Репетитор - Марія М. id: 67222

Марія М.

1000 грн/год
1000 грн/год

Досвідчений репетитор. Підготовка до міжнародних іспитів А1-С1, ЗНО, загальний німецький. Працюю з про дорослими і дітьми. Ефективно, чітко. В данний момент перебуваю у Німеччині та викладаю німецьку на курсах.

Марія М. 4.9(відгуків: 10)

Досвідчений репетитор. Підготовка до міжнародних іспитів А1-С1, ЗНО, загальний німецький. Працюю з про дорослими і дітьми. Ефективно, чітко. В данний момент перебуваю у Німеччині та викладаю німецьку на курсах.

Предмети

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвідчений викладач проводить ефективні уроки німецької мови для школярів, студентів і виїжджають на ПМЖ до Німеччини, в тому числі по візі нареченої. Готую до здачі міжнародних іспитів А1-С1.
З 1998 року часті регулярні поїздки в Німеччину й постійний досвід спілкування з носіями мови.
Маю багаторічний досвід викладання як індивідуально, так і в групах, в тому числі на інтенсивних курсах німецької мови (з нуля до закінченого В2 за 10 місяців).
Працюю за власною методикою, що дозволяє оволодіти мовою в стислі терміни. Як відзначають мої учні, знання, отримані на кожному моєму уроці еквівалентні тому, що вони отримували за 2-3 уроки з попередніми викладачами.
У роботі використовую якісні матеріали, рекомендовані Гете інститутом для підготовки до іспитів, які містять лексику сучасної мови, а також аудіо і відеоматеріали.
Навчу не тільки читання і граматики, а й живої мови, т. К приділяю велику увагу розвитку усного мовлення.
Підготую до здачі мовного іспиту Гете Інституту (А1-А2-B1-В2-С1).
Працюю на результат відповідно до поставлених завдань.
При додаванні в скайп пишіть "німецький".

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), магістр, 2000
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

10 відгуків про Марія М.

4.9/5

2

0

3

0

4

1

4+

1

5

1

5+

7

Ірина

5+

22.04.2024

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Іспит Berufssprachkurse B2 склали! Дякую репетитору!... більше»
Альона

4

08.04.2024

Німецька мова, Репетитор для дітей

4

Все нормально, рекомендую репетитора.... більше»
Ігор

5+

29.02.2024

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Все відмінно!... більше»
Anna

5+

19.02.2024

Німецька мова, Репетитор для дітей

5+

Фахівець своєї справи. Марія займається з моєю дочкою, вік 8 років, 2 місяці. Вже видно результат. Викладач завжди спокійний витриманий, знайшла підхід до дитини, дуже зрозуміло пояснює матеріал. Рекомендую.... більше»
Сергій

5

29.12.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Наймав Марію для занять двічі на тиждень з 17-річною дочкою для отримання B1 у Німеччині. Дочці заняття подобались, відчувала прогресс, через 3 з половиною місяці без сильного остраху пішла здавати екзамен. Результатів екзамену поки що нема, як будуть - ще напишу відгук.... більше»
Оксана

5+

28.12.2023

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Син займається з репетитором Марією вже більше 1 місяця. Вже помітний позитивний результат. Також хочеться відмітити наполегливість вчителя, індивідуальний підхід та професійне вміння донести матеріал. Ми дуже задоволені репетитором Марією і рекомендуємо.... більше»
Oksana

5+

28.12.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Викладач німецької мови – професіонал своєї справи! Відмінно пояснює матеріал, підтримує інтерес та створює дружню атмосферу на заняттях. Завдяки її урокам, я значно покращила свої навички у вивченні німецької мови. Рекомендую всім!... більше»
Катерина

4+

25.12.2023

Німецька мова, Розмовна мова

4+

Займаємося близько місяця, про результат поки що говорити складно, занадто мало часу для цього. Викладач у доступній формі пояснює матеріал, надає скани навчальних посібників для виконання завдань. ... більше»
Володимир

5+

25.12.2023

Німецька мова, 10-11-й класи

5+

Тривалий час вибирали вчителя з німецької мови. За порадами друзів, які є носіями мови, зупинились на індивідуальних заняттях та на даному сайті. При виборі вчителя, враховуючи відгуки, вибір був зроблений на користь Марії. При проведенні занять, які на мою особисту думку сприймались як ознайомчі та не досить сталими на перспективу, виявилось, що моєму синові, який закінчує одинадцятий клас, заняття є фундаментальними у вивченні німецької мови. Марія у спілкуванні є приємною людиною, яка вміє т... більше»
Наталья

5+

26.09.2023

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Добрий день. Вчитель професіонал, дитині дуже подобається займатись! Все супер, дякую. ... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Юлія О. id: 32008

Юлія О.

Я сертифікований викладач англійської та німецької мов, зараз працюю викладачем німецької та англійської у гімназії Берліну. Більшість онлайн уроку – розмовна практика. Використовую якісні та оригінальні матеріали: навчальні книги, відео, аудіозаписи, тести та подкасти. Заняття проходять тільки іноземною мовою, що допомагає швидше заговорити.

5
1000грн/год
Марина К. id: 85578

Марина К.

Викладаю англійську і німецьку дорослим, студентам, школярам. Маю безліч сертифікатів,що підтверджують знання мов, а також міжнародний сертифікат Кембриджського університету, що підтверджує навички із викладання. Допоможу в досягненні будь-якої Вашої мети! Для більшої інформації звертайтесь за телефонами.

800грн/год
Наталія Г. id: 58131

Наталія Г.

Зараз відбувається ЛИШЕ набір до групи німецької мови з рівнем А1-А2. Заняття проводяться у скайпі. Групові заняття (група складом від 4 до 5 людей) – (320 грив за годину і 20 хвил з учня) Парні заняття (500 грив за год з учня) Індивідуальні заняття – (1000 грив за год) Заняття можуть проводитися он-лайн у Skype, Viber, Telegr, Whatsapp

5
800грн/год
Аліна П. id: 93884

Аліна П.

Репетитор англійської та німецької. Я знаю як легко та швидко опанувати мову.

5
800грн/год
Вікторія Б. id: 31360

Вікторія Б.

Твій Профі з німецькомовного середовища 😉

5
1200грн/год