Досвід:

більше 10 років

Місто:

Місця занять

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка (2005)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2005

Вік:

36-45

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класиРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)До співбесіди в посольстві

Про себе:

Ґрунтовне викладання розмовної англійської мови для всіх рівнів від початкового до середнього. Інтенсивна підготовка до складання іспиту зовнішнього незалежного тестування ЗНО. Ефективна підготовка для проходження співбесіди у посольстві. Підготовка студентів для міжнародної програми обміну "Work and Travel". До всіх рівнів вивчення мови застосовується лексичний підхід. Навчання проводиться за автентичними джерелами та авторською програмою, яка супроводжується використанням аудіо та відеоматеріалів. Ігрові прийоми теж застосовуються.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Ефективні навички усного та письмового спілкування

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Я задоволений роботою цього репетитора. У Роксолани Михайлівни чудовий підхід до учнів. Оцінюю її роботу на 5 з 5 балів.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Роботою репетитора дуже задоволені, результат свій покращили, оцінка-5+

Англійська мова, 10 - 11 класи

Роксолана Михайлівна - найкращий репетитор з усих, хто у мене був. З нею я готуюся до здачі ЗНО і впевнена у гарному результаті. Методика викладання дуже цікава та підійшла мені. Репетитора рекомендую. Дякую за підбір.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Заняття проходять на вищому рівні! Син дуже задоволений! Рекомендую всім, хто шукає хорошого спеціаліста. Ви не пошкодуєте!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Відгук мого сина: "В загальному заняттями дуже задоволений. В першу чергу шукав викладача, щоб підготуватись до ЗНО, але ще з самого початку занять у мене почав проявлятись все більший інтерес до самого предмету. Сам же викладач пояснює все дуже доступно, матеріал дійсно цікавий, і я вже добряче підняв свій рівень англійської. Особливо сильно піднявся рівень граматики, багато чого я не знав раніше. Роботу викладача оцінюю на 5."

Англійська мова, 10 - 11 класи, Розмовна мова

У зв'язку із закінченням школи, вирішили підтягнути і підготувати сина до випускних ЗНО з англійської мови. Знайшли педагога Роксолану, вирішили спробувати. Заняття проходять легко, цікаво. Синові дуже подобається! Результат уроків не змусив себе чекати. Домашні завдання став робити швидше і каже, що граматика стала більш зрозуміліше. Спасибі педагогу, який добре робить свою роботу !

Англійська мова, Розмовна мова

Мені був призначений репетитор з англійської мови - Роксолана Михайлівна. Я повністю задоволена знаннями репетитора, репетитор підтягнув мене по англійській з рівня А1-А2 на більш високий рівень В1-В2. Роксолана Михайлівна лояльно відноситися, коли у мене щось не виходить, доступно пояснює, я зрозуміла ті речі, які я не розуміла упродовж довгого часу. Роботою репетитора і Вашої компанії повністю задоволена, підібрали репетитора за 5 хвилин.

Англійська мова

Дуже дякую п.Роксолані за навчання англійської, вона дуже хороший вчитель, все гарно розповідає. Також дуже приємна, ввічлива. Мені дуже сподобалось вчитись. Я рада, що познайомилася з нею. Всім рекомендую, не пошкодуєте.

Англійська мова, Розмовна мова

Дуже задоволена репетитором, дуже зрозуміло пояснює, заняття дуже цікаві і ефективні, начичені. Recommend :)

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

З Роксоланою Михайлівною займаюся від травня цього року і дуже задоволена її професіоналізмом і підходом до навчання. Рівень моїх знань значно покращився.

Англійська мова

Роксолана Михайлівна - чудовий репетитор, кваліфікований спеціаліст. Я займаюся з педагогом вже більше півроку. У мене значно покращилися знання з англійської мови. Заняття проводяться за авторською методикою. Спільну мову з Роксоланою Михайлівною я знайшла відразу. Репетитор має індивідуальний підхід до кожного учня, завжди підбирає багато навчально матеріалу. Спасибі Вашій компанії. Приємно вражена!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Роксолана Михайлівна надавала додаткові уроки для моєї доньки. Коли ми задалися ціллю знайти репетитора, то нас потрібно було підготуватися до ЗНО. Але з часом ми вирішили, що ЗНО з англійської писати не буде донька. Тому репетитор гарно підтягла вимову та граматику.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Вивчайте англійську мову ефективно та результативно!

Швидкість навчання – не єдиний важливий фактор при вивченні іноземної мови. Здатність запам’ятовувати, пригадувати і відтворювати матеріал також є неодмінною рушійною силою. Саме тому бажаючі вивчити іноземну мову постійно відчувають потребу в докладному запам’ятовуванні інформації, пригадуванні її згодом і до того ж в ефективному і доцільному використанні її в розмаїтті побутових ситуацій. Отже, що слід зробити, щоб покращити ефективність та результативність навчального процесу:

Коротка інформація про репетитора

Роксолана Я. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Дрогобич і проводить заняття з таких предметів:

  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.

Схожі анкети Дрогобич