Репетитор - Віта С. id: 69456

Віта С.

300 грн/год
300 грн/год

Репетитор з української мови та літератури, а також із зарубіжної літератури. Групові та індивідуальні заняття. ЗНО, ДПА, шкільна програма.

Віта С. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор з української мови та літератури, а також із зарубіжної літератури. Групові та індивідуальні заняття. ЗНО, ДПА, шкільна програма.

Предмети

Українська мова

Зарубіжна література

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Навчаю вчитися. Доступно подаю потрібний матеріал. Знаю, на що потрібно звернути увагу при вивченні мови та літератури.

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Минулого року я здобула диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «українська мова та література» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Пропоную приватні та групові заняття з української мови та літератури. Маю досвід викладання і легко знаходжу підхід до учнів.
Заняття проводжу на зручній для вас платформі( Zoom, Google meet). Щоб уроки були цікавими та ефективними, я використовую різні методи навчання та перевірки знань. Повністю забезпечую учнів навчальним матеріалом, який подаю у схемах, таблицях та презентаціях. Просто та доступно пояснюю новий матеріал і завжди працюю на результат.
Своїми позитивними якостями вважаю комунікабельність, відповідальність, а також дружелюбність, тому що у моєму розумінні репетитор це не тільки вчитель, що подає добре підібраний матеріал, репетитор це ще й хороший друг і добрий порадник. На моїх уроках панує дружня атмосфера, а спілкування приносить моїм учням не тільки користь, а й задоволення.
Українська мова цікава та багатогранна, а українська література самобутня та прекрасна. І на моїх уроках ви переконаєтеся у цьому.
Ваше бажання+мої знання=відмінний результат!
Сподіваюся на плідну співпрацю.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Юля

5

21.03.2022

Українська мова, 5-6-й класи

5

Задоволені роботою Віти, швидко налагодила контакт з дитиною, відповідально відноситься до кожного уроку, дитина покращила свої знання, рівень 6 клас... більше»

Схожі анкети

Ірина Ф. id: 48145

Ірина Ф.

Репетитор з української мови. (Підготовка до ЗНО та ДПА).

5
300грн/год
Вікторія Д. id: 152639

Вікторія Д.

Вчитель за покликом серця. Люблю навчати. Мій інстаграм ...

350грн/год
Софія Г. id: 157925

Софія Г.

Я завжди цікавилася українською мовою та прагнула покращити свої знання. Тому я відвідувала багато курсів з української мови, де:вивчала граматику та пунктуацію, збагачувала словниковий запас, навчилася правильно та чітко висловлюватися, ознайомилася з українською літературою та культурою.

300грн/год
Анна В. id: 133811

Анна В.

Викладач англійської мови для дітей та дорослих. Допоможу опанувати рівні Beginner, Elementary, Intermediate. Працюю репетитором з учнями різної вікової категорії, ми знайдемо спільну мову навіть, якщо Тобі 5 або 55 років.

300грн/год
Мирослава Г. id: 51234

Мирослава Г.

Вчителька за покликом душі, досвід роботи 5 років, допомогла 100+ дітей самореалізуватися, не боятись зробити помилку, розвивати свої навички, легко вивчати новий матеріал та вірити в сили. Результати говорять самі за себе-щасливі задоволені учні і батьки

5
350грн/год