Олена

Олена Л.

id: 5914

Місто:

Бердянськ

Предмети:

Хімія

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

На виїзді:

Запорізька обл., Бердянськ: Коса, Слобідка, Ліски, Колонія, Центр, Піски, АЗМОЛ, 8 березня, Скловолокно, АКЗ та РТС, Сільгосптехніка, Військове містечко

У репетитора: Запорізька обл., Бердянськ, Піски

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Донецький Державний університет, хімічний факультет (1983)

Ступінь:

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист

Викладач хімії у вищих навчальних закладах. Навчаю предмету українською та російською мовами. Працюю з учнями, студентами та дорослими людьми, яким потрібно відновити знання з хімії. Успішно готую випускників до складанння ЗНО.
Маю друковані праці з методики викладання хімії у загальноосвітніх навчальних закладах.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Хімія, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Ми звернулись до Олени Вікторівни, коли сестра була на першому курсі медичного коледжу. Профільним предметом була хімія і Анастасія мала певні труднощі в опануванні даної дисципліни. Завдяки цікавим та продуктивним заняттям з репетитором, студентка має гарні знання, а відтак і оцінки. Дякуємо компанії за оперативний підбір педагога!

Надія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Хімія, Підготовка до ЗНО. Оцінка: 5+

Уся наша родина надзвичайно вдячна Олені Вікторівні за успішну та результативну підготовку нашого сина до складання ЗНО з хімії. Торік поганий результат з цього предмету не дозволив Костянтину вступити до вишу, що дуже нас засмутило. Але вже у цьому році він склав тестування на 180 балів і став студентом. На мою думку, саме це і є переконливим доказом професійності та компетентності репетитора.

Сергій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Валентина

Досвід: більше 20 років

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Хімія, Біологія