Репетитор - Альона М. id: 66940

Альона М.

150 грн/год
150 грн/год

Пропоную максимально ефективну підготовку до ЗНО з історії.Використовую власну методику навчання в залежності від індивідуальності учня.

Альона М. 5.0(відгуків: 3)

Пропоную максимально ефективну підготовку до ЗНО з історії.Використовую власну методику навчання в залежності від індивідуальності учня.

Предмети

Історія України

Підготовка до школи

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Університетські курси
10-11-й класи

Деталі про досвід викладання:

Використовую авторську методику.Надаю перевагу наочному запам'ятовуванню,розвиваю вміння мислити,аналізувати та робити висновки.За потребою використовую інтенсив.

Рівні викладання

Підготовка до школи
Репетитор для дітей

Деталі про досвід викладання:

Використовую сучасну авторську методику у підготовці дітей до школи.Досвід роботи 9 років.Переваги методики: швидко читання (використання таблиці складів,працюю по етапах передбачених методикою),письмо(правильна постановка руки,робота в прописах ін.),розвиток мовлення,звуковий аналіз слів.
Математика:цифри,числа,склад числа,десятки,математичні приклади ін.
Заняття проходять в ігровій формі з метою зацікавленості дитини.На уроках використовую дидактичний матеріал,розвиваючі ігри,що ще більше мот

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Черкаси, Придніпровський, Сєдова, Вул.Гоголя 474
Онлайн:
Ні

Про себе:

Маю диплом магістра з відзнакою. Надаю послуги з підготовки до ДПА та ЗНО. Працюю за авторською методикою,враховуючи індивідуальні особливості учнів.
На заняттях активно використовую ілюстрований матеріал (карти, зображення історичних діячів, пам'яток архітектури та мистецтва).
Велику увагу приділяю опрацюванню історичних документів. Також використовую відеоматеріал,який відображає певні історичні події,необхідні для вивчення.
Для активізації пам'яті періодично проводжу повторення попереднього матеріалу.
Чекаю ваших дзвінків.

Освіта:
Черкаський національний університет ім. Хмельницького (ЧНУ), магістр, 2013
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Альона М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

1

Тетяна

5

13.12.2023

Підготовка до школи, Підготовка до школи

5

Рекомендую. Репетитор хороша. Дитині сподобались уроки.... більше»
Вікторія

5

30.12.2020

Історія України, Підготовка до ЗНО

5

Все добре, дитина репетитором задоволена, нас все влаштовує!... більше»
Марина

5+

01.11.2020

Історія України, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже хороший репетитор. Все легко і доступно пояснює, дитині все зрозуміло. Спасибі вам!... більше»

Схожі анкети

Вероніка П. id: 151179

Вероніка П.

Студентка 4 курсу, навчаюсь на вчителя початкових класів та логопеда.

120грн/год
Ірина М. id: 149872

Ірина М.

Мені 21 рік, всю іншу інформацію можна прочитати на сторінці мого профілю. Мега позитивна дівчина, здобуваю собі досвід, а усні отримують якісні знання без стереотипного бачення історії, чітко та продуктивно. Комфорт учня, позитивні емоції під час навчання та повна результативність це запорука мого методу навчання (◍•ᴗ•◍)❤

140грн/год
Віталій М. id: 177158

Віталій М.

Вітаю! Я - ваш майбутній репетитор з історії України та географії. Моя мета - зробити навчання захоплюючим, інтерактивним та ефективним. Завдяки досвіду викладання ( Працюю в одній із шкіл Черкас) та сучасним методикам, я допоможу вам не лише засвоїти матеріал, а й полюбити ці предмети.

170грн/год
Георгій І. id: 167780

Георгій І.

Усім привіт!)👋 Мене звати Георгій, Жорік, Гоша, Гарік тощо. Готовий запропонувати послуги репетитора, який впевнено✊ та цілеспрямовано🔥 підготує вас до складання іспиту (ЗНО/Мультитест) з історії України📜🇺🇦.

150грн/год
Максим С. id: 125203

Максим С.

Мене звати Максим, завершив навчання ОС Бакалавр у 2020 році у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

120грн/год