Репетитор - Марія П. id:6716

Марія П.

150 грн/год

Марія П.

«Працюю на результат!»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Підготовка до ДПА (4 клас)

Молодші класи 1-4

Репетитор для дітей

Підготовка до олімпіад

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Займаюсь з учнями як шкільного віку так і дорослими студентами, використовуючи необхідні матеріали (відео,схеми) ,різноманітні онлайн завдання та ігри . Не займаюсь підготовкою до ЗНО з новими учнями. Працюємо як і по підручнику зі школи так і додаткові адаптовані підручники,підібрані мною !Все узгоджуємо за бажанням учня! Основний акцент ставлю на спілкування англійською мовою під час занять, розуміння мови,не забуваючи при цьому грамотність у висловлюваннях та вивчення нових слів ! Працюю на результат! Зроблю Ваші уроки цікаві ,позитивні та ефективні!

Освіта:

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, магістр, 2017

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років

відгуки

14 відгуків про Марія П.

4.9/5

5

13

4

0

3

0

2

0

1

0

Лєна
06.12.2020

Англійська мова, 10-11-й класи

Викладач дуже позитивний,приємний в спілкуванні сину займатися з викладачем сподобалось. Рівень з англійської різко зростає. Дякую від щирого серця.

Маргарита
10.12.2020

Англійська мова, 7-9-й класи

Все просто чудово! Дитина дуже задоволена заняттями!

Сіряк.В.В
30.05.2018

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитор нам підійшла одразу, вміє гарно пояснити матеріал, зацікавити учня предметом викладання. Оцінюємо педагога високо і рекомендуємо іншим!

Надія
26.04.2018

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Чудовий репетитор! Працюю з педагогом залюбки. Поглиблюю англійську мову разом з Марією Анатоліївною. Матеріал підбирається відповідально та цікаво структурований. Дякую!

Юліан
03.05.2018

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Марія Анатоліївна була моїм репетитором англійської мови. За час навчання претензій не було, усе добре!

Ірина
30.05.2018

Англійська мова, Репетитор для початківців

Марія Анатоліївна - чудовий викладач. Мені дуже подобається її методика викладання. Вже є результати. Буду і далі продовжувати заняття і вивчати англійську мову.

Оксана
12.09.2017

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Дуже задоволена роботою репетитора. Співпраця була дивовижною! Дочка підтянула англійську до найвищого рівня! Найкращий викладач, з яким мені, будь коли , приходилось співпрацювати!

Галина
12.04.2018

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Співпрацювали з Маріє Анатоліївною в минулому році. Репетитор нам подобалася. З дитиною знайшла відразу спільну мову. Рекомендуємо.

Роксана
04.05.2017

Німецька мова

З Марією я займаюся англійською мовою, репетитор дуже відповідальна та з розумінням відноситься. Матеріал викладає якісно. Завжди дає додатковий матеріал, відповість на виниклі питання, також вказує на зроблені помилки, допомагає з перекладом невідомих слів.

Ігор

Англійська мова, 7-9-й класи

З Марією Анатоліївною продовжуємо і зараз навчання. Хороший, кваліфікований спеціаліст. Має хист займатись з дітьми. Заняття проходять цікаво та доступно. Встигають за урок розібрати домашне завдання та пройти новий матеріал. Рекомендую.

Олена

Англійська мова, 7-9-й класи

Дитина задоволена. З радістю ходить на уроки до Марії Анатоліївни. Вони розуміють один одного з полуслова. Навіть влітку продовжували займатися і по сьогодні. Донечка в захваті! Дуже дякую!

Мирослава

Німецька мова, 7-9-й класи

Заняття мені дуже сподобалися. Марія Анатоліївна - прекрасний репетитор. Ми відразу з нею знайшли спільну мову. Заняття проходили цікаво і непомітно. Педагог мала свою методику викладання німецької мови. Завдання і вправи були всі продумані і зважені. Робота компанії задовольняє.

Надія

Математика, Молодші класи, 7-9-й класи

Марія Анатоліївна - пунктуальна та відповідальна людина. Матеріал пояснює цікаво та доступно, часто вигадує якісь творчі завдання аби зацікавити дитину. Репетитором цілком задоволені

Вікторія

Англійська мова, 7-9-й класи

Звернулися у вашу компанію, щоб покращити рівень англійської мови. Дитина у 8 класі з цього предмету мала оцінки 6-7 балів. Через півроку занять із Полянко Марією Анатоліївною оцінки стали кращими - 9-10 балів. Можемо рекомендувати цього репетитора.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки