Репетитор - Таїса Т. id: 567

Таїса Т.

300 грн/год
300 грн/год

Таїса Т.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Університетські курси
10-11-й класи
Розмовна мова
До співбесіди в посольстві
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Ділова та бізнес мова
Граматика

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Навчаю англійської мови мотивованих студентів, які готові працювати на результат. Працюю індивідуально зі студентами та у групах, маю досвід проведення майстер-класів, граматичних занять та занять, які базуються на роботі з відео-матеріалом. Працюю зі студентами практично усіх рівнів (від А1 до С1). Комунікабельна, доброзичлива, порядна, готова вчитися нового і відкрита до співпраці з тими, хто бажає навчитися англійської.

Освіта:
Житомирський державний університет ім. Івана Франка, спеціаліст, 2014
Вік:
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Наталія С. id: 46063

Наталія С.

Викладаю англ мову ~ 20 р. Працювала в державних та приватних школах, в училищах та університеті. Вік учнів 4 -60р.Час узгодимо. Буду рада співпраці!

5
350грн/год
Вікторія А. id: 146287

Вікторія А.

Володію високим рівнем англійської мови, досвід викладання 2 роки. Є сертифікат British Council, що затверджує C1 рівень та сертифікат TESOL/TEFL. Я навчаюсь на перекладача, досвід репетиторства 2,5 роки - з учнями від 6 до 50 років. Також, працюю із запитами про бізнес, IT чи медичну англійську.

5
300грн/год
Оксана Д. id: 87105

Оксана Д.

Пропоную розроблені заняття відносно потреб учня, Мої студенти успішно складають ЗНО, а також їдуть на навчання за кордон з отриманим сертифікатом.

4.7
300грн/год
Наталія Д. id: 168957

Наталія Д.

- методика підбирається для вас з урахуванням ваших потреб - вмію знайти контакт з дітьми та з дорослими - сучасні британські та американські ресурси - працюємо по системі Oxford University, популярній та признаній у всьому світі - долаємо мовний бар'єр - робимо граматику чіткою та зрозумілою - підхід до діток, англійська у формі гри

270грн/год
Вікторія В. id: 137566

Вікторія В.

Мене звати Вікторія! Постараюся знайти підхід до кожного. Досвід роботи - два роки.

300грн/год

Переглянуті репетитори

Таїса Т.

300 грн/год

Всі переглянуті репетитори