Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Ігорь У. id: 65335

Ігорь У.

500грн/год
500 грн/год

«Професійний викладач. Проживав і працював в Іспанії, Італії, Франції. Порекомендую найефективніші і швидкі методи оволодіння мовою.»

Ігорь У.

«Професійний викладач. Проживав і працював в Іспанії, Італії, Франції. Порекомендую найефективніші і швидкі методи оволодіння мовою.»

Предмети

Французька мова

Італійська мова

Іспанська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Дарницький, Позняки
По скайпу:
Так

Про себе:

Щоб ми були на "одній хвилі", прочитайте наступне. Якщо все влаштовує - ласкаво просимо на заняття.

Моя методика будується на ряді принципів:

1. Комплексне і системне вивчення мови.
Я навчаю правилами читання і вимови; розповідаю тонкощі значень слів і навчаю правилами їх складання в коректні фрази; треную учня на розуміння усного мовлення на слух; мотивуючи говорити і писати; розповідаю про країну досліджуваної мови, про культуру і менталітет її мешканців. На заняттях використовую закордонні та вітчизняні підручники і посібники, оригінальні відео- і аудіозаписи, цікаві країнознавчі матеріали, якими володію у величезній кількості і різноманітності.

2. Порівняльний аналіз досліджуваного мови з рідним.
Дорослій людині вивчати іноземну мову заважає вже сформований мислення рідної мови, тому нову мову повинен "ужитися" з рідним. Тільки усвідомлене розуміння мови, що вивчається дає кращі і швидкі результати. Методики "запам'ятовуй і не питай чому це так" на практиці не працюють.

3. Індивідуальний підхід до учня.
Для кожного учня я розробляю індивідуальний план занять, відповідний особистим здібностям учня, швидкості та результативності його навчання. Зі своєї медіа- та бібліотеки я вибираю для учня саме ті матеріали, які потрібні йому сьогодні, з урахуванням його поточного рівня знань. Кожен урок насичую різноманітними видами лінгвістичних вправ, які не дають учневі занудьгувати або втомитися.

Я працюю тільки з пунктуальними і порядними людьми. Без поважних причин мій учень не скасовує урок, а якщо обставини змушують - заздалегідь попереджає мене про це. Якщо учень вважає для себе нормою постійно скасовувати або переносити заняття - ми розлучаємося. Життя будь-якої людини сповнена турбот, але той, хто дійсно вирішив вивчити мову, завжди знайде час на заняття. Найбільш цілеспрямовані мої учні займаються навіть у відрядженнях, у відпустці або при легкому нездужанні - по скайпу.

Мої учні налаштовуються на серйозну роботу. Оволодіти мовою - це не тільки вивчити теорію, а й напрацювати практичні навички, а навички (як в спорті, музиці, водінні і т.п.) купуються тільки щоденною працею. Якщо мови присвячувати тільки годину-два в тиждень з викладачем, і не займатися самостійно вдома, то процес навчання затягнеться надовго. При великій кількості мовних курсів "без граматики і домашніх завдань" навколо нас дуже мало людей, реально здатних невимушено і правильно порозумітися іноземною мовою хоча б на побутові теми.

Мій учень розуміє, що успіх в мові здебільшого залежить тільки від нього самого, і лише частково - від викладача. Учитель веде учня до знань, але "дорогу" учень долає самостійно. Хороший вчитель повинен зробити так, щоб шлях до знань був для учня максимально цікавим і пізнавальним.

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), спеціаліст, 1995
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять

Схожі анкети

450грн/год
Julio F. id: 134492

Julio F.

вчитель з досвідом роботи понад 5 років Відповідальний, пунктуальний, носій французької, вільний російською мовою.

400грн/год
Тетяна Т. id: 55278

Тетяна Т.

Репетитор з англійської та іспанської. Навчу мовам усіх бажаючих, готова викладати людям різного віку.

5
450грн/год
Олексій М. id: 118518

Олексій М.

Дипломований фахівець. За освітою: філолог- англійської та іспанської мов. Диплом з відзнакою

400грн/год
Маргарита Ч. id: 122709

Маргарита Ч.

Я українка з іспанської душею. Мої суперсили це святе терпіння, нескінченна енергія і завжди величезна посмішка.

450грн/год

Ігорь У. репетитор - Французька мова, Італійська мова, Іспанська мова. Київ.