Тетяна С.

id: 6558

Місто:

Стрий

Предмети:

Англійська мова, Історія України, Підготовка до школи

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Підготовка до ЗНО

Місця проведення занять:

На виїзді:

Львівська обл., Стрий

У репетитора: Львівська обл., Стрий

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2012)

Ступінь:

Магістр соціології

Дипломи, відзнаки та інше:

Сертифікат від 17 квітня 2016 "Speak English Professionally: In Person, Online & On the Phone" by Georgia Institute of Technology on Coursera.

2011-2012 - курси англійської мови "Language Step"
2015 - курс англійської мови від Британської ради "Exploring English"
2016 - курс "Speak English Professionally: In Person, Online & On the Phone" by Georgia Institute of Technology on Coursera. Certificate earned on April 17, 2016.

У 2012 році закінчила історичний факультет Львівського національного університету імені І. Франка. Навчаюсь в аспірантурі за спеціальністю 22.00.04. "Спеціальні та галузеві соціології"

Маю здані кандидатські іспити із англійської мови, філософії та соціології.

Маю досвід викладання та роботи із дітьми.

Відгуки клієнтів (8)Всі відгуки користувача

Англійська мова

Замовниця задоволена вибором репетитора. Тетяна швидко знайшла підхід до учня. Учень без значних проблем засвоює нові знання. Замовниця рекомендує цього репетитора і компанію "БУКІ" всім.

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Чудовий репетитор! Моєму сину Олександру лише 5 років, а він вже може висловлювати деякі думки англійською мовою. Заняття проходили в ігровій формі, були насиченими та цікавими. Потрібного рівня знань досягли. Робота компанії задовольняє.

Ярослав (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ДПА

З Тетяною Анатоліївною ми почали працювати, коли донька ходила до 9 класу. В міру вимоглива, ввічлива, уважна, коректна. Даринці подобалися її уроки, бо вчитель пропонував цікаві завдання, вмів акцентувати увагу на головному іне завантажувати зайвим.З початком нового навчального року ми продовжимо вивчати англійську разом з Тетяною, бо вважаємо її досвідченим репетитором.

Сергій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Блоги користувачаВсі блоги користувача

У блозі представлено методику вивчення англійської абетки, яка грунтується на використанні навчальних карток. Методика може успішно застосовуватися як у роботі із дітьми, так і з дорослими.

Адреса

Коментарі