Репетитор - Ангеліна У. id:5635

Ангеліна У.

250 грн/год

Ангеліна У.

Предмети

Англійська мова

Польська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Репетитор для дітей

Університетські курси

TOEFL, IELTS

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Вступ за кордон

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Вступ за кордон

Місця занять

В учня:

Київ:

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате

Дарницький

Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця

Деснянський

Лісовий масив, Троєщина

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора

Дніпровський

Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, ДВРЗ, Стара Дарниця

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив

Солом'янський

Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори
У викладача:

Проспект Перемоги, 60, Київ

Онлайн:

ні

Про себе

Про себе: - досвід англійської мови (10 років і більше); - паралельно здобуваю освіту в одному з університетів Польщі, тож польська мова на достатньому рівні; - під час навчання займалася публікацією наукових статей з української та англійської мови; - є досвід приватних уроків з дітьми з української мови; - маю досвід роботи перекладачем; - закінчила курси тележурналістики.

Освіта:

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова, магістр, 2017

Досвід:

більше 2 років

відгуки

7 відгуків про Ангеліна У.

4.7/5

5+

2

5

3

4+

0

4

2

3

0

2

0

1

0

Роман

5+

Англійська мова

5+

Скажу коротко: Ангеліна Віталіївна покращила мій рівень знань за короткий термін часу. Це говорить тільки про професіоналізм репетитора. Успішно здав іспити завдяки їй. Заняття з нею надали мені впевненості. Молодець.

Анна Шамрицька

5

Польська мова, 7-9-й класи

5

Я дуже задоволена уроками Ангеліни, адже мені вдалось вступити в коледж Польщі. Займались ми по спеціалізованій книзі, заняття проходили в хорошій атмосфері. Однак репетитор дуже не пунктуальна, на жаль.

Олена

5+

Англійська мова, 7-9-й класи, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Ангеліна Віталіївна працювала з моє сестричкою-четвертокласницею з лютого 2016 року.Уся н аша родина дуже задоволена її роботою. А особливо її підопічна Ліна. Дитині настільки цікаво працювати з репетитором, що вона не може дочекатися наступного заняття. Ангеліна Віталіївна вміє зацікавити і заохотити до навчання, вона гарно пояснює матеріал, наводить цікаві приклади, наполегливо готується до кожного заняття. З початком нового навчального року ми знову із задоволенням продовжимо нашу співпрацю з нею.

Наталя

4

Українська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

4

Співпрацею з Ангеліною Віталіївною залишилися незадоволені. Можливо, знаннями з англійської мови вона володіє добре, але часто спізнювалася, швидше закінчувала урок. Склалося враження, що невідповідальна людина. Нам таке не підходило, тому ми займалися недовго.

Олександр Ярус

5

Англійська мова

5

З Аліною працював декілька місяців над розмовною англійською та граматикою. До початку занять рівень знань був невисокий. Вцілому задоволений роботою з репетитором, буду звертатися до неї повторно після відпустки. У заняттях зробили акцент на живу розмову, перегляд відео, читання текстів. Це дало результат - при поїздках закордон відчував себе впевненіше у розмовах з іноземцями, розширив лексикон. Заняття над граматикою теж пройшли недарма - знайшов і виправив багато помилок. Дякую за співпрацю!

Катерина

4

Українська мова, Англійська мова

4

Дуже хороша дівчинка, але у нас співпраці не вийшло. У Ліни мало педагогічного досвіду, мабуть, тому її не вдалось зацікавити мого сина Максима, який вчиться у 4 класі. Всі заняття зводились до виконання домашнього завдання. До роботи компанії зауважень не маю, буду звертатись повторно.

Ольга

5

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Дочка Софія займалися з цим репетитором. Вона знайшла хороший підхід. Зуміла зацікавити дівчинку. Тепер вона стала і сама намагатися вникнути в матеріал, зацікавлена навчанням. Репетитор влаштовувала нас і як викладач і як людина, до того ж дуже порядна. Можу поставити їй тільки 5. По роботі компанії все влаштовує.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки