Олег Г.

id: 694

Місто:

Дніпро

Предмети:

Історія України, Всесвітня історія

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА

Місця проведення занять:

У репетитора: Дніпропетровська обл., Дніпро, Комунар, пр. Кирова

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Днепропетровский государственный университет (1992)

Підготую до здачі зовнішнього тестування (ЗНО) з історії України, всесвітньої історії, історії окремих країн, правознавства, української мови. Маю багаторічний досвід роботи, основна увага приділяється вирішенню великої кількості тестових завдань, аналогічних ЗНО.

Старший викладач історичного та соціально-гуманітарного факультету Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара. Досвід роботи репетитором - більше 23 років. Заняття з учнями та абітурієнтами для вступу до ВНЗ України (здача ЗНО) та ВНЗ Польщі, Чехії, Росії з предметів: історія України, всесвітня історія, історія окремих країн, з курсів "Людина і суспільство" і правознавство для співбесіди в міліцейські ВНЗ.

Розробив власну робочу методику навчання, орієнтовану на вирішення тестових завдань, аналогічних ЗНО, роботу з історичними та юридичними поняттями, термінами, датами, історичними персоналіями, історичними картами, пам'ятками культури (архітектури та образотворчого мистецтва).
Найкращий результат серед учнів минулих років - 199,5 балів, особистий результат на ЗНО 2016 року - 200 балів.
Накопичив власну база тестових завдань, аналогічних тестів українського ЗНО - близько 6000 питань у форматі тесту ЗНО, яка постійно поповнюється і оновлюється. Для вироблення стійкості сприйняття тестів різних текстових і смислових стилістик фрагментарно використовуються методи і тести інших авторів.
Проводимо заняття по Scype.
Ціна: заняття тривалістю 90 хвилин - 150 грн, 120 хвилин - 200 грн.
Обов'язкові вимоги до учнів:
1. Сумлінне виконання домашнього завдання.
2. Щоденна робота (ЩОДЕННА !!!) з навчальним матеріалом.
Обов'язкова прохання до батьків: постійний контроль за систематичністю і періодичністю домашньої підготовки та допомога дитині в технічних питаннях.
Місце проведення заняття - вдома у викладача: або в районі станції метро "Комунарівська", або в районі пр. Кірова (універмаг «Славутич»).

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Історія України, Підготовка до ЗНО

З Олегом Івановичем працювали досить недовго, але це чисто з особистих причин. Як репетитор він компетентний та відповідальний. За час співпраці не виникло жодних проблем

Яна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Історія України, Підготовка до ЗНО

Олег Іванович кваліфікований викладач, відповідально підходив до уроків. Допомагав здати ЗНО. Здали в результаті на 115 балів. Але це заслуга тільки учня, так як репетитор робив все можливе і всебічно намагався допомогти. Але учень не приділяв належної уваги домашнім завданням, погано готувався до уроків. Репетитору тільки вдячність!

Юлія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Історія України, Підготовка до ЗНО

Олег Іванович чудовий викладач, допомагає моїй доньці у підготовці до ЗНО з історії України. Репетитор відповідально і ретельно готується до занять, спонукає до навчання, добре володіє навчальний матеріалом і вміє його цікаво піднести. Ми задоволені співпрацею!

Кравченко Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Тетяна
Тетяна

Досвід: більше 10 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Українська мова та література, Історія України, Географія

Максим
Максим

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Українська мова та література, Історія України