Репетитор англійської мови – Роксолана Я.

Роксолана Я.

id: 6871

Місто:

Дрогобич

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Львівська обл., Дрогобич, Лішнянське передмістя, Самбірська

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка (2005)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом магістра
Диплом магістра


Ґрунтовне викладання розмовної англійської мови для всіх рівнів від початкового до середнього. Інтенсивна підготовка до складання іспиту зовнішнього незалежного тестування. Ефективна підготовка для проходження співбесіди у посольстві. Підготовка студентів для міжнародної програми обміну "Work and Travel". До всіх рівнів вивчення мови застосовується лексичний підхід. Навчання проводиться за автентичними джерелами та авторською програмою, яка супроводжується використанням аудіо та відеоматеріалів. Ігрові прийоми теж застосовуються.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова

Роксолана Михайлівна - чудовий репетитор, кваліфікований спеціаліст. Я займаюся з педагогом вже більше півроку. У мене значно покращилися знання з англійської мови. Заняття проводяться за авторською методикою. Спільну мову з Роксоланою Михайлівною я знайшла відразу. Репетитор має індивідуальний підхід до кожного учня, завжди підбирає багато навчально матеріалу. Спасибі Вашій компанії. Приємно вражена!

Роксолана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 18.04.2017


Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Роксолана Михайлівна надавала додаткові уроки для моєї доньки. Коли ми задалися ціллю знайти репетитора, то нас потрібно було підготуватися до ЗНО. Але з часом ми вирішили, що ЗНО з англійської писати не буде донька. Тому репетитор гарно підтягла вимову та граматику.

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Блоги користувачаВсі блоги користувача

Вивчайте англійську мову ефективно та результативно!


Швидкість навчання – не єдиний важливий фактор при вивченні іноземної мови. Здатність запам’ятовувати, пригадувати і відтворювати матеріал також є неодмінною рушійною силою. Саме тому бажаючі вивчити іноземну мову постійно відчувають потребу в докладному запам’ятовуванні інформації, пригадуванні її згодом і до того ж в ефективному і доцільному використанні її в розмаїтті побутових ситуацій. Отже, що слід зробити, щоб покращити ефективність та результативність навчального процесу: