Репетитор - Юлія З. id:60884

«Працюю з учнями індивідуально за допомогою платформи Skype, Zoom, Viber. Широко використовую інші освітні платформи»

250 грн/год

Юлія З.

id: 60884

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Винниченка (КДПУ)

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2000

Вік:

36-45

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (4 клас) Підготовка до школи Репетитор для дітей Базовий рівень

Про себе

Більше 20 років я працюю в одній з найкращих шкіл м. Кропивницького. Протягом двох останніх років я почала працювати репетитором. У мене є учениці з Києва, Рівного, Кропивницького, а також є учень Макс із Франції. Йому 5 років і він вже чудово читає . Моє право викладати підтверджено безліччю нагород і сертифікатів, я прагну до постійного самовдосконалення. На заняттях використовую елементи критичного мислення, ігрову технологію, проблемне навчання, Lego технології, інтегроване навчання. Намагаюсь задіяти усі рівні сприйняття: аудіальний, візуальний , тактильний. Багато часу приділяю безкоштовним консультаціям з батьками, щоб разом ми змогли отримати максимальний результат за короткий час .
Працюю з учнями індивідуально за допомогою платформ Skype, Zoom, Viber. Широко використовую інші освітні платформи . Заняття розробляю індивідуально під кожну дитину.
Якщо Ви хочете, щоб ваша дитина отримала високий рівень базових знань за допомогою сучасних методик і методичних новинок, то сміливо телефонуйте мені. До зустрічі!

Підготовка до школи - деталі про досвід викладання:

На заняттях використовую елементи критичного мислення, ігрову технологію, проблемне навчання, Lego технології, інтегроване навчання. Намагаюсь задіяти усі рівні сприйняття: аудіальний, візуальний, тактильний.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Чудовий репетитор! Ми задоволені)

Молодші класи, Базовий рівень

Я задоволена репетитором Юлею.

Молодші класи, Базовий рівень

Юлія Анатоліївна – професійний педагог. Її роботу оцінюємо на відмінно. За час навчання нашої дитини (2 рази на тиждень, 12 занять) помітні значні результати. До того, як Юлія Анатоліївна почала займатися з дитиною, результат навчання був нижче середнього, а зараз вище середнього. Це відмітила шкільна вчителька. Головне, Юлія Анатоліївна вміє знайти підхід до дитини. Розкрити її здібності, заохотити до навчання. Олександра, дівчинка, яка не дуже охоче читає і важко спілкується з іншими людьми. Юлія Анатоліївна знайшла підхід до дитини, розвинула творчі здібності. ЇЇ спілкування позитивне, доброзичливе. В своєї роботі вона використовує новітні технології (навчання на інтерактивної дошки), дидактичні матеріали, різні прийоми для розвитку мислення дитини. Наша дівчинка залюбки ходить на заняття до Юлії Анатоліївни. Дякуємо, це справжній вчитель. Рекомендуємо цього педагога іншим батькам з м. Кропивницького. Батьки та бабуся Артюх Олександри.

Молодші класи, Базовий рівень

Пані Юлія чудовий репетитор! Професіонал своєї справи, донька займається із задоволенням. Вже після першого заняття були помітні результати, вміє зацікавити. Рекомендуємо.

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Юлія Анатоліївна нам сподобалася з першого заняття. Нашому хлопчику чотири з половиною роки і основна мова - французька. Вчителька зразу побачила над чим треба працювати і віповідно будує уроки. Уроки проходять інтерактивно, цікаво. Подобається методика проведення занять. Вона вміло використовує можливості скайпу, гарно готується до кожного уроку, дає також корисні поради батькам як займатися з дитиною, на що звертати увагу. Дуже задоволені співпрацею, тому будемо займатися тривалий час.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Кропивницький

Наталія Ш.

Репетитор, викладач, перекладач.

5
180грн/год

Наталя А.

Допоможу у вирішенні проблем з навчання грамоти та математики. Творчо працюю щодо поглиблення знань з української мови та математики.

5
200грн/год

Наталія О.

Психолог з досвідом семінарів, тренінгів та супервізорства.

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Юлія З. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Кропивницький і проводить заняття з таких предметів:

  1. Молодші класи
  2. Підготовка до школи
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ДПА (4 клас)
  • Підготовка до школи
  • Репетитор для дітей
  • Базовий рівень
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.