Ірина К.

id: 6267

Місто:

Запоріжжя

Предмети:

Математика, Вища математика, Математичний аналіз

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон, Програма Росток

Місця проведення занять:

У репетитора: Запорізька обл., Запоріжжя, Фестивальна площа, Українська 35

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Запорізький національний університет

Ступінь:

Кандидат наук

Викладач ВНЗ проводить заняття з математики для школярів, абітурієнтів та студентів. Закінчила Дніпропетровський Національний Університет. У 2002 році захистила кандидатську дисертацію. У 2004 році присвоєно вчене звання доцента. Стаж роботи в Запорізькому Національному Університеті понад 20 років. Неодноразово досягла успіху у підготовці дітей до здачі ЗНО на високому рівні.

Відгуки клієнтів (8)Всі відгуки користувача

Математика

Ірина Анатоліївна - дуже хороший репетитор з математики. Сиділа з моїм сином Артуром скільки треба, поки він не зрозуміє матеріал. Він був дуже задоволений репетитором. Шкільна оцінка нас цілком влаштувала, але результат ЗНО ні. Я знаю, що це ні в якому разі не вина репетитора, там було таке, що і в школі не проходили. Тому до Ірини Анатоліївни ніяких претензій. Вона виклалася з нами на всі 100%.

Алла (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика

Ірина Анатоліївна гарна жінка, та моєму синові Вячеславу не зовсім підійшла. Чомусь не змогли знайти спільної мови. Але я думаю, що вона гарний спеціаліст та з іншими учнями співпраця у неї складається.

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

До занять з Іриною Анатоліївною син взагалі не хотів вчити математику. Вдома не хотів робити уроки. Але до репетитора тепер ходить із задоволенням. Краще став розуміти предмет, прокинулася любов до математики. Спасибі вам!

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Ірина
Ірина

Досвід: більше 10 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Математика