Репетитор - Тамара З. id: 60549

Тамара З.

200 грн/год
200 грн/год

Допомагаю дітям зі шкільною програмою, виконанням домашнього завдання, додатковим вивченням англ. мови (базовий і середній рівень для дорослих)

Тамара З. 5.0(відгуків: 2)

Допомагаю дітям зі шкільною програмою, виконанням домашнього завдання, додатковим вивченням англ. мови (базовий і середній рівень для дорослих)

Предмети

Математика

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Якщо ви учні старшої школи та у вас дистанційне навчання, або є вільний час в 1 половині дня, то Я допоможу вам легко зрозуміти і поясню весь навчальний матеріал на простому і доступною мовою)

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Якщо ви учні старшої школи, у вас дистанційне навчання, або ж просто в першій половині дня у вас є вільний час для занять; можливо ви вже не учень школи, але у вас є бажання вивчити англійську мову, то рада вам в цьому допомогти). Так як програма складається для кожного індивідуально, то ми з вами можемо ознайомитися, поспілкуватися і підібрати оптимальний варіант для вас)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Допомагаю у вивченні англійської мови і математики. Досвід роботи більше 8 років. До кожного індивідуальні підхід і програма, графік і час занять залежить від вашого місця розташування. Всі матеріали відправляю онлайн.
Якщо у вас є питання, індивідуальні побажання, звертайтеся, пишіть в месенджери, познайомимося, разом обговоримо і знайдемо максимальне оптимальне рішення для вас)
Для онлайн занять можна вибрати платформу zoom з віртуальною дошкою для занять, скайп або навіть вайбер (якщо потрібно). Для кожного все індивідуально)

Освіта:
Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького (МДПУ), магістр, 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Тамара З.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Ганна

5+

25.05.2021

Математика, Англійська мова, 5-6-й класи

5+

Класна. Має контакт з підлітком і дуже ефективно в кінці навчального року покращила картину в табелі, аж з чотирьох предметів. Дякую!... більше»
Юлія

5+

03.04.2021

Математика, 5-6-й класи

5+

Дуже задоволені.... більше»

Схожі анкети

Анжеліка Ш. id: 123375

Анжеліка Ш.

Можу допомогти навіть з урахуванням різних рівнів знань у дитини.

5
200грн/год
Юлія М. id: 176084

Юлія М.

Привіт, мене звати Юля. Я проводжу індивідуальні заняття з математики та української мови. Стаж викладання 2 роки. Наразі працю в сучасній школі «Alterra». Займаюсь з дітками з перших класів та вище, але також можу робити підготовку до школи. Заняття проходять зазвичай онлайн, але можливо і оффлайн.

200грн/год
Аліна Г. id: 177739

Аліна Г.

Створюю комфортний простір для зацікавлення дитини, враховуючи індивідуальні та психологічні особливості її віку. Навчаюсь у вищому навчальному закладі ДЗ "ПНПУ ім. К. Д. Ушинського" за спеціальністю Психологія. Досвід роботи більше 1-ого року. Заняття можуть бути у мене 250 грн/год або у вас 350 грн/год. М. Одеса, ж/м Райдужний.

250грн/год
Богдан Л. id: 170484

Богдан Л.

Математика оточує нас повсюди. "Як?" — питаєте мене. На наших заняттях я не тільки це розповім, та покажу на наглядному прикладі!

250грн/год
Галина Б. id: 74641

Галина Б.

Вчителька математики з досвідом роботи 25 років з дітьми 5-11 класів. Займаюся репетиторською діяльністю 4 роки. Уроки зі мною - це не бездумне заучування формул і теорем, а розуміння кожного кроку у вирішенні того чи іншого завдання.

4.9
248-398грн/год