Репетитор англійської мови – Роксолана Я.

Місто:

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Навчальний заклад:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка (2005)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:


Ґрунтовне викладання розмовної англійської мови для всіх рівнів від початкового до середнього. Інтенсивна підготовка до складання іспиту зовнішнього незалежного тестування. Ефективна підготовка для проходження співбесіди у посольстві. Підготовка студентів для міжнародної програми обміну "Work and Travel". До всіх рівнів вивчення мови застосовується лексичний підхід. Навчання проводиться за автентичними джерелами та авторською програмою, яка супроводжується використанням аудіо та відеоматеріалів. Ігрові прийоми теж застосовуються.

Відгуки клієнтів (9)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Заняття проходять на вищому рівні! Син дуже задоволений! Рекомендую всім, хто шукає хорошого спеціаліста. Ви не пошкодуєте!

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 11.04.2018


Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Відгук мого сина: "В загальному заняттями дуже задоволений. В першу чергу шукав викладача, щоб підготуватись до ЗНО, але ще з самого початку занять у мене почав проявлятись все більший інтерес до самого предмету. Сам же викладач пояснює все дуже доступно, матеріал дійсно цікавий, і я вже добряче підняв свій рівень англійської. Особливо сильно піднявся рівень граматики, багато чого я не знав раніше. Роботу викладача оцінюю на 5."

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 13.03.2018


Англійська мова, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова

У зв'язку із закінченням школи, вирішили підтягнути і підготувати сина до випускних ЗНО з англійської мови. Знайшли педагога Роксолану, вирішили спробувати. Заняття проходять легко, цікаво. Синові дуже подобається! Результат уроків не змусив себе чекати. Домашні завдання став робити швидше і каже, що граматика стала більш зрозуміліше. Спасибі педагогу, який добре робить свою роботу !

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 22.12.2017


Коротка інформація про репетитора

Роксолана Я. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Дрогобич і проводить заняття з таких предметів:
  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Розмовна мова
  • До співбесіди в посольстві
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 120 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Вивчайте англійську мову ефективно та результативно!


Швидкість навчання – не єдиний важливий фактор при вивченні іноземної мови. Здатність запам’ятовувати, пригадувати і відтворювати матеріал також є неодмінною рушійною силою. Саме тому бажаючі вивчити іноземну мову постійно відчувають потребу в докладному запам’ятовуванні інформації, пригадуванні її згодом і до того ж в ефективному і доцільному використанні її в розмаїтті побутових ситуацій. Отже, що слід зробити, щоб покращити ефективність та результативність навчального процесу: