Олена

Олена Л.

id: 5914

Місто:

Бердянськ

Предмети:

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

На виїзді:

Запорізька обл., Бердянськ: Коса, Слобідка, Ліски, Колонія, Центр, Піски, АЗМОЛ, 8 березня, Скловолокно, АКЗ та РТС, Сільгосптехніка, Військове містечко

У репетитора: Запорізька обл., Бердянськ, Піски

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Донецький Державний університет, хімічний факультет (1983)

Ступінь:

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист


Викладач хімії у вищих навчальних закладах. Навчаю предмету українською та російською мовами. Працюю з учнями, студентами та дорослими людьми, яким потрібно відновити знання з хімії. Успішно готую випускників до складанння ЗНО. Маю друковані праці з методики викладання хімії у загальноосвітніх навчальних закладах.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Ми звернулись до Олени Вікторівни, коли сестра була на першому курсі медичного коледжу. Профільним предметом була хімія і Анастасія мала певні труднощі в опануванні даної дисципліни. Завдяки цікавим та продуктивним заняттям з репетитором, студентка має гарні знання, а відтак і оцінки. Дякуємо компанії за оперативний підбір педагога!

Надія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Хімія, Підготовка до ЗНО

Уся наша родина надзвичайно вдячна Олені Вікторівні за успішну та результативну підготовку нашого сина до складання ЗНО з хімії. Торік поганий результат з цього предмету не дозволив Костянтину вступити до вишу, що дуже нас засмутило. Але вже у цьому році він склав тестування на 180 балів і став студентом. На мою думку, саме це і є переконливим доказом професійності та компетентності репетитора.

Сергій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)