Репетитор - Юлія З. id:60884

Юлія З.

250 грн/год

Юлія З.

«Працюю з учнями індивідуально за допомогою платформи Skype, Zoom, Viber. Широко використовую інші освітні платформи»

Предмети

Молодші класи

Підготовка до школи

Рівні викладання:

Підготовка до ДПА (4 клас)

Базовий рівень

Рівні викладання:

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Деталі про досвід викладання:

На заняттях використовую елементи критичного мислення, ігрову технологію, проблемне навчання, Lego технології, інтегроване навчання. Намагаюсь задіяти усі рівні сприйняття: аудіальний, візуальний, тактильний.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Більше 20 років я працюю в одній з найкращих шкіл м. Кропивницького. Протягом двох останніх років я почала працювати репетитором. У мене є учениці з Києва, Рівного, Кропивницького, а також є учень Макс із Франції. Йому 5 років і він вже чудово читає . Моє право викладати підтверджено безліччю нагород і сертифікатів, я прагну до постійного самовдосконалення. На заняттях використовую елементи критичного мислення, ігрову технологію, проблемне навчання, Lego технології, інтегроване навчання. Намагаюсь задіяти усі рівні сприйняття: аудіальний, візуальний , тактильний. Багато часу приділяю безкоштовним консультаціям з батьками, щоб разом ми змогли отримати максимальний результат за короткий час .
Працюю з учнями індивідуально за допомогою платформ Skype, Zoom, Viber. Широко використовую інші освітні платформи . Заняття розробляю індивідуально під кожну дитину.
Якщо Ви хочете, щоб ваша дитина отримала високий рівень базових знань за допомогою сучасних методик і методичних новинок, то сміливо телефонуйте мені. До зустрічі!

Освіта:

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Винниченка (КДПУ), спеціаліст, 2000

Вік:

36-45

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок
Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер
П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

7 відгуків про Юлія З.

5/5

5+

6

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Наталія

5+

27.10.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Дуже задоволені репетитором, всім рекомендую.

Дмитро

5+

03.11.2020

Молодші класи, Підготовка до ДПА (4 клас)

5+

Чудовий вчитель. Дуже швидко знайшла спільну мову з сином в іншій країні, швидко усвідомила програму, і змогла доступно і цікаво все пояснити. Будемо продовжувати роботу. Синові дуже подобається!

Віта

5

07.07.2020

Підготовка до школи, Підготовка до школи

5

Чудовий репетитор! Ми задоволені)

Наталія

5+

07.05.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Я задоволена репетитором Юлею.

Аліна

5+

24.02.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Юлія Анатоліївна – професійний педагог. Її роботу оцінюємо на відмінно. За час навчання нашої дитини (2 рази на тиждень, 12 занять) помітні значні результати. До того, як Юлія Анатоліївна почала займатися з дитиною, результат навчання був нижче середнього, а зараз вище середнього. Це відмітила шкільна вчителька. Головне, Юлія Анатоліївна вміє знайти підхід до дитини. Розкрити її здібності, заохотити до навчання. Олександра, дівчинка, яка не дуже охоче читає і важко спілкується з іншими людьми. Юлія Анатоліївна знайшла підхід до дитини, розвинула творчі здібності. ЇЇ спілкування позитивне, доброзичливе. В своєї роботі вона використовує новітні технології (навчання на інтерактивної дошки), дидактичні матеріали, різні прийоми для розвитку мислення дитини. Наша дівчинка залюбки ходить на заняття до Юлії Анатоліївни. Дякуємо, це справжній вчитель. Рекомендуємо цього педагога іншим батькам з м. Кропивницького. Батьки та бабуся Артюх Олександри.

Ірина

5+

29.11.2019

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Пані Юлія чудовий репетитор! Професіонал своєї справи, донька займається із задоволенням. Вже після першого заняття були помітні результати, вміє зацікавити. Рекомендуємо.

Ірина

5+

03.12.2019

Підготовка до школи, Підготовка до школи

5+

Юлія Анатоліївна нам сподобалася з першого заняття. Нашому хлопчику чотири з половиною роки і основна мова - французька. Вчителька зразу побачила над чим треба працювати і віповідно будує уроки. Уроки проходять інтерактивно, цікаво. Подобається методика проведення занять. Вона вміло використовує можливості скайпу, гарно готується до кожного уроку, дає також корисні поради батькам як займатися з дитиною, на що звертати увагу. Дуже задоволені співпрацею, тому будемо займатися тривалий час.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Відеопрезентація