Репетитор англійської мови – Роксолана Я.

Роксолана Я.

id: 6871

Місто:

Дрогобич

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка (2005)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом магістра
Диплом магістра


Ґрунтовне викладання розмовної англійської мови для всіх рівнів від початкового до середнього. Інтенсивна підготовка до складання іспиту зовнішнього незалежного тестування. Ефективна підготовка для проходження співбесіди у посольстві. Підготовка студентів для міжнародної програми обміну "Work and Travel". До всіх рівнів вивчення мови застосовується лексичний підхід. Навчання проводиться за автентичними джерелами та авторською програмою, яка супроводжується використанням аудіо та відеоматеріалів. Ігрові прийоми теж застосовуються.

Відгуки клієнтів (7)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова

У зв'язку із закінченням школи, вирішили підтягнути і підготувати сина до випускних ЗНО з англійської мови. Знайшли педагога Роксолану, вирішили спробувати. Заняття проходять легко, цікаво. Синові дуже подобається! Результат уроків не змусив себе чекати. Домашні завдання став робити швидше і каже, що граматика стала більш зрозуміліше. Спасибі педагогу, який добре робить свою роботу !

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 22.12.2017


Англійська мова, Розмовна мова

Мені був призначений репетитор з англійської мови - Роксолана Михайлівна. Я повністю задоволена знаннями репетитора, репетитор підтягнув мене по англійській з рівня А1-А2 на більш високий рівень В1-В2. Роксолана Михайлівна лояльно відноситися, коли у мене щось не виходить, доступно пояснює, я зрозуміла ті речі, які я не розуміла упродовж довгого часу. Роботою репетитора і Вашої компанії повністю задоволена, підібрали репетитора за 5 хвилин.

Юлія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 24.11.2017


Англійська мова

Дуже дякую п.Роксолані за навчання англійської, вона дуже хороший вчитель, все гарно розповідає. Також дуже приємна, ввічлива. Мені дуже сподобалось вчитись. Я рада, що познайомилася з нею. Всім рекомендую, не пошкодуєте.

Юлія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 21.09.2017


Коротка інформація про репетитора

Роксолана Я. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Дрогобич і проводить заняття з таких предметів:
  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Розмовна мова
  • До співбесіди в посольстві
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Вивчайте англійську мову ефективно та результативно!


Швидкість навчання – не єдиний важливий фактор при вивченні іноземної мови. Здатність запам’ятовувати, пригадувати і відтворювати матеріал також є неодмінною рушійною силою. Саме тому бажаючі вивчити іноземну мову постійно відчувають потребу в докладному запам’ятовуванні інформації, пригадуванні її згодом і до того ж в ефективному і доцільному використанні її в розмаїтті побутових ситуацій. Отже, що слід зробити, щоб покращити ефективність та результативність навчального процесу:


Схожі анкети