Репетитор - Інна Л. id: 56494

Інна Л.

250 грн/год
250 грн/год

Репетитор. Викладаю дітям 1-9 клас. Швидко знаходжу підхід до кожного учня. Працюю в школі , зацікавлю Вашу дитину для подальшого вивчення англійської мови, цікаві інтерактивні уроки онлайн та офлайн. Звертайтесь!

Інна Л. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор. Викладаю дітям 1-9 клас. Швидко знаходжу підхід до кожного учня. Працюю в школі , зацікавлю Вашу дитину для подальшого вивчення англійської мови, цікаві інтерактивні уроки онлайн та офлайн. Звертайтесь!

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Святошинський, Борщагівка, Тулузи, Зодчих, Ромена Ролана, Якуба Коласа
Онлайн:
Так

Про себе:

Вчитель англійської мови, української мови та зарубіжної літератури. Викладала учням як молодших класів так і середніх. Можу взяти із запущеним рівнем. Сучасний, позитивний підхід до кожного учня. Особливу увагу приділяю граматиці та лексиці, доступно поясню будь-які правила та допоможу зробити домашнє завдання.

Освіта:
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), магістр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Сергій

5

17.04.2024

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5

Дитина займається, задоволена.... більше»

Схожі анкети

Кирило В. id: 162406

Кирило В.

Я репетитор англійської мови, перекладач, поліглот та просто людина, яка захоплюється мовами. Я можу допомогти вам з англійською і як вчитель, і як перекладач, тому що розумію проблеми та розчарування, пов'язані з вивченням нової мови. Саме тому я можу допомогти вам як з граматикою, так і з лексикою та вимовою.

270грн/год
Олександра Т. id: 60445

Олександра Т.

Репетитор з української мови

200грн/год
Нікіта З. id: 100603

Нікіта З.

Креативний репетитор, що допомагає готуватися до екзаменів і до роботи. Займається з учнями всіх рівнів і надає перевагу комунікативному підходу.

250грн/год
Вікторія П. id: 92075

Вікторія П.

Викладаю англійську мову. В запасі знання педагогіки і методики викладання. Волонтер в "English speaking club with native speakers". Детальніше нижче

5
200грн/год
Сергій С. id: 99961

Сергій С.

Вища педагогічна освіта. Досвід 30 років (від дітей/початківців до юридичної та бізнес англійської). Викладач міжнародної школи “Speak Up”.

5
200грн/год