Репетитор математики, вищої математики, математичного аналізу – Ірина К.

Ірина К.

id: 6267

Місто:

Запоріжжя

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон, Програма Росток

Місця проведення занять:

У репетитора: Запорізька обл., Запоріжжя, Фестивальна площа, Українська 35

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Запорізький національний університет

Ступінь:

Кандидат наук


Викладач ВНЗ проводить заняття з математики для школярів, абітурієнтів та студентів. Закінчила Дніпропетровський Національний Університет. У 2002 році захистила кандидатську дисертацію. У 2004 році присвоєно вчене звання доцента. Стаж роботи в Запорізькому Національному Університеті понад 20 років. Неодноразово досягла успіху у підготовці дітей до здачі ЗНО на високому рівні.

Відгуки клієнтів (9)Всі відгуки користувача

Математика, Підготовка до ЗНО

Я готуюся до ЗНО з математики разом з Іриною Анатоліївною. З репетитором встигли пройтися майже по всіх темах (просто готуватися я почала півроку назад тільки). Ірина Анатоліївна - розумний, освічений, вимогливий педагог. ЗНО з математики вже зовсім незабаром, тому чекаємо результатів. Спасибі Вашій компанії за швидкий підбір репетитора.

Валерія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 25.05.2017


Математика, Підготовка до ЗНО

Ірина Анатоліївна - дуже хороший репетитор з математики. Сиділа з моїм сином Артуром скільки треба, поки він не зрозуміє матеріал. Він був дуже задоволений репетитором. Шкільна оцінка нас цілком влаштувала, але результат ЗНО ні. Я знаю, що це ні в якому разі не вина репетитора, там було таке, що і в школі не проходили. Тому до Ірини Анатоліївни ніяких претензій. Вона виклалася з нами на всі 100%.

Алла (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Підготовка до ЗНО

Ірина Анатоліївна гарна жінка, та моєму синові Вячеславу не зовсім підійшла. Чомусь не змогли знайти спільної мови. Але я думаю, що вона гарний спеціаліст та з іншими учнями співпраця у неї складається.

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Олег
Олег

Досвід: більше 5 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Математика, Фізика, Вища математика, Математичний аналіз

Показати профіль
Ірина
Ірина

Досвід: більше 10 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Математика

Показати профіль