Предмети:

Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет ім. Драгоманова (2014)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2014

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО

Про себе:

Займаюся репетиторством з 2012 року. Уже багато років спеціалізуюся саме на підготовці до ЗНО. За цей час я допомогла десяткам учнів вступити в провідні ВНЗ країни (КПІ, Шевченка, НАУ).

Освіта: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Фізико-математичний факультет, спеціальність - викладач математики (2014 рік). Маю досвід викладання математики в школі та підготовки абітурієнтів до ЗНО на курсах при КПІ, де працювала викладачем.

Мої переваги і особливості підготовки: якісна проробка матеріалу по актуальною програмою ЗНО 2020 року, чіткий і результативний план підготовки, зрозуміле і доступне пояснення тільки потрібного матеріалу.

Тривалість усіх занять - 60 хвилин. Це найбільш оптимальний варіант, так як за цей час можна досить багато встигнути при хорошій засвоюваності матеріалу учнем і високої концентрації уваги (наприклад, якщо хочете займатися один раз в тиждень 2 години, то краще розбити на два заняття по 1 годині).

Частота занять - 2-3 рази на тиждень, залежно від початкового рівня, темпу роботи учня, часу від початку підготовки до іспиту і цілей по здачі ЗНО (1 заняття на тиждень недостатньо, так як математика - це два повноцінних шкільних предмета: алгебра і геометрія , обсяг матеріалу, який потрібно встигнути повторити, дуже великий).

Вартість 1 заняття (60 хвилин) - 200 грн.

Беру в роботу учнів з різним початковим рівнем знань з математики, головне - щоб у учня була елементарна логіка і бажання навчатися.

Заняття проходять на території викладача. На будинок до учневі не виїжджаю.

Можу гарантувати якісну роботу зі свого боку. Але ви повинні розуміти, що кінцевий результат також залежить від систематичної щоденної роботи учня протягом усього часу підготовки (як на заняттях, так і самостійно вдома), його вміння мислити логічно (яке потрібно було розвивати на уроках в школі роками), початкового рівня знань з математики (з яким ви приходите на заняття), а також уміння сконцентруватися і побороти хвилювання на самому іспиті.

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна для мене - це подарунок життя ! Найскладнішим предметом в навчанні для мене була математика, у 2017 році я не скала ЗНО. Але мала спробувати себе ще раз у 2019 році, без навчання в школі, з взагалі забутою шкільною програмою, Евеліна за 3,5 місяці занятть змінила моє ставлення до цією науки. Півтори години минали непомітно, але з повторенням старої і ідеально поясненою новою темою! Я отримувала тільки те, що насправді є важливими для складання ЗНО. На екзамені не було ні однієї не знайомої теми! Також я оцінила відношення до конспектів: усе ідеально. Я склала ЗНО завдяки Евеліні! Математика була моїм страхом, я вважала, що ніколи не зможу її зрозуміти. Але обраний мною вчитель довів зворотнє: не буває нічого не можливого! Я відчуваю себе набагато впевненіше і тепер буду навчатись в університеті своєї мрії Рекомендую! І кажу велике дякую Евеліні за старання, зрозумілі пояснення і піклування про своїх учнів!!!

Математика, Підготовка до ЗНО

Пояснює доступно і зрозуміло. Уроки проходять систематично і послідовно.

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор! Легко знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити. Результатами та методикою викладання дуже задоволені. Рекомендую.

Математика, Підготовка до ЗНО

Учитель хороший, предмет свій знає відмінно, знаходить підхід і спільну мову з учнями. Нам допомагає з підготовки до ЗНО.

Математика, Підготовка до ЗНО

Евеліна - хороший репетитор, добре володіє своїм предметом, уміє навчити і доступно подати інформацію. Усе чудово, ми займаємося і досі!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Евеліна Д. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 200 грн/год.