Репетитор няні, молодших класів, математичного аналізу, вищої математики, малювання, української мови, математики – Олександра К.

Місто:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

менше 1 року

Навчальний заклад:

Національний авіаційний університет, факультет Інформаційно-діагностичних систем, спеціальність автоматизація комп*ютерно-інтегрованих комплексів (2017)

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Репетитор для дітей, Базовий рівень

Місця проведення занять:


Під час навчання в школі приймала участь у олімпіадах з української та англійської мов, математики, фізики міського та обласного рівнів. Закінчила художній та музичний відділи (з класу фортепіано) Школи мистецтв. Під час навчання неодноразово посідала призові місця на конкурасах міського, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. Наразі, гра на фортепіано - моє хоббі, а знання образотворчого мистецтва та історії мистецтв стали частиною моєї професії, веб- дизайн. Я - волонтер у дитячих будинках та інтернатах, тому швидко знаходжу спільну мову з дітками різного віку. Вільно володію англійською мовою.

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Олександра К. має досвід роботи менше 1 року. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
 1. Няня для дітей
 2. Молодші класи
 3. Математичний аналіз
 4. Вища математика
 5. Малювання
 6. Українська мова
 7. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Університетські курси
 • Підготовка до школи
 • Молодші класи 1-4
 • Репетитор для дітей
 • Базовий рівень
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 80 грн/год.

Схожі анкети