Досвід:

більше 20 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський державний педагогічний інститут ім. А. Горького (1980)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

1980

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіад

Про себе:

Маю двадцятирічний досвід роботи в школі, працюю з учнями 5-11 класів, підготовка до ЗНО. Допоможу підвищити шкільну оцінку і усунути прогалини в знаннях.
Також займаюся з дорослими учнями: граматика, лексика української мови, орфографія.
Маю характеристики-рекомендації колишніх клієнтів.
У 2007 році отримала грамоту Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації.
Готую до ЗНО. Результати високі. Діти вступали і до лінгвістичних вузів, і до КНУ Шевченка та ін.

Відгуки клієнтів

Українська мова, 7 - 9 класи

Гарна вчителька. Дитина займалась з задоволенням. На жаль, по сімейним обставинам припинили співпрацю, але відгуки тільки позитивні.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Галина Семенівна - гарний викладач української мови та літератури, порядна людина, уважна, вимоглива та приємна в спілкуванні. Заняття дуже змістовні. Відразу, на першій зустрічі, вона виявила слабкі місця в знаннях мого сина Дмитра. Працюємо з задоволенням. Впевнені. що результат буде найкращий. Дякуємо компанії BUKI та нашому репетитору за допомогу. Рекомендуємо!!!

Українська мова, 7 - 9 класи

Ми неймовірно вдячні педагогу, Галині Семенівні за результати, які ми маємо, яких досягли завдяки репетитору! Ми мали складну ситуацію з учнем 6 класу: з української мови у нас була оцінка - 5 балів. Із вчителем ми займались протягом 5 - 6 місяців і вже маємо оцінку - 9, 10 балів. Педагог підходить до занять серйозно і структуровано. Рекомендуємо компанію Букі, вони вміють підбирати прекрасних репетиторів!

Українська мова, 7 - 9 класи

Вважаємо, що нам дуже пощастило з викладачем. Успішність з предмету істотно підвищилася дуже швидко.

Українська мова, 7 - 9 класи

Перш за все велике спасибі компанії БУКІ, що допомогли знайти прекрасного педагога по українській мові. Це перш за все інтелігентна і добра людина, що не мало важливо при спілкуванні з дітьми. Викладач з високим професіоналізмом, що має індивідуальний підхід до кожного свого учня. Мій син відвідує її уроки з великим інтересом і дуже задоволений, що за короткий термін навчання вже є дуже непогані результати. Спасибі велике, Галина Семенівна, успіхів Вам і хороших учнів. Рекомендую!!!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Хочемо сказати слова подяки Галині Семенівні за високий професіоналізм, компетентність, доброту, дуже відповідальний підхід до своєї справи. Учитель подає матеріал в дуже доступній формі, викликає інтерес до предмету, прищеплює любов до рідної мови та літератури, дитина займається із задоволенням. Завдяки Галині Семенівні та її чуйного ставлення, дитина стала більш вільно спілкуватися та впевненої у собі. Дякуємо Вам, бажаємо удачі в Вашій важливій справі.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Йде підготовка до ЗНО. Дочка ходить з серпня 2018 р проміжні результати радують - це дуже добре видно за оцінками. Добре підтягнулись знання з мови і літератури. Так що поки все гуд!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Оцінюю роботу репетитора на максимальний бал. Залишався місяць до ЗНО, син в руках жодної книги не тримав за програмою, здав попереднє ЗНО на 151. Вирішили на місяць взяти репетитора, дивом випадково потрапили до Галини Семенівни. На одному занятті була присутня сама - це приголомшливо. Всю інформацію систематизувала, коротко розповіла зміст твору, загалом син був дуже задоволений. Здав ЗНО на 186, непогано для математика. Завдяки цьому, син поступив туди, куди запланував. Мені здається, таких фахівців ще потрібно пошукати. Спасибі Вам, Ви справжній учитель!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитор знає на відмінно свій предмет. Іспити здали успішно. Рекомендую.

Українська мова, Історія України, Підготовка до ЗНО

Хороший репетитор. Хорошо подготовила. Рекомендую.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Моя дитина в захваті від співпраці з репетитором. Здали ЗНО на 147 балів.

Російська мова, 7 - 9 класи

Викладачем задоволені. Спасибі!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор! Все пояснює доступно, дуже дохідливо і розбірливо! З людиною приємно навчатися! Всім рекомендую!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Галина Семенівна хороший, серйозний викладач. Дитина стала краще розуміти предмет, робить завдання, готується до кожного уроку. Повну оцінку зможемо дати після здачі іспитів, а поки продовжуємо заняття.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Галина Семенівна хороший репетитор. Фахівець своєї справи. Зацікавила предметом, відмінно подає матеріал. Дитині подобається, я задоволена.

Українська мова, 7 - 9 класи

З репетитором не було успішної тривалої роботи. Потрібна була допомога в українській мові, але вона перейшла на інший предмет - літературу.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитор з української мови дуже сподобалась. Викладач має великий досвід роботи. Заняття проходять змістовно та цікаво. Впевнений, що ЗНО складу на високий бал. Займаємось і зараз. Щиро дякую за допомогу.

Українська мова, 7 - 9 класи

Дуже задоволені роботою репетитора, вона змогла передати нашому Андрію любов до предмету. Оцінки покращились, прийшло розуміння . Раніше син ортмував 5, зараз має 9-10. Всім рекомендую репетитора. Роботою компанії задоволена

Українська мова, Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Я щаслива, що Галина Семенівна наш репетитор! Якби можна було поставити 100 балів, поставила б всі 100. Репетитор дуже коректна, порядна, вимоглива, і уважна. Займаємося з нового року і за короткий термін, вона змогла підготувати мого сина до ЗНО. Проходять весь матеріал, аналізують, дохідливо пояснює, перевіряє домашнє завдання завжди. З самого першого уроку змогла знайти спільну мову з дитиною. Ми дуже задоволені. І можу сказати все тільки найкраще.

Українська мова, Історія України, Всесвітня історія

Ми займаємося з Галиною Семенівною вже більше п'яти місяців. Моя дочка готується до іспитів разом з педагогом. Вивчаємо з Галиною Семенівною історію України, всесвітню історію, українську мову та літературу. На уроках виконує донька вправи, пишуть твори різної тематики, а також задійснений і мовленнєвий аспект навчання. З нетерпінням чекаємо результати екзаменів. Дякую Вашій компанії!

Історія України, 7 - 9 класи

Дуже задоволені репетитором! Галина Семенівна - висококваліфікований репетитор, компетентний фахівець. Знання з історії України педагог дав прекрасні. Матеріал викладався в цікавій формі, логічно та структуровано. Дуже вдячні компанії за допомогу в підборі репетитора!

Українська мова

Галина Семенівна - чудовий репетитор. Моя дитина займалася майже півроку з нею. Потім припинили, бо рівень знань значно підвищився, тому допомоги репетитора, поки не потребуємо. Педагог на заняттях ціково викладав матеріал, використовував різні вправи, писали диктанти, розвивали уяву при написанні творчих робіт тощо. Дякуємо Вашій компанії за швидку та організовану роботу!

Українська мова, 10 - 11 класи

Сину Павлу вдалось підняти оцінку в школі до 9 балів. Але ми хочемо 10, тому будемо продовжувати ходити до Галини Семенівни на заняття. Вона дуже хороший вчитель, який гарно знає свій предмет. Про роботу компанії нічого поганого сказати не можу.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Галина В. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Українська мова
  2. Російська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Підготовка до олімпіад
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.