Репетитор - Евеліна Д. id:6264

200 грн/год

Досвід більше 5 років

«Працюю тільки з 11 класами (підготовка до ЗНО). Досвід викладання - 7 років. Умови роботи і вільні дні дивіться в профілі.»

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет ім. Драгоманова

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2014

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО

Про себе:

Займаюся репетиторством з 2012 року. Уже багато років спеціалізуюся саме на підготовці до ЗНО. За цей час я допомогла десяткам учнів вступити в провідні ВНЗ країни (КПІ, Шевченка, НАУ).

Освіта: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Фізико-математичний факультет, спеціальність - викладач математики (диплом з відзнакою, 2014 рік). Маю досвід викладання математики в школі та підготовки абітурієнтів до ЗНО на курсах при КПІ, де працювала викладачем.

Мої переваги і особливості підготовки: якісна проробка матеріалу по актуальною програмою ЗНО 2020 року, чіткий і результативний план підготовки, зрозуміле і доступне пояснення тільки потрібного матеріалу.

Тривалість усіх занять - 60 хвилин. Це найбільш оптимальний варіант, так як за цей час можна досить багато встигнути при хорошій засвоюваності матеріалу учнем і високої концентрації уваги (наприклад, якщо хочете займатися один раз в тиждень 2 години, то краще розбити на два заняття по 1 годині).

Частота занять - 2-3 рази на тиждень, залежно від початкового рівня, темпу роботи учня, часу від початку підготовки до іспиту і цілей по здачі ЗНО (1 заняття на тиждень недостатньо, так як математика - це два повноцінних шкільних предмета: алгебра і геометрія , обсяг матеріалу, який потрібно встигнути повторити, дуже великий).

Вартість 1 заняття (60 хвилин) - 200 грн.

Беру в роботу учнів з різним початковим рівнем знань з математики, головне - щоб у учня була елементарна логіка і бажання навчатися.

Заняття проходять на території викладача. На будинок до учневі не виїжджаю.

Можу гарантувати якісну роботу зі свого боку. Але ви повинні розуміти, що кінцевий результат також залежить від систематичної щоденної роботи учня протягом усього часу підготовки (як на заняттях, так і самостійно вдома), його вміння мислити логічно (яке потрібно було розвивати на уроках в школі роками), початкового рівня знань з математики (з яким ви приходите на заняття), а також уміння сконцентруватися і побороти хвилювання на самому іспиті.

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ЗНО

Тільки позитивне враження від викладача, син задоволений, помітно покращує свої знання.

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор.

Математика, Підготовка до ЗНО

Рекомендую репетитора. Вже за 4 місяці занять є помітні результати, якими задоволена.

Математика, Підготовка до ЗНО

Готуємось до ЗНО. На данний момент зауважень до роботи репетитора немає. Результати будуть відомі пізніше. Але думаю що вони будуть чудовими.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор дуже гарний, займатися з нею дуже подобається. Нас все влаштовує.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна відмінний репетитор математики. Ми дуже задоволені. Репетитор - професіонал своєї справи.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор нам підійшов, зауважень немає, все влаштовує. Результат вже побачимо на іспиті)

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна репетитор супер, дитина дуже задоволена, швидко знайшли спільну мову, дуже добре пояснює. Моя дитина полюбила математику!

Математика, Підготовка до ЗНО

З Евеліною я займаюся і досі, усім задоволена!

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна доступно пояснює матеріал, результат уже є! Репетитор чудовий!

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна відмінний репетитор, син задоволений, ходить із задоволенням, результат від занять є!

Математика, Підготовка до ЗНО

Пояснює доступно і зрозуміло. Уроки проходять систематично і послідовно.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна для мене - це подарунок життя ! Найскладнішим предметом в навчанні для мене була математика, у 2017 році я не скала ЗНО. Але мала спробувати себе ще раз у 2019 році, без навчання в школі, з взагалі забутою шкільною програмою, Евеліна за 3,5 місяці занятть змінила моє ставлення до цією науки. Півтори години минали непомітно, але з повторенням старої і ідеально поясненою новою темою! Я отримувала тільки те, що насправді є важливими для складання ЗНО. На екзамені не було ні однієї не знайомої теми! Також я оцінила відношення до конспектів: усе ідеально. Я склала ЗНО завдяки Евеліні! Математика була моїм страхом, я вважала, що ніколи не зможу її зрозуміти. Але обраний мною вчитель довів зворотнє: не буває нічого не можливого! Я відчуваю себе набагато впевненіше і тепер буду навчатись в університеті своєї мрії Рекомендую! І кажу велике дякую Евеліні за старання, зрозумілі пояснення і піклування про своїх учнів!!!

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор! Легко знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити. Результатами та методикою викладання дуже задоволені. Рекомендую.

Математика, Підготовка до ЗНО

Учитель хороший, предмет свій знає відмінно, знаходить підхід і спільну мову з учнями. Нам допомагає з підготовки до ЗНО.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна - хороший репетитор, добре володіє своїм предметом, уміє навчити і доступно подати інформацію. Усе чудово, ми займаємося і досі!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

Вадим Ш.

300 грн/год

Світлана М.

200 грн/год

Євген М.

250 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Евеліна Д. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 200 грн/год.