Предмети:

Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

По скайпу:

Рівні викладання

Розмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаСпівбесіда на карту полякаРівень А1-А2Рівень B1-B2Підготовка до вступу за кордон

Про себе:

Привіт! Мене звати Анна і я навчаю польської мови з 2015 року. Працюю з підлітками та дорослими, заняття проводжу онлайн, можливі індивідуальні заняття або в міні-групах по 2-3 людини (ціна за годину заняття з людини інша)
Закінчила Краківську Академію з відзнакою, отримала ступінь магістра зі спеціальності Міжнародний Туризм.
На протязі 5 років мешкала і навчалася в Кракові (Польща), з чого виникає можливість поділитися з учнями практичними знаннями стосовно проживання і освіти закордоном.
Навчаю на рівнях А1, А2, В1 (один рівень - приблизно 2,5-3 місяці). Для рівня В2 пропоную розмовні заняття тривалістю 30-45 хвилин у вигляді обговорення попередньо обраної теми.
Під час занять:
*вчимося правильній побудові різних конструкцій і речень, поповнюємо словниковий запас, вчимося вести впевнену і правильну розмову на різні теми, а також тренуємося у письмі;
*розмовляємо польською мовою! Можливі додаткові пояснення тією мовою, якою вам комфортно спілкуватися;
*використовуються різні підручники (Krok po kroku, Hurra!, Gramatyka, dlaczego nie? та інші), книги, відео з Youtube, статті, радіо передачі, комікси та інші матеріали.
В роботі зі студентами найважливішими для мене є постійний розвиток, досягнення поставлених цілей, а також задоволення від процесу навчання.

Відгуки клієнтів

Польська мова, Рівень А1-А2

Дуже хороший кваліфікований викладач. Добре пояснює і цікаво навчає.

Польська мова, Репетитор для початківців

Хороший викладач. Доступно пояснює.

Польська мова

Чудовий викладач. Зміг зацікавити предметом, хороший підхід і своя методика дистанційних уроків. Із задоволенням продовжуємо займатися.

Польська мова, Рівень А1-А2

Роботою викладача задоволені. Поставлених цілей досягли. Оцінка 4 якість камери та звуку бажано покращити. А так все дуже добре.

Польська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2

Роботою репетитора задоволена в цілому. Але хотілося б більш динамічних занять. Можливо, все попереду, так як недовго займаємося для обговорення тем безпосередньо на польскій. І було б дуже здорово отримувати відгук з виправленнями (або краще - відміткою помилки) по домашньому завданню перед уроком. Щоб можно було самому виправитися. Дякую.

Польська мова, Підготовка до вступу за кордон

З Анною дуже легко знайти спільну мову, вона дуже чуйна і приємна. Але найголовніше, що з нею легко вивчати абсолютно нову мову. Хоч було не так багато уроків, але вже є знання, які дають можливість читати польською з розумінням тексту, розуміти коли до тебе звертаються і давати вiдповiдь. І хоч словниковий запас ще не такий великий, але я впевнена, що у нас все вийде.

Польська мова, Підготовка до вступу за кордон, Рівень А1-А2

Чудовий викладач. Потрібна була мова для вступу закордон. Анна Русланівна хороший педагог, зрозуміло пояснює. Підхід до мене не дуже знайшла,але володіє мовою на висоому рівні.

Польська мова, Розмовна мова

Анна Русланівна - прекрасний репетитор з польської мови. Педагог пояснює матеріал доступно та зрозуміло. Із задоволенням ходив на заняття та в майбутньому планую продовжити співпрацю. Результатами задоволений на сто відсотків. Рекомендую.

Польська мова, Репетитор для початківців

Із Анею y нас було лише чотири заняття, але я задоволена. Викладач вміє втримати інтерес до вивчення предмета, добре знає програму, по якій викладає. Аня пунктуальна та щира. Вона справді виконує роботу з любов'ю. Раджу усім спробувати навчатися разом із таким репетитором :)

Польська мова, Підготовка до вступу за кордон

Репетитором задоволений. Завдяки їй досягнув всіх цілей, які запланував.

Польська мова, Репетитор для початківців

Анна Русланівна - репетитор, який має великий досвід роботи, високий рівень знань та практику. За короткий курс вдалося достатньо покращити знання польської мови та без проблем почати вільно розмовляти. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Польська мова, Репетитор для початківців

Анна Русланівна - відповідальна та приємна людина. Заняття з нею приносять задоволення. Матеріал пояснює зрозуміло та цікаво. Результати вражають. Продовжуємо співпрацювати й зараз. Щиро дякую за допомогу.

Польська мова, Репетитор для початківців

Викладач дуже хороший, підхід до вивчення мови гідний. Незважаючи на молодий вік, підхід до роботи на висоті! Сміливо звертайтеся за вивченням мови до Анни, не пошкодуєте.

Польська мова, Рівень B1-B2

Викладач дуже гарна. Свою справу знає. Усім рекомендую.

Польська мова, Підготовка до вступу за кордон

Шукав репетитора з польської мови для підготовки до вступу за кордон. Мені призначили репетитора Анну Русланівну, заняття проводились по скайпу. Я був вражений від того, наскільки будуть ефективні заняття по скайпу. Дуже вдячний викладачу та сайту "Букі".

Польська мова, Рівень B1-B2

З Анною Русланівною ми займалися не дуже довго, але за цей час я краще опанувала польську мову, уроки були цікавими й інформативними.

Польська мова, Розмовна мова

Анна Русланівна імпонує мені і як людина, і як викладач. Наші заняття проходять чудово, результат від них безперечно є! Дякую Вам за співпрацю!

Польська мова, Розмовна мова

Репетитор Анна Русланівна вміє зацікавити, пояснює все чітко, ясно та доступно. Задоволений на всі 100%.

Польська мова, Рівень B1-B2

Виникло велике бажання вивчити польську мову. Репетитор, якого Ваша компанія мені підібрала, дуже допомогла досятги поставленої мети. Викладач ввічлива та приємна людина. Дякую за співпрацю.

Польська мова

З Аною Русланівною займався мій син Антон. Йому подобались заняття і поставленої мети вдалось досягти. Зараз він у Польщі! Дякую за підбір репетитора.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Рівне

150 грн/год

4.7

Показати профіль

100 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

Показати профіль

Коротка інформація про репетитора

Анна Н. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Рівне і проводить заняття з таких предметів:

  1. Польська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Співбесіда на карту поляка
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2
  • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.