Викладач англійської мови для дорослих та дітей. Зі мною заговориш із перших занять. За плечима вища філологічна освіта, диплом з відзнакою, 7 років досвіду, 100+ задоволених студентів та батьків. Індивідуальний підхід до кожного учня, працюємо на результат. Викладаю за сучасними методиками, використовую іноземні підручники.

350грн/год