Репетитор англійської мови, німецької мови – Юлія Воробйова

Схожі анкети

Валентина

Досвід: більше 20 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова

Воробйова Юлія Михайлівна

Місто:

Черкаси

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень C1-C2, TestDaF, DSD, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького (2006)

Ступінь:

Магістр

Якщо Ви любите подорожувати, хочете поїхати за кордон або Вам потрібна іноземна мова на роботі, я можу Вам допомогти. Я працюю на результат з людьми, яким дорого час і гроші. Маю вищу філологічну освіту, досвід роботи в навчальному закладі і в іноземній організації, досвід викладання дітям і дорослим. Використовую різноманітні методики, які враховують вік, потреби і можливості учнів. Основний акцент роблю на візуалізації, ситуативності говоріння, а також широко використовую діалоги, так як вони добре відпрацьовують спонтанне говоріння. На уроках використовую підручники німецьких і англійська видавництв. Крім того маю великий досвід роботи з людьми, які проживають за кордоном і які закінчили там курси, але які так і не заговорили активно німецькою або англійською мовою. З такими учнями я працюю над тим, щоб усунути прогалини в знаннях, закріпити або довести до автоматизації вже наявні у них знання, подолати мовний і психологічний бар'єр, іншими словами "розговорити їх на іноземній мові", а також подати новий матеріал з подальшим його закріпленням .
Англійська, німецька мови для школярів, абітурієнтів, які подорожують і виїжджають за кордон. Працюю в іноземній організації і займаюся репетиторством в якості додаткового заробітку. Відповідно, регулярно спілкуюся з іноземцями і підтримую рівень знання англійської та німецької мови. Маю науковий ступінь магістра і спеціалізацію романо-германські мови. Практику говоріння отримала за кордоном. При вивченні мов роблю акцент на наочності, активному живому спілкуванні, виклик зацікавленості до ситуації спілкування, щоб тема уроку була нерозривно "пов'язана з життєвими ситуаціями.

Коментарі

Схожі анкети

Валентина

Досвід: більше 20 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова