Репетитор - Світлана Ш. id: 61922

Світлана Ш.

400 грн/год
400 грн/год

Навчаю англійської більше 30 років. За цей час підготувала до міжнародних іспитів, переїзду закордон, вступу до ВИШів. Маю ступінь кандидата наук. Наразі працюю в одному з національних університетів.

Світлана Ш. 5.0(відгуків: 3)

Навчаю англійської більше 30 років. За цей час підготувала до міжнародних іспитів, переїзду закордон, вступу до ВИШів. Маю ступінь кандидата наук. Наразі працюю в одному з національних університетів.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Оболонський, Оболонь, Оболонський проспект
Онлайн:
Так

Про себе:

Понад 20 років викладаю у ВИШі предмет "Ораторське мистецтво" англійською мовою ("Public Speaking"). Займаюся і зі студентами закордоном, які хочуть адаптуватися в англомовному середовищі, влаштувавшись на роботу або вступивши у ВИШ.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), кандидат наук (PhD), 1987
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Світлана Ш.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Марина

5+

29.08.2021

Англійська мова, Ораторське мистецтво, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Мені дуже подобаються заняття з викладачем, я чекаю на кожне з них нетерпінням! Сам формат заняття динамічний, активний, багато розмовних актуальних цікавих тем, і кожна хвилинка заняття використовується мудро. Відчувається грунтовний досвід викладача, тому я на всі 100% довіряю методиці викладання і вже отримаю позитивні зміни у більш вільній розмовній мові. Дуже рекомендую Світлану, як професіонала і чудового співрозмовника!... більше»
Ольга

5

28.09.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Все подобається, доступно пояснює.... більше»
Ліана

5+

31.03.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Чудовий репетитор! Заняття проходили на високому рівні. Вдалося покращити знання та досягти поставленої мети. Рекомендую.... більше»

Блоги користувача

Метод інтеракції все частіше використовується репетиторами під час навчання іноземним мовам. Його особлива привабливість - у можливості перевести урок у неофіційний лад, зменшити напругу учнів, і раз

Підготовка до аудіювання протягом ЗНО потребує від репетитора англійської поєднання протягом заняття кращих і найбільш ефективних здобутків різних методик і шкіл, від класичної до комунікативної, від

Різноманітність методик викладання іноземних мов на індивідуальних заняттях дозволяє репетиторам оптимізувати навчальний процес і розширити креативний потенціал студентів.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Дар'я У. id: 46612

Дар'я У.

Сертифікований викладач англійської та іспанської мов. Власниця міжнародної онлайн школи для дорослих та дітей - Grand School

5
400грн/год
Дар'я Л. id: 76285

Дар'я Л.

Репетитор з біології. Готую до ЗНО, поглибленне вивчення біології.

350грн/год
Ілона О. id: 147212

Ілона О.

Вчитель І категорії з досвідом викладання понад 10 років. Працюю над саморозвитком і ніколи не зупиняюся, багато читаю і люблю подорожувати.

400грн/год
Діяна Ф. id: 179687

Діяна Ф.

Люблю займатися з дітьми, підлітками і можу допомогти вибірково дорослим людям)

450грн/год
Світлана Н. id: 112612

Світлана Н.

Навчаюсь на 4 курсі університету, живу за кордоном, тому практикую реальну англійську з носіями, поясню складні речі простими словами, стану другом вашій дитині, переважно займаюсь з дорослими та підлітками 15+

5
350грн/год