Репетитор - Тетяна С. id: 6558

Перевірений репетитор

Тетяна С.

450 грн/год
450 грн/год

Репетитор англійської мови, сертифікований TESOL викладач.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Тетяна С. 5.0(відгуків: 21)

Репетитор англійської мови, сертифікований TESOL викладач.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
5-6-й класи
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Деталі про досвід викладання:

У роботі використовую комунікативну методику (Communicative Approach) та ESL teaching, де акцент робиться на розвиток навичок говоріння та комунікації для людей, що вивчають англійську мову як іноземну.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Іноземними мовами, зокрема, англійською цікавлюся з дитинства. Я люблю процес навчання, це для мене не просто робота, а стиль життя. Моя мета - бачити результат та задоволених учнів. Ніколи не зупиняюся на досягнутому, бо вважаю, що рівень мови треба покращувати постійно.

Програма навчання включає у себе різні рівні (залежно від потреб) опанування граматики, лексики, розвиток навичок аудіювання та письма. Все це відбувається комплексно, у межах головної мети - спілкування.

У 2012 році закінчила історичний факультет Львівського національного університету імені І. Франка. Закінчила аспірантуру за спеціальністю 22.00.04. "Спеціальні та галузеві соціології"
Маю здані кандидатські іспити із англійської мови, філософії та соціології.
У межах вивчення соціології доводиться постійно працювати із англомовними джерелами та підтримувати спілкування із носіями мови.

Листопад 2019 - здобула 150-годинний сертифікат TESOL від Аризонського університету (США)
2018 - 2019 TESOL від Arizona State University
2018 - завершила курс "Academic Listening and Note Taking" by University of California, Irvine on Coursera
2016 - курс "Speak English Professionally: In Person, Online & On the Phone" by Georgia Institute of Technology on Coursera. Certificate earned on April 17, 2016.
2011-2015 - курс англійської мови від Британської ради "Exploring English".
2012 - курси англійської мови "Language Step".

Освіта:
Львівський національний університет імені Івана Франка, Магістр соціології, 2012
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

21 відгуків про Тетяна С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

2

5

8

5+

11

Михайло

5+

23.05.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Роботою викладача задоволений повністю, людина своєї справи.Відповідально та тактовно ставиться до своєї роботи. Індивідуальний підхід до учня. Заняття цікаві та сповнені необхідною інформацією. За майже два місяці роботи відчуваю прогрес, стало легше розмовляти. Тому однозначно рекомендую, а викладачу щиро дякую за плідну працю і бажаю подальших успіхів. З нетерпінням чекаю наступних занять.... більше»
Євген

5+

13.05.2022

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Суперовий викладач, підлаштовується під учня. Різносторонній підхід до навчання. Рекомендую!... більше»
Іван

5+

11.05.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

5+

За короткий час прогресс англійської мови став помітним. З Тетяною вчитися стало набагато легше і цікавіше. Завжди нетерпляче чекаю кожне нове заняття.... більше»
Катерина

5+

11.09.2020

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Супер викладач. Нестандартний підхід, цікаві завдання. Однозначно рекомендую. Дякую.... більше»
Таня

5+

08.05.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Все чудово, заняття проходять цікаво та швидко. На даний момент ми займаємось трішки більше місяця, а мені вже стало легше розмовляти англійською. Таня дуже уважний викладач, чітко пояснює матеріал та підлаштовує уроки під вподобання учня. Рекомендую!... більше»

Відповідь:

Дякую за відгук! Ціную нашу співпрацю та дякую за мотивацію!

Марина

5+

17.02.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

5+

Репетитор має гарний досвід роботи та високий рівень знань. Заняття завжди проходили цікаво. Результатами задоволені. Рекомендую.... більше»
Анна

5

18.10.2019

Англійська мова, 5-6-й класи

5

Роботою репетитора задоволена. Дуже грамотний підхід до навчання.... більше»
Наталія

5+

12.10.2019

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Задоволені репетитором. Заняття змістовні та інформативні.... більше»
Анна

5

14.03.2019

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Репетитор дуже хороший, продовжуємо займатися... більше»
Христина

5

06.06.2018

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Дуже задоволена. Індивідуальний підхід до учнів. Доступне пояснення тем. Цікаві завдання і в той же момент не стандартні, як на мене, мотивуючі . Рекомендую!... більше»
Марія

5+

17.12.2017

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Тетяна Анатоліївна - тактовна, розумна людина. Підібрала матеріали, які підійшли саме мені. Цікаво було працювати. Усе дуже добре.... більше»
Тетяна

5+

29.11.2017

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Тетяна Анатоліївна займається англійською мовою з моєю дитиною. Усе добре, заняття цікаві і учень задоволений репетитором!... більше»
Оксана

4+

28.11.2017

Англійська мова, Репетитор для початківців

4+

Коли починали займатися з Тетяною Анатоліївною я мала дуже низький рівень. Майже нічого не знала однак після занять із вчителем я орієнтуюся в англійській мові на слух чітко розрізняю часи та майже впевнено читаю.... більше»
Ірина

5

19.08.2016

Англійська мова,

5

Тетяна Анатоліївна займається вивченням англійської мови із моїм сином-десятикласником по скайпу. Заняття проходять цікаво, репетитор кожен раз готує різноманітні завдання, залучає на уроках інформативні технології, також допомагає із виконанням домашніх завдань. Ми задоволені співпрацею з Тетяною Анатоліївною!... більше»
Галина

5+

28.07.2016

Англійська мова,

5+

До Тетяни Анатоліївни ми їздимо займатись англійською мовою, оскільки в тому місці, де ми проживаємо знайти репетитора складно. Працюємо з педагогом майже півроку, дякуємо їй за продуктивну співпрацю. Вона цікаво подає матеріал, підбирає ефективні вправи для роботи. Сподіваюсь ми з нею будемо навчатися ще не 1 рік.... більше»
Іванна

5

19.05.2016

Англійська мова, Підготовка до школи, 7-9-й класи

5

Тетяна Анатоліївна займається з моїми дітьми ще з весни англійською мовою та підготовкою до школи. Ми досі відвідуємо заняття, мені подобається підхід до дітей та старанність вчителя. Маємо на меті співпрацювати й надалі.... більше»
Наталія

5+

28.03.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Тетяна Анатоліївна допомогла моїй доньці-семикласниці покращити знання з англійської мови. Марті подобалось, як репетитор пояснює складні теми, як вміє вислухати, підказати, проконтролювати. Дитина навчилась самостійно виконувати домашні завдання. У неї з’явилось відчуття впевненості і зацікавленості у вивченні предмету, а оцінки у школі значно покращились.... більше»
Світлана

5

22.03.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Тетяна Анатоліївна гарний репетитор. Добре підготувала нашу дитину. Ми навіть рекомендували її нашим знайомим. І до неї на заняття теперь ходять з сусіднього села. Дитина завжди радіє заняттям. Тому будемо продовжувати брати уроки у викладача.... більше»
Сергій

5

16.03.2016

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

З Тетяною Анатоліївною ми почали працювати, коли донька ходила до 9 класу. В міру вимоглива, ввічлива, уважна, коректна. Даринці подобалися її уроки, бо вчитель пропонував цікаві завдання, вмів акцентувати увагу на головному іне завантажувати зайвим.З початком нового навчального року ми продовжимо вивчати англійську разом з Тетяною, бо вважаємо її досвідченим репетитором.... більше»
Ярослав

5

09.01.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Чудовий репетитор! Моєму сину Олександру лише 5 років, а він вже може висловлювати деякі думки англійською мовою. Заняття проходили в ігровій формі, були насиченими та цікавими. Потрібного рівня знань досягли. Робота компанії задовольняє.... більше»
Вікторія

4+

25.12.2015

Англійська мова,

4+

Замовниця задоволена вибором репетитора. Тетяна швидко знайшла підхід до учня. Учень без значних проблем засвоює нові знання. Замовниця рекомендує цього репетитора і компанію "БУКІ" всім.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Стаття акцентує увагу на формуванні англомовного середовища в українських реаліях. Автор пропонує ідею органайзера як механізму впровадження англійської мови у повсякденне життя студентів.

Стаття акцентує увагу на питанні формування в учнів мети вивчення іноземної мови, а також  представляє ймовірні кроки, які дозволяють зрозуміти цю мету, що сприяє осмисленому, мотивованому та полегшен

У блозі представлено методику вивчення англійської абетки, яка грунтується на використанні навчальних карток. Методика може успішно застосовуватися як у роботі із дітьми, так і з дорослими.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Алла К. id: 102186

Алла К.

Перекладач та викладач з досвідом більше 10 років. Довгий час працювала та жила закордоном. Досвід роботи з іноземцями.

5
500грн/год
Ірина Р. id: 37790

Ірина Р.

Викладаю англійську, фортепіано та вокал діткам і дорослим. Давайте навчатися разом!

5
400грн/год
Софія Ш. id: 82766

Софія Ш.

Використовую сучасні онлайн-платформи для навчання, вмію зацікавити учнів. Допоможу зі складними предметами в школі, поясню незрозумілі теми.

5
400грн/год