Репетитор - Евеліна З. id:6264

«Підготовка до ЗНО учнів 10-11 класів. Індивідуальні та групові заняття. Умови роботи дивіться в профілі.»

250 грн/год

Евеліна З.

id: 6264

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет ім. Драгоманова

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2014

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО

Про себе

Займаюсь репетиторством з 2012 року. Останні 5 років спеціалізуюсь саме на підготовці до ЗНО. За цей час я допомогла десяткам учнів вступити до провідних ВУЗів країни (КПІ, КНЕУ, Шевченка, НАУ, Богомольця).Освіта: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, спеціальність — викладач математики (диплом з відзнакою, 2014 рік). Маю досвід викладання математики в школі і підготовки абітурієнтів до ЗНО на курсах при КПІ, де працювала викладачем. Крім живих занять провела понад 650 уроків онлайн саме по подготовці до ЗНО.Систематично здаю екзамен ЗНО для підтвердження своєї експертності. Особистий результат ЗНО з математики з 2009 по 2020 рік — від 196 до 200 балів.Мої переваги і особливості підготовки:вивчаємо тільки потрібний для екзамену матеріал (завдяки багаторічному досвіду підготовки саме до ЗНО я чітко розумію, які теми і які завдання потрібно готувати на екзамен, а які ні);


маю чіткий план підготовки, готові конспекти для кожного уроку (завдяки чому учні не витрачають час на запис теорії, тому залишається більше часу саме на розв‘язування задач);


проводжу заняття по авторській програмі, розробленій протягом 4-х років спеціально для підготовки до ЗНО;


зрозуміло і доступно викладаю матеріал (пояснюю простими словами, абсолютно всі мої учні говорять, що розуміють мої пояснення набагато краще, ніж у школі);


всі потрібні для навчання матеріали надаю в електронному вигляді (не потрібно купувати численні підручники по подготовці до ЗНО);


проводжу заняття онлайн (на платформі Zoom, створеній саме для онлайн навчання; для роботи учневі потрібен комп’ютер, ноутбук, планшет або телефон);


використовую для викладання графічний планшет, стилус Apple Pencil і віртуальну дошку для записів під час занять, що робить онлайн заняття максимально наближеними до звичайних занять, якість підготовки не поступається якості підготовки на живих уроках, об‘єм матеріалу вивчаємо такий самий, як і під час живих занять.


Пропоную два формати роботи:Групові заняття:
2 рази на тиждень по 1,5 години = 90 хвилин;
ставка 80 грн/год, вартість одного заняття — 120 грн;
поділ учнів на групи по початковому рівню знань (слабкий, середній, сильний);
малі групи від 6 учнів (максимум 10 чоловік в групі);
перевірка домашніх завдань і контроль за їх виконанням;
СМС інформування батьків про відсутність учня на занятті;
запис заняття для можливості повторення матеріалу після заняття або самостійного розбору у випадку пропуску;
можливість відпрацювання заняття з іншою групою у випадку пропуску занять;
баланс уваги під час занять між усіма учнями;
підходять для учнів, які більш свідомі, мотивовані і зацікавлені в результаті, вміють якісно і дисципліновано працювати не тільки на заняттях під наглядом репетитора, але і самостійно вдома.


Індивідуальні заняття:
2-3 рази на тиждень по 1 годині = 60 хвилин;
ставка — 250 грн/год, вартість заняття — 250 грн;
перевірка домашніх завдань, звітність перед батьками;
підходять для учнів, які потребують більш жорсткого контролю з боку викладача в порівнянні з учнями, які працюють в групі; для тих, у кого дуже низький рівень знань з математики, щоб працювати з групою, і потрібна індивідуальна робота по заповненню пробілів; для учнів, яким не підходить темп роботи в групі.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ЗНО

Знайти онлайн-репетитора - найкраще рішення перед початком підготовки до ЗНО. До першого заняття я вагалася щодо ефективності. Але це було даремно. Вже після 1 місяця роботи з Евеліною, мої знання помітно покращилися не лише в теорії, а і в практиці. Заняття проводяться по скайпу, але Евеліна підключає графічний планшет, тому все, що вона пише, я одразу бачу на екрані. Більш того на початку кожного заняття Евеліна відправляє конспект по уроку, тому не витрачається багато часу на запис, при цьому зберігається ефективність навчання. Матеріал роз'яснює простими словами. Після того, як спробуєш займатися онлайн, немає ніякого бажання повертатися до офлайн занять. Це набагато зручніше

Математика, Підготовка до ЗНО

Роботою викладача повністю задоволена, сину заняття дуже подобаються. Ми шукали репетитора, який би зміг не тільки викладати предмет, але і зацікавив дитину в його вивченні. Такого репетитора ми знайшли.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна-чудовий, висококваліфікований викладач. Пояснює все доступною мовою, ділиться лайфхаками, завдяки яким полегшує процес навчання. Якщо хочете якісно підготуватися до ЗНО, то з нею у вас це 100% вийде.

Математика, Підготовка до ЗНО

Я хотів би висловити глибоку подяку цьому викладачеві. Якщо ви не займалися математикою вже останні 7 років і вам терміново треба надолужити, це саме той вчитель, який вам потрібен. Спочатку я дуже сумнівався з приводу онлайн навчання, але в зв'язку з карантином вибору особливо не було, а треба було швидко підучити і згадати матеріал, мені дуже пощастило, що я потрапив на цього викладача, мені навіть здалося, що заняття онлайн куди краще і зручніше. Якщо вам зовсім не зрозуміла та чи інша тема, вона пояснить вам на хом'ячках і вкладе знання в голову, головне, щоб у вас було бажання. Жодного разу не пошкодував, що звернувся саме до цього вчителя. Завжди є можливість перенести заняття, вона піде вам на зустріч. Буде змушувати робити багато домашки і стежити як ти вчиш те, що пройшли на минулому занятті. Обов'язково буду всім рекомендувати.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна професійно готує до ЗНО: має чіткий покроковий план навчання з детальними конспектами кожного заняття; поєднує вивчення нового матеріалу з повторенням; сама щороку складає ЗНО; одразу побудувала хороші стосунки з дочкою, чудово володіє техніками мотивації. Дуже рекомендую!

Математика, Підготовка до ЗНО

Роботою з викладачем дуже задоволені, займались всього місяць, але досягли гарних результатів і за цей короткий час дочці почала подобатись математика, вона почала її розуміти. Викладач вміє дуже гарно і доступно пояснювати. Дякуємо!

Математика, Підготовка до ЗНО

Викладанням математики донька задоволена, я бачу в неї дійсно зацікавленість та бажання вчити та готуватися. Матеріал подає вчитель таким чином, щоб учень зрозумів. У разі, якщо вже ця тема знайома та не потребує ретельного повторення не сидять на неї довго, а йдуть далі. Домашнє завдання завжди та ретельно перевіряється. і ще, вчитель дійсно знає різні нюанси ЗНО, це дуже добре, бо дозволить не втратити бали на легких завданнях.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор-супер!! Дуже комфортно було займатися, все зрозуміло пояснює, конспекти є на всі випадки життя) почала готуватися в середині квітня і надалі до кінця червня, раз на тиждень, і вихопила 180!!!!

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор сподобався. Гарно та зрозуміло пояснює.

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор. Займаюся і задоволений.

Математика, Підготовка до ЗНО

Заняття дуже сподобалися. Ставлю максимальний бал репетитору!

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитором задоволена. Знайшла підхід до дитини, добре пояснює матеріал.

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор. Якісна і змістовна підготовка.

Математика, Підготовка до ЗНО

Тільки позитивне враження від викладача, син задоволений, помітно покращує свої знання.

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор.

Математика, Підготовка до ЗНО

Рекомендую репетитора. Вже за 4 місяці занять є помітні результати, якими задоволена.

Математика, Підготовка до ЗНО

Готуємось до ЗНО. На данний момент зауважень до роботи репетитора немає. Результати будуть відомі пізніше. Але думаю що вони будуть чудовими.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор дуже гарний, займатися з нею дуже подобається. Нас все влаштовує.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна відмінний репетитор математики. Ми дуже задоволені. Репетитор - професіонал своєї справи.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор нам підійшов, зауважень немає, все влаштовує. Результат вже побачимо на іспиті)

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна репетитор супер, дитина дуже задоволена, швидко знайшли спільну мову, дуже добре пояснює. Моя дитина полюбила математику!

Математика, Підготовка до ЗНО

З Евеліною я займаюся і досі, усім задоволена!

Математика, Підготовка до ЗНО

Викладач хороший. Результати співпраці з репетитором високі. Оцінюємо на 5+

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна доступно пояснює матеріал, результат уже є! Репетитор чудовий!

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна відмінний репетитор, син задоволений, ходить із задоволенням, результат від занять є!

Математика, Підготовка до ЗНО

Пояснює доступно і зрозуміло. Уроки проходять систематично і послідовно.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна для мене - це подарунок життя ! Найскладнішим предметом в навчанні для мене була математика, у 2017 році я не скала ЗНО. Але мала спробувати себе ще раз у 2019 році, без навчання в школі, з взагалі забутою шкільною програмою, Евеліна за 3,5 місяці занятть змінила моє ставлення до цією науки. Півтори години минали непомітно, але з повторенням старої і ідеально поясненою новою темою! Я отримувала тільки те, що насправді є важливими для складання ЗНО. На екзамені не було ні однієї не знайомої теми! Також я оцінила відношення до конспектів: усе ідеально. Я склала ЗНО завдяки Евеліні! Математика була моїм страхом, я вважала, що ніколи не зможу її зрозуміти. Але обраний мною вчитель довів зворотнє: не буває нічого не можливого! Я відчуваю себе набагато впевненіше і тепер буду навчатись в університеті своєї мрії Рекомендую! І кажу велике дякую Евеліні за старання, зрозумілі пояснення і піклування про своїх учнів!!!

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор! Легко знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити. Результатами та методикою викладання дуже задоволені. Рекомендую.

Математика, Підготовка до ЗНО

Учитель хороший, предмет свій знає відмінно, знаходить підхід і спільну мову з учнями. Нам допомагає з підготовки до ЗНО.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна - хороший репетитор, добре володіє своїм предметом, уміє навчити і доступно подати інформацію. Усе чудово, ми займаємося і досі!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Марина А.

Підготовка до ДПА з математики та до ДПА, ЗНО з англійської мови. Допомога в освоєнні пропущеного і поточного матеріалу.

4.6
300грн/год

Ольга С.

Репетитор з математики, англійської мови, ЗНО/ДПА

300грн/год

Марія Т.

Додаткові заняття з математики (підтягну успішність, допоможу у вирішенні д/з), програма "Росток" 1-4,5-7 класи.

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Евеліна З. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
Заняття проводяться у репетитора, онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.