Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Репетитор для дітейРозмовна моваРепетитор для початківцівРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе:

Іноземними мовами, зокрема, англійською цікавлюся з дитинства. Я люблю процес навчання, це для мене не просто робота, а стиль життя. Моя мета - бачити результат та задоволених учнів. Ніколи не зупиняюся на досягнутому, бо вважаю, що рівень мови треба покращувати постійно.

Працюю по власній програмі, яку адаптую до потреб учня / учениці. Програма включає у себе різні рівні (залежно від потреб) опанування граматики, лексики, розвиток навичок аудіювання та письма. Все це відбувається комплексно, у межах головної мети - спілкування.

Працюю як з дорослими, так і з дітьми різного віку. Для дітей є окремі матеріали, що включають ігрові методики вивчення мови.

У 2012 році закінчила історичний факультет Львівського національного університету імені І. Франка. Закінчила аспірантуру за спеціальністю 22.00.04. "Спеціальні та галузеві соціології"
Маю здані кандидатські іспити із англійської мови, філософії та соціології.
У межах вивчення соціології доводиться постійно працювати із англомовними джерелами та підтримувати спілкування із носіями мови.

Додаткові курси:
2018 - 2019 TESOL від Arizona State University
2018 - завершила курс "Academic Listening and Note Taking" by University of California, Irvine on Coursera
2016 - курс "Speak English Professionally: In Person, Online & On the Phone" by Georgia Institute of Technology on Coursera. Certificate earned on April 17, 2016.2011-2015 - курс англійської мови від Британської ради "Exploring English".
2012 - курси англійської мови "Language Step".

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Репетитор дуже хороший, продовжуємо займатися

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Тетяна Анатоліївна - тактовна, розумна людина. Підібрала матеріали, які підійшли саме мені. Цікаво було працювати. Усе дуже добре.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Дуже задоволена. Індивідуальний підхід до учнів. Доступне пояснення тем. Цікаві завдання і в той же момент не стандартні, як на мене, мотивуючі . Рекомендую!

Англійська мова, Репетитор для початківців

Коли починали займатися з Тетяною Анатоліївною я мала дуже низький рівень. Майже нічого не знала однак після занять із вчителем я орієнтуюся в англійській мові на слух чітко розрізняю часи та майже впевнено читаю.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Тетяна Анатоліївна займається англійською мовою з моєю дитиною. Усе добре, заняття цікаві і учень задоволений репетитором!

Англійська мова

До Тетяни Анатоліївни ми їздимо займатись англійською мовою, оскільки в тому місці, де ми проживаємо знайти репетитора складно. Працюємо з педагогом майже півроку, дякуємо їй за продуктивну співпрацю. Вона цікаво подає матеріал, підбирає ефективні вправи для роботи. Сподіваюсь ми з нею будемо навчатися ще не 1 рік.

Англійська мова, Підготовка до школи, 7 - 9 класи

Тетяна Анатоліївна займається з моїми дітьми ще з весни англійською мовою та підготовкою до школи. Ми досі відвідуємо заняття, мені подобається підхід до дітей та старанність вчителя. Маємо на меті співпрацювати й надалі.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Чудовий репетитор! Моєму сину Олександру лише 5 років, а він вже може висловлювати деякі думки англійською мовою. Заняття проходили в ігровій формі, були насиченими та цікавими. Потрібного рівня знань досягли. Робота компанії задовольняє.

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

З Тетяною Анатоліївною ми почали працювати, коли донька ходила до 9 класу. В міру вимоглива, ввічлива, уважна, коректна. Даринці подобалися її уроки, бо вчитель пропонував цікаві завдання, вмів акцентувати увагу на головному іне завантажувати зайвим.З початком нового навчального року ми продовжимо вивчати англійську разом з Тетяною, бо вважаємо її досвідченим репетитором.

Англійська мова

Замовниця задоволена вибором репетитора. Тетяна швидко знайшла підхід до учня. Учень без значних проблем засвоює нові знання. Замовниця рекомендує цього репетитора і компанію "БУКІ" всім.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Тетяна Анатоліївна гарний репетитор. Добре підготувала нашу дитину. Ми навіть рекомендували її нашим знайомим. І до неї на заняття теперь ходять з сусіднього села. Дитина завжди радіє заняттям. Тому будемо продовжувати брати уроки у викладача.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Тетяна Анатоліївна допомогла моїй доньці-семикласниці покращити знання з англійської мови. Марті подобалось, як репетитор пояснює складні теми, як вміє вислухати, підказати, проконтролювати. Дитина навчилась самостійно виконувати домашні завдання. У неї з’явилось відчуття впевненості і зацікавленості у вивченні предмету, а оцінки у школі значно покращились.

Англійська мова

Тетяна Анатоліївна займається вивченням англійської мови із моїм сином-десятикласником по скайпу. Заняття проходять цікаво, репетитор кожен раз готує різноманітні завдання, залучає на уроках інформативні технології, також допомагає із виконанням домашніх завдань. Ми задоволені співпрацею з Тетяною Анатоліївною!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Стаття акцентує увагу на формуванні англомовного середовища в українських реаліях. Автор пропонує ідею органайзера як механізму впровадження англійської мови у повсякденне життя студентів.

Стаття акцентує увагу на питанні формування в учнів мети вивчення іноземної мови, а також  представляє ймовірні кроки, які дозволяють зрозуміти цю мету, що сприяє осмисленому, мотивованому та полегшеному процесу вивчення іноземної мови

У блозі представлено методику вивчення англійської абетки, яка грунтується на використанні навчальних карток. Методика може успішно застосовуватися як у роботі із дітьми, так і з дорослими.

Коротка інформація про репетитора

Тетяна С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Стрий і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети Стрий

100 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

5

Показати профіль

150 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

Показати профіль