Репетитор - Олег Г. id:694
170 грн/год

Олег Г.

id: 694

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Днепропетровский государственный университет

Рік закінчення:

1992

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи

Про себе

Підготую до здачі зовнішнього тестування (ЗНО) з історії України, всесвітньої історії, історії окремих країн. Маю багаторічний досвід роботи, основна увага приділяється вирішенню великої кількості тестових завдань, аналогічних ЗНО.

Старший викладач історичного та соціально-гуманітарного факультету Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара. Досвід роботи репетитором - 25 років. Заняття з учнями та абітурієнтами для вступу до ВНЗ України (здача ЗНО) та ВНЗ Польщі, Чехії, Росії з предметів: історія України, всесвітня історія, історія окремих країн, з курсів "Людина і суспільство", "Обществознание", правознавство для співбесіди в міліцейські ВНЗ.

Розробив власну робочу методику навчання, орієнтовану на вирішення тестових завдань, аналогічних ЗНО, роботу з історичними та юридичними поняттями, термінами, датами, історичними персоналіями, історичними картами, пам'ятками культури (архітектури та образотворчого мистецтва).
Найкращий результат серед учнів минулих років - 199,5 балів, особистий результат на ЗНО 2016 року - 200 балів.
Накопичив власну база тестових завдань, аналогічних тестів українського ЗНО - близько 6000 питань у форматі тесту ЗНО, яка постійно поповнюється і оновлюється. Для вироблення стійкості сприйняття тестів різних текстових і смислових стилістик фрагментарно використовуються методи і тести інших авторів.
Проводимо заняття по Scype.
Ціна: заняття тривалістю 90 хвилин - 250 грн.
Обов'язкові вимоги до учнів:
1. Сумлінне виконання домашнього завдання.
2. Щоденна робота (ЩОДЕННА !!!) з навчальним матеріалом.
Обов'язкова прохання до батьків: постійний контроль за систематичністю і періодичністю домашньої підготовки та допомога дитині в технічних питаннях.
Місце проведення заняття - вдома у викладача: або в районі станції метро "Покровська (колишня "Комунарівська"), або в районі пр. Поля (колишній Кірова) біля універмагу «Славутич».

Відгуки клієнтів

Історія України, Підготовка до ЗНО

Прекрасний викладач, справжній професіонал! Дитина відвідує заняття із задоволенням. Дякуємо!

Історія України, Підготовка до ЗНО

Олег Іванович готує мою доньку до ЗНО з історії. Викладач дуже подобається, знає як зацікавити дитину, легко та доступно пояснює.

Історія України, Підготовка до ЗНО

Дуже задоволені репетитором. Готуємося з ним до ЗНО з історії України. Пояснює дохідливо,грамотно. Дитина із задоволенням ходить на заняття. Зміни в оцінках в кращу сторону помітили. Велике спасибі.

Історія України, Підготовка до ЗНО

Олег Іванович чудовий репетитор. Можу відмітити лише позитивні моменти співпраці. Заняття проходять цікаво, матеріали підібрані чудово. Має високий рівень знань та хорошу методику викладання. Дякуємо за хорошого репетитора.

Історія України, Підготовка до ЗНО

Олег Іванович чудовий викладач, допомагає моїй доньці у підготовці до ЗНО з історії України. Репетитор відповідально і ретельно готується до занять, спонукає до навчання, добре володіє навчальний матеріалом і вміє його цікаво піднести. Ми задоволені співпрацею!

Історія України, Підготовка до ЗНО

Олег Іванович кваліфікований викладач, відповідально підходив до уроків. Допомагав здати ЗНО. Здали в результаті на 115 балів. Але це заслуга тільки учня, так як репетитор робив все можливе і всебічно намагався допомогти. Але учень не приділяв належної уваги домашнім завданням, погано готувався до уроків. Репетитору тільки вдячність!

Історія України, Підготовка до ЗНО

З Олегом Івановичем працювали досить недовго, але це чисто з особистих причин. Як репетитор він компетентний та відповідальний. За час співпраці не виникло жодних проблем

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Дніпро

Катерина Д.

200 грн/год

Марина Н.

120 грн/год

5

Виктория Б.

120 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Олег Г. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Дніпро і проводить заняття з таких предметів:

  1. Історія України
  2. Всесвітня історія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 170 грн/год.