Репетитор - Сергій С. id:69127

250 грн/год

Досвід більше 10 років

«Професіонал з Cambridge Proficiency С2 і CELTA. 8 років в Англії і США. Досвід викладання більше 10 років. Американський і британський англійський.»

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Cambridge University, Westminster Collage

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2008

Вік:

46-55

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО10 - 11 класиПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольствіПідготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе:

Хочете вільно спілкуватися і легко розуміти носіїв британського та американського англійського? Тоді вчіть англійську з людьми з реальним досвідом проживання (обчислюється роками а не тижнями або місяцями) в англомовних країнах і пройшли сертифікацію Кембриджського університету (глобальний сертифікаційний орган). Інакше, при першому ж відвідуванні Англії або США, ви будете шоковані дізнатися, що ви вивчили "штучний" англійська, який викладають в наших вузах, і який нічого спільного не має з мовою, якою розмовляють американці або англійці.

Мене звуть Сергій (дивіться відео презентацію нижче).
Я володар Cambridge Proficiency С2 (найвищий рівень володіння англійською мовою за класифікацією Кембриджського університету) і CELTA (найпрестижніша викладацька кваліфікація Кембриджського університету, що дає право викладати англійську носіям інших мов по всьому світу).

Величезний досвід проживання, навчання і роботи в Англії і США (4 роки в Лондоні. 4.5 років в США).
Досвід викладання англійської - більше 10 років.

Британський і американський англійська.
ПРАВИЛЬНА ВИМОВА.
Ніякої зубріння.
Величезна кількість розмовної практики.
Цікаві уроки.
Підготовка до будь-яких іспитів з гарантією, включно ЗНО, TOEFL, IELTS, Cambridge аж до С2.
Бізнес англійська.
Англійська для моряків / працівників круїзних суден, etc.
Вдома і skype.

І ще, остерігайтеся шарлатанів, які позують досвідченими викладачами.
Пам'ятайте, що справжній професіонал англійської мови завжди постарається здати іспит на сертифікат Кембріджського університету щоб переконатися в своїх знаннях. Ці сертифікати купити не можна, а перевірити їх справжність легко - ввівши унікальний номер сертифіката в систему аутентифікації на сайті Кембриджського університету.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Викладач з викладацькою кваліфікацією від Кембриджського університету (не від іняза). Не доступна онлайн, тільки очне навчання.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Сергій-чудовий викладач, особливо якщо вас цікавить Розмовна мова і ви хочете без проблем розуміти носіїв мови. До нього я займалася з багатьма викладачами, включно з університетів, але вони навіть близько не стоять з Сергієм. Тільки зустрівшись з Сергієм зрозуміла як важливо правильну вимову для розуміння і сприйняття англійської мови. Шкода тільки раніше його не зустріла, тоді б не довелося переучувати багато з того, чого мене "навчили", включно в університеті. Сергій вчить справжньому, живому англійському, а не академічному варіанту, який викладають більшість наших викладачів. Відразу розумієш як важливо, щоб викладач мав великий досвід проживання в США або Англії. Дуже інтер'єрні уроки. На кожному уроці відкриваєш щось нове для себе. Чудово все пояснює. Дуже рекомендую, не пошкодуєте.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Сергій пунктуальний, що важливо для мене, відповідальний і терплячий до моїх тупняків. Заняття будує так, щоб рівномірно розвивати всі аспекти вивчення мови (і граматика, і вимова, і сприйняття мови на слух та ін). Говорить англійською впевнено. І досить важливо для мене було те, що я позбулася швидко від страху говорити англійською. Багато викладачів перебивають після кожної помилки, тим самим викликаючи страх учнів говорити, а Сергій цим не страждає і дає можливість самій зрозуміти, що щось не те сказала. У разі необхідності звичайно виправляє. Для мене заняття з Сергієм комфортні, приємні і інформативні.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Пунктуация – самая недооценённая среди людей, изучающих английский язык, часть графической системы английского языка. Нижеприведенные правила использования запятых в английском предложении будут особенно полезны для тех, кто планирует сдавать экзамен по

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Одеса

Дар'я Ш.

200 грн/год

Наталія М.

200 грн/год

Анжела К.

200 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Сергій С. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Одеса і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 10 - 11 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.