Репетитор - Руслана Б. id:72632

«Англійська, німецька, французька та польська мови. Курси: загальний, бізнес, спецкурси, підготовка до іспитів, дитячі програми. Корпоративні заняття.»

250 грн/год

Руслана Б.

id: 72632

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Криворізький педагогічний інститут КНУ

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2000

Дипломи:

Вік:

36-45

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи Підготовка до ДПА (4 клас) 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Університетські курси TOEFL, IELTS Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Співбесіда на карту поляка Рівень А1-А2 Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Рівень C1-C2 DELF, DALF, TCF Підготовка до вступу за кордон До співбесіди в посольстві Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ) Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе

Вітаю! Мене звуть Руслана. Я дипломований викладач, а також керівник лінгвістичної онлайн-школи Milestone Club. Викладаю для різних вікових груп вже більше 20 років: загальна англійська / німецька / польська / французька, спеціалізована (медична, юридична, фінанси, ІТ), підготовка до іспитів, англійська / німецька / польська / французька для дітей, корпоративні заняття. Багато працювала перекладачем, зараз продовжую працювати в бізнесі, де іноземні мови потрібні кожен день. Тому викладаю бізнес-курси не з чуток, а ґрунтуючись на реальній практиці. Працювала з такими компаніями як Coca-Cola, Roedl & Partner, Ліга Закон, Smartline, Keynas, ДП "Медичні закупівлі України" etc. Пропоную заняття по Skype, Viber, Whatsapp, навіть по телефону (короткі розмовні сесії).

Працюю в команді професійних і висококваліфікованих викладачів, кожен з яких має певну спеціалізацію: є фахівець, який працює тільки з дітьми, є гуру бізнес-англійської, є такі, які мають великий досвід корпоративного навчання, є викладачі ВНЗ, добре готують до іспитів, є носії мови, які проводять розмовні клуби, безкоштовні для наших студентів.

У своїй команді намагаюся втілювати ті цінності і підходи, які напрацювала роками, і які на мій погляд є найбільш ефективними у вивченні іноземної мови. Люблю, щоб уроки були веселими і цікавими, практикую комунікативний підхід. Мені подобається досягати результати, я люблю спостерігати за прогресом, який роблять наші студенти. Завдяки своєму досвіду і масі учнів, яким я вдячна за цей досвід, я знаю, як змусити вас заговорити. Насправді це нескладно. В роботі використовуємо новітні методичні матеріали та книги.

Даю гарантію результату. Перед початком занять ми проговорюємо побажання студента, визначаємо рівень і фіксуємо бажану мету. Якщо в кінці курсу мета не досягнута - повертаємо гроші. Але за умови відвідування студентом занять і виконання домашки.

Пропоную провести безкоштовне пробне заняття і самим переконатися в ефективності викладання.

Вартість індивідуальних занять - від 250 грн. за урок (50 хв.). З носієм мови - від 420 грн. за урок (50 хв.) Заняття в міні-групах - від 100 грн. / година. Участь в розмовних клубах з носієм мови - 150 грн. (Для студентів школи безкоштовно). Короткі Спікінг сесії по телефону - від 60 грн. / 15 хвилин.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Я використовую методику, засновану на комунікативному методі вивчення іноземних мов. В основі цього методу лежить природний механізм вивчення рідної мови. Іншими словами, я пропоную вивчати мову так, як вчать діти рідну мову. Поспостерігайте за дитиною: вона чує слово, намагається його повторити, раз, два, п'ять, десять, з'єднує з іншим словом, будує просте речення ....

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Репетитор - професіонал своєї справи. Матеріал викладається доступно, заняття продуктивні та цiкавi. Дуже добре, що є можливість поспілкуватися з носієм мови. Цiлком задоволена заняттями та репетитором.

Французька мова, Рівень А1-А2

Дуже хороший викладач, знає свою справу. Отримую масу задоволення вивчаючи французьку з нею.

Німецька мова, Рівень C1-C2, Носій мови

Син дуже задоволений викладачем. Уроки цікаві, навчальна література надана викладачем, час занять підібрався за нашим бажанням. Поки все відмінно!

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Вікторія-чудовий педагог. Матеріал викладається доступно, заняття продуктивні. Моя англійська помітно покращився.

Англійська мова, Розмовна мова

Сподобався професійний і особистий підхід. Вже після першого місяця занять з'явилась більша впевненість в розмові з клієнтами. Планую продовжити подальше навчання.

Англійська мова, Розмовна мова

Руслана прекрасний репетитор, професіонал своєї справи. Індивідуальний підхід, добре підібрала Підручники і доступно пояснює теми, які я не розумію. Урок проходить легко і цікаво. Допомагає почати говорити англійською. Я вдосконалюю англійську мову разом з Русланою. Мені дуже подобається викладання і пояснення викладача. Рекомендую!

Англійська мова, 5 - 6 класи

Дитині дуже цікаві заняття, вона їх чекає. Такого інтересу до анг. мови раніше не виявляла. Тому викладачем задоволена.

Англійська мова, Розмовна мова

Репетитор цілком влаштовує, претензій не маю

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Руслана йде назустріч все побажанням по навчанню, застосовує індивідуальний підхід. Дуже задоволена і рекомендую.

Англійська мова, Університетські курси

Заняттями з викладачем дуже задоволена. Руслана справжній професіонал своєї справи. При проведенні і підготовці до занять реалізується індивідуальний підхід. Також Руслана дуже уважна і відповідально ставиться до поставлених цілей. Додаткові уроки англійської — одне задоволення.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Дуже незадоволена Русланою. Це не репетитор, а посередник. Спілкуватися не вміє, ображає. Взяли передоплату за 3 урока, за фактом проведено один урок. Гроші не повернули.

Відповідь:

Прикро, Ліліє. Але погодьтесь, щось тут не так, якщо: - ви змінили декілька репетиторів до того, як почали займатись в нашій школі. - у трьох наших викладачів був майже нервовий зрив після уроків з вами. - про відміни уроків ви забували сповістити завчасно і навіть не вибачались. - виправлення помилок ви сприймали як особисту образу. - ви затримували оплату за уроки. Неправда, що вам не повернули гроші. З 8 оплачених вам повернули за 5 непроведених. Уроки, які ви вважаєте не вартими оплати, все одно повинні бути оплачені. З радістю бажаємо вам успіхів в пошуку репетитора. Сподіваємось, що з іншим репетитором ви станете ввічливішою, будете співпрацювати на уроці, не сприймати "в штики" виправлення помилок, не відмінятимете уроки в останній момент, а у разі відміни хоча б вибачатиметесь.

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Пунктуальна і відповідально підходить до підготовки до занять. Добре володіє мовою, я дуже задоволений вибором!

Англійська мова, Німецька мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Все дуже добре. Я задоволений. Всі наші потреби Русланою були вирішені на високому рівні. Спасибі вам велике!

Англійська мова, Розмовна мова

Дякую компанії за допомогу. Репетитор кваліфікована та відповідальна. Вдалося розширити словниковий запас та вдосконалити мову.

Англійська мова, Університетські курси

Репетитором з англійської мови дуже задоволені. Хороші заняття.

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Репетитор відмінний! Дуже задоволена результатом Мені викладають складну бізнес лексику, готують до держ іспитів. Також є можливість поспілкуватися з носієм мови. Завжди оперативно відповідають) Рекомендувавши :)

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Співпрацею задоволений.

Англійська мова, Розмовна мова

Хороший, професійний викладач, всі необхідні теми розкладає по поличках. Дуже доступно і зрозуміло.

Англійська мова, Німецька мова, Ділова та бізнес мова

Я задоволена. Розуміє, що учню потрібно, на мій погляд, правильний підхід, не дає спуску, вимоглива. Займаюсь тільки місяць як, поки що не достатньо, для високих результатів, хоча відчуваю різницю.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate)

Прекрасний репетитор! Повністю задоволена методикою викладання та результатами. Рекомендую.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Дякую компанії за допомогу. Заняттями та результатами дуже задоволена. Рекомендую.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Повністю задоволена репетитором. Після останнього викладача, відразу видно різниця. Ми повністю опрацьовуємо матеріал, говоримо під час заняття і досить багато часу витрачаємо на граматику. А ще вчитель завжди готовий підлаштуватися під мій графік, за що велике спасибі! Продовжую займатися і всім рекомендую.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Повністю задоволені співпрацею: вчитель сформував і виконав програму врахувавши всі побажання учня. Дякую!

Німецька мова, TestDaF, DSD

Заняттями задоволений.

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

З Русланою займаюсь два місяці. Маю достатньо розмовної практики. Викладачка фахова, уважна, компентна у предметі. Маю намір продовжувати навчання до потрібного мені результату.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Київ

Єлизавета Ф.

Директор школи іноземних мов, в якій пропонуються послуги з вивчення: англійської, польської та чеської. Маємо викладачів - носіі'в мови!

5
350грн/год

Катерина П.

Я репетитор іноземних мов. Допомагаю як дітям, так і дорослим оволодіти навичками розмовної іноземної мови

3.5
300грн/год

Софія А.

Індивідуальні заняття англійської та німецької мов.

5
350грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Руслана Б. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Німецька мова
 3. Польська мова
 4. Французька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Рівень C1-C2
 • DELF, DALF, TCF
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.