Репетитор - Ольга В. id: 66217

Ольга В.

500 грн/год
500 грн/год

Підбираю правильний підхід до кожного; Маю великий досвід роботи; Завжди навчаю своїх учнів якісно та цікаво для досягнення їх мовних цілей.

Ольга В. 5.0(відгуків: 8)

Підбираю правильний підхід до кожного; Маю великий досвід роботи; Завжди навчаю своїх учнів якісно та цікаво для досягнення їх мовних цілей.

Предмети

Англійська мова

Німецька мова

Іспанська мова

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
TOEFL
Університетські курси
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Рівні викладання

7-9-й класи
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
10-11-й класи
Розмовна мова
Репетитор для початківців
Граматика
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вітаю! Мене звати Ольга Олегівна, я — онлайн викладачка і перекладачка. З дитинства люблю мови, людей, розвиватись та допомагати іншим це робити) Я відмінно закінчила школу — потім закінчила магістратуру в Національному університеті "Острозька Академія", також я рік навчалася в Канаді.
У 2021 році успішно склала міжнародний іспит САЕ.

Деталі співпраці зі мною:
* завжди надаю пробне безкоштовне заняття, щоб познайомитися, показати, як я працюю, і визначити:
* рівень знань,
* навчальні потреби та мовні цілі,
особливості учня.
Потім, якщо ми продовжуємо співпрацю, я:

*розробляю навчальний курс, враховуючи рівень знань, дедлайн, швидкість освоєння матеріалу і цілі мого учня;
*надсилаю інформаційний буклет, де розміщується вся необхідна інформація про співпрацю;
* надаю всі необхідні матеріали для навчання. На заняттях зі мною не витрачають додаткову купу часу, коштів та енергії на купівлю чи роздрукування матеріалів;
* даю багато розмовної практики. Мої заняття не мають і не проводяться у форматі лекцій. Я підбираю цікавий, практичний матеріал і ми чітко все опрацьовуємо поетапно;
* доступно пояснюю. Не забиваю голови непотрібними термінами, а можу пояснювати різними способами під потреби учнів;
* даю повноцінний відгук до кожної домашньої роботи, бо контактувати з учнем, який прагне вивчити іноземну мову, є дуже важливим аспектом.

Як Ви вже зрозуміли, викладання для мене — не просто робота, я обожнюю свою діяльність, тому ретельно підбираю людей, які мене оточують і яких я навчатиму. Важливо сходитися темпераментами, бо попереду наполеглива співпраця. Тому, якщо Ви відповідальні і дійсно хочете вчити іноземну мову, готові зануритися в іншу культуру та середовище, I’m here for You.

Дякую за увагу!

Освіта:
Національний університет "Острозька академія", магістр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

8 відгуків про Ольга В.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

8

Христя Радиш

5+

07.07.2022

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Роботою Ольги задоволена повністю! Майже все життя ще малою намагалась вивчити англійську та все ніяк не виходило. Був страх, що то я дурна — з Ольгою я зрозуміла, що уроки англійської можуть бути в кайф, що боятись не треба й що я можу дуже багато. Дякую вам велике, ви — найкращий для мене викладач!❤️
Олеся

5+

28.05.2022

Англійська мова, Іспанська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Я займалась з багатьма репетиторами, оскільки моя робота пов'язана з англійською мовою, але тільки з Ольгою уроки дійсно дієві та цікаві. Дуже сподобалось, що Ольга максимально відверта, а не замилює очі, аби тільки "вчити та уроки рахувати". Я дуже поважаю і ціную працю викладачів, коли вони роблять це якісно! Без води! В принципі, як і будь-хто. Тому я б радила Ольгу Внук своїм близьким. Ольга ви крута! Щиро бажаю натхнення, творити й жити кожен день.
Анатолій

5+

19.05.2022

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Пані Ольга справді чудовий спеціаліст! Дуже терпляча, відповідальна, організована. Постійно звертає увагу на потреби та прогрес і я це відчуваю з першого дня. Ольга Олегівна допомагає мені якісно готуватись до САЕ, а саме з Writing та Speaking частинами. На мою думку, кожне наше заняття гарно структуроване й мотивуюче. За місяць я досягнув прекрасного прогресу, що велика заслуга викладача. Оцінюю її роботу на найвищий бал й щиро рекомендую!
Ірина

5+

18.05.2022

Англійська мова, TOEFL

5+

Нарешті я знайшла свого викладача для САЕ підготовки. Дуже подобаються наші заняття: структуровано, чітко, ефективно. Також рада отримувати письмовий фітбек і що можна запитати у неї будь-що та будь-коли. Дякую, Ольго, що зацікавлені у моєму результаті, мені дуже приємно мати з вами справу!!
Анна-Марі

5+

17.05.2022

Англійська мова, Університетські курси

5+

Хороший спеціаліст! Мене все влаштовує. Уже займалися й мені подобається її підхід та, як вона може все пояснити, що я хочу. Я зрозуміла те, чого раніше не могла, а це для мене найважливіше зараз у навчанні. Буду точно далі вчитись із нею.
Андрій

5+

17.04.2022

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Хочу висловити свою вдячність Ользі Внук! Суперська викладачка! Не описуватиму всіх якостей і переваг, їх дуже багато. Має хорошу методичну базу, враховує всі мої побажання, завжди віддається своїй справі на 100%. Говоримо на заняттях багато і виключно англійською. При цьому викладачка швидко та чітко помічає всі нюанси та підказує як усунути їх, мотивуючи не гальмувати, а рухатись вперед. Я став більше розуміти, а головне любити мову (хоч у воєнний час любити складно). Рекомендую Ольгу всім!
Валентина

5+

15.04.2022

Англійська мова, TOEFL

5+

Шукала викладача для підготовки до САЕ за короткий час. Знайшла Ольгу і тепер можу рекомендувати її іншим, хто теж готується до міжнародних. Ольга змогла мене навчити, пояснивши важливі системні речі та тонкощі іспиту, дала мені можливість потренуватися, прибрати страхи, та багато помилок. Та найголовніше – це відданість Ольги до професії, бажання допомогти мені й приземленість, що дозволило мені зняти давню зажатість. Тікати пошвидше з наших занять я ніколи так і не захотіла:) Тому вийшло підтя
Марія

5+

20.07.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Ніколи не думала, що онлайн уроки можуть бути такими ефективними! Ольга Олегівна – це певно найкращий вчитель, що мені траплялась (з будь-якого предмету). Одразу відчутно, що фанат свого діла, яка хоче і вміє навчити, а не просто відсидіти. Дуже відповідальна, заохочує до освоєння англійської, пояснює доступно складні теми. Завдяки їй у мене завжди є розуміння, що я роблю і як це використовувати. Також з нею завжди можна домовитися, дуже приємна Людина! Я дуже вдячна Ользі за рівень викладання
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Чесні й необхідні поради, які ніколи не дають у школах тим, хто вчить іноземні мови.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Катерина К. id: 51741

Катерина К.

Викладач англійської мови від 0 до Advanced C1👏🏻 Навчаю так, що репетитори навчаються у мене🎓 General English\ Business English\Speaking English\English for Traveling Пробний урок безкоштовний-30хв, ми обговорюємо ваші цілі, побажання, рівень англійської та графік ✅

5
500грн/год
Ольга К. id: 133511

Ольга К.

Репетиторка, яка добре пояснює. Готую до іспитів Гете-Інституту, TELC, ÖSD - рівні А1-С1, німецька для лікарів і медперсоналу.

5
600грн/год
Анастасія Т. id: 27751

Анастасія Т.

Репетитор (Skype/Zoom) з англійської, та французької мов. навчання у групах (онлайн, для дорослих та підлітків), підготовка до ЗНО та НМТ. Підготовка до CAE/CPE/IELTS/TOEFL. Навчання мови з 0. Англійська для вступу за кордон та отримання візи. Професійна англійська (технічна, юридична, медична, англійська для IT, туристична англійська).

5
500грн/год
Олена К. id: 34608

Олена К.

Репетитор з англійської та німецької мови

5
500грн/год
Христина П. id: 31876

Христина П.

Я викладач-коуч з іноземних мов. Особистий підхід, елементи креативного навчання та коучингу не залишать Вас без хорошого результату.

4.6
500грн/год

Переглянуті репетитори

Ніна Н.

Працюю з дітьми і дорослими. Вмію мотивувати і зацікавити. Переконана, що віра у свої сили і захоплення музикою є запорукою успішних занять.

250 грн/год

Всі переглянуті репетитори