Репетитор - Сергій С. id:69127

Сергій С.

«Професіонал з Cambridge Proficiency С2 і CELTA. 8 років в Англії і США. Досвід викладання більше 10 років. Підготовка до EILTS, FCE/CAE/CPE, ЗНО.»

Сергій С.

300 грн/год

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

Підготовка до олімпіад

TOEFL, IELTS

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Підготовка до вступу за кордон

До співбесіди в посольстві

Корпоративна англійська (для компаній)

Деталі про досвід викладання:

Супер цікаві уроки. Легко і доступно пояснюю граматику. Допоможу зламати мовний бар'єр. Гарантую результат.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Парковая, Одеса

Онлайн:

так

Про себе

Хочете вільно спілкуватися і легко розуміти носіїв британського та американського англійського? Тоді вчіть англійську з людьми з реальним досвідом проживання (обчислюється роками а не тижнями або місяцями) в англомовних країнах і пройшли сертифікацію Кембриджського університету (глобальний сертифікаційний орган). Інакше, при першому ж відвідуванні Англії або США, ви будете шоковані дізнатися, що ви вивчили "штучний" англійська, який викладають в наших вузах, і який нічого спільного не має з мовою, якою розмовляють американці або англійці. Мене звуть Сергій (дивіться відео презентацію нижче). Я володар Cambridge Proficiency С2 (найвищий рівень володіння англійською мовою за класифікацією Кембриджського університету) і CELTA (найпрестижніша викладацька кваліфікація Кембриджського університету, що дає право викладати англійську носіям інших мов по всьому світу). Величезний досвід проживання, навчання і роботи в Англії і США (4 роки в Лондоні. 4.5 років в США). Досвід викладання англійської - більше 10 років. Британський і американський англійська. Легко і доступно поясню граматику англійської мови. ПРАВИЛЬНА ВИМОВА. Ніякої зубріння. Величезна кількість розмовної практики. Цікаві уроки. Підготовка до будь-яких іспитів з гарантією, включно ЗНО, TOEFL, IELTS, Cambridge аж до С2. Бізнес англійська. Англійська для моряків / працівників круїзних суден, etc. Вдома і skype. І ще, остерігайтеся шарлатанів, які позують досвідченими викладачами. Пам'ятайте, що справжній професіонал англійської мови завжди постарається здати іспит на сертифікат Кембріджського університету щоб переконатися в своїх знаннях. Ці сертифікати купити не можна, а перевірити їх справжність легко - ввівши унікальний номер сертифіката в систему аутентифікації на сайті Кембриджського університету.

Освіта:

Westminster Collage (Лондон), бакалавр, 1998

Вік:

46-55

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

8 відгуків про Сергій С.

4.9/5

5

8

4

0

3

0

2

0

1

0

Олексій
15.11.2020

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Вкрай професійний і тактовна людина. Підбере програму відповідно до ваших цілей, допоможе в тонких деталях англійської мови (не кожен викладач про них знає!). Через досвід життя за кордоном навчатиме вас сучасній англійській мові. Займаюся з Сергієм близько двох місяців. Роблячи упор на розмовну англійську, вже видно великий прогрес. Вообщем всім рекомендую, Сергій професіонал своєї справи!

Юрій
15.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова

Викладач з реальним досвідом, немає шаблонної програми, здатний доступно пояснити, відштовхується від потреб клієнта. Залишився задоволений!

Лев
24.07.2020

Англійська мова, Розмовна мова

Спасибі величезне за терпіння і викладацький дар!

Сергій
26.06.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Задоволений співпрацею з Сергієм, заняття пройшли добре.

Александр
24.06.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Відмінний викладач, заняття прекрасні.

Оксана
23.03.2020

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Сергій-чудовий викладач, особливо якщо вас цікавить Розмовна мова і ви хочете без проблем розуміти носіїв мови. До нього я займалася з багатьма викладачами, включно з університетів, але вони навіть близько не стоять з Сергієм. Тільки зустрівшись з Сергієм зрозуміла як важливо правильну вимову для розуміння і сприйняття англійської мови. Шкода тільки раніше його не зустріла, тоді б не довелося переучувати багато з того, чого мене "навчили", включно в університеті. Сергій вчить справжньому, живому англійському, а не академічному варіанту, який викладають більшість наших викладачів. Відразу розумієш як важливо, щоб викладач мав великий досвід проживання в США або Англії. Дуже інтер'єрні уроки. На кожному уроці відкриваєш щось нове для себе. Чудово все пояснює. Дуже рекомендую, не пошкодуєте.

Саша
17.06.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

З Сергієм займався до карантину. Репетитор вміє дуже дохідливо пояснити, залишився задоволений.

Альона
15.03.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Сергій пунктуальний, що важливо для мене, відповідальний і терплячий до моїх тупняків. Заняття будує так, щоб рівномірно розвивати всі аспекти вивчення мови (і граматика, і вимова, і сприйняття мови на слух та ін). Говорить англійською впевнено. І досить важливо для мене було те, що я позбулася швидко від страху говорити англійською. Багато викладачів перебивають після кожної помилки, тим самим викликаючи страх учнів говорити, а Сергій цим не страждає і дає можливість самій зрозуміти, що щось не те сказала. У разі необхідності звичайно виправляє. Для мене заняття з Сергієм комфортні, приємні і інформативні.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Советы по выполнению письменного задания к экзамену IELTS Academic.

Пунктуация – самая недооценённая среди людей, изучающих английский язык, часть графической системы английского языка. Нижеприведенные правила использования запятых в английском предложении будут особенно полезны для тех, кто планирует сдавать экзамен по

Відеопрезентація