Репетитор - Ольвія Ю. id:72966

Ольвія Ю.

300 грн/год

Ольвія Ю.

«Вокальний тренер (викладач) засновниця вокальної школи, а також офіційний представник унікальної методики ImproviNation у Львові.»

Предмети

Уроки вокалу

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

унікальна методика різножанрового вокалу, якій на даний момент немає аналогів в Україні

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Шведська 3, Львів

Онлайн:

так

Про себе

Привіт! Мене звати Ольвія, ім'я справжнє (не псевдонім). Є засновницею вокальної школи, а також офіційним представником унікальної методики у Львові. З раннього дитинства займалась музикою, навчалась в спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької, після закінчення школи одразу поступила в музичну академію ім. М. Лисенка, отримавши там диплом з відзнакою, продовжила навчання у відомої співачки Rulada, після чого отримала представництво (ліцензію) на відкриття вокальної школи за даною методикою. Ця методика є унікальною і на даний момент не має аналогів в Україні.

Заняття у нашій вокальній школі відбуваються з кожною людиною індивідуально, це дає можливість більше засвоїти матеріал та особисто працювати з вокальним тренером в зручному для себе форматі. Звичайно, навчання проводяться і для груп, однак ці групи зазвичай формуються самостійно, з тих людей які одне одного знають і яким комфортно навчатись разом. А для тих хто взагалі не має змоги відвідувати заняття в студії - уроки проводяться через відео зв'язок з усім необхідним обладнанням зі сторони вокального тренера. І звісно, щоб навчання не перетворювалось в повсякденну рутину, для вокалістів систематично організовуються концерти на великих сценах, концерти-квартирники, а також приймається участь у вокальних конкурсах.

Навчання проходять у затишній музичній студії, яка облаштована сучасним музичним обладнанням, якісними мікрофонами та акустичною системою. Також ми обладнали студію професійною технікою для запису вокаліста, що дає змогу прослуховувати свій спів, а також публікувати його в різних мережах.

Так! І ледве не забули про саме основне! Щоб вокалістам було приємно та комфортно співати – в студії ми обладнали зону комфорту, де можна насолодитись гарячим чаєм, кавою та чимось солоденьким!

Освіта:

Львівська національна музична академія ім. Лисенка (ЛНМА), бакалавр, 2015

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

13 відгуків про Ольвія Ю.

4.9/5

5+

11

5

1

4+

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Яна

5+

02.04.2021

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Так, я цілком задоволений роботою викладача, я маю по вокалу перші результати, тобто я став по словам викладача частіше попадати в ноти та чистіше іх співати.

Ангеліна

4+

09.02.2021

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

4+

З викладачем Ольвією заняття проходитимуть пізнавально та весело. Ольвія компетентна у своїй справі, чітко пояснює, як правильно виконувати вокальні вправи та завжди спокійно і відповідально реагує на промахи під час занять.

Іван

5

29.03.2021

Уроки вокалу, Базовий рівень

5

Ольвія - дуже сильний, компетентний репетитор, дуже все сподобалося.

Оксана

5+

10.12.2020

Уроки вокалу, Базовий рівень

5+

Задоволена репетитором. Дякую.

Яна

5+

13.08.2020

Уроки вокалу, Репетитор для дітей

5+

Моя донька 9 років у захваті від Ольвії. Заняття проходять весело та з вражаючими результатами.

Надія

5+

10.08.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Викладачкою задоволена. Доступно і цікаво пояснює, приємна у спілкуванні, допомагає подолати хвилювання, терпляча до всіх моїх помилок і непорозумінь. Професіонал своєї справи. Зручна локація, затишний офіс. Тішить, що можна займатися як офлайн, так і онлайн. Однозначно 5+

Олена

5+

15.06.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Ольвія - просто чудовий викладач! Вона навчає за своєю методикою, це цікаво, практично і точно не нудно)) Рекомендую на 300%! Хочу зазначити, що це високо компетентний викладач. Вона відчуває здібності учня і підбирає індивідуальні вправи. Виходячи із запиту та особливості пісні, яку учень вибрав для вокалу, весь урок вона вибудовує так, щоб кожну вправу дійсно було підготовкою до пісні. За місяць занять з Ольвією у мене розвинувся слух і розвинулася здатність потрапляти в ноти (це був мій основний запит). Ольвія - дуже приємна у спілкуванні людина, її заняття заряджають позитивом і відмінним настроєм)) Всім рекомендую!!!

Марія

5+

08.06.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Мабуть, тільки коли ти зустрічаєш професіонала, починаєш вірити в себе. Дякую, Олівія.

Андрій Каленіков

5+

10.06.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Я був у пошуці викладача, який зможе проводити навчання у невимушеній обстановці. Цим викладачем і є Ольвія, я дуже задоволений, що я обрав собі викладача з першого разу. Я вважав, що уроки з вокалу будуть повні музикальної теорії, доведеться заставляти себе сідати за навчання, а Ольвія змінила мою точку зору. Доброзичлива атмосфера під час навчання закликає вас звертатись до цього викладача. Ольвія, завжди помічає ваші успіхи і прямо вказує на це, інакше, хвалить вас, що безумовно надихає вас займатись вокалом і поза уроком, адже ви радієте разом за ваш успіх. Ольвія, дуже приємний викладач до навчання з яким хочеться повертатись знов і знов. Але і варто пам'ятати, що ви повинні віддавати себе повністю цьому заняттю, тобто прцювати з викладачем у тандемі, тоді і віддача від занять не змусить вас чекати

Інга

5+

05.06.2020

Уроки вокалу, Базовий рівень

5+

Мені дуже подобається займатися з Ольвією. Вона знаходить підхід саме до мене. Якщо якась вправа не виходить, то ми її тренуємо частково доки я не починаю розуміти як її виконувати. Також є можливість записувати заняття і потім переглядати як я робила вправи і тренувати їх самостійно вдома. Тому я рекомендую!

Ростислав

5+

19.06.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Дуже хороший та приємний репетитор. А головне - терплячий) Бо навчити мене співати- це задача дуже не із легких, але у неї виходить. Тактовна та професійна. Однозначно рекомендую.

Ірина

5+

18.06.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Результат прийшов швидко, хоч учениця з мене не системна) Всього за місяць після 6 занять є помітний прогрес. Ольвія дуже приємна у спілкуванні і зацікавлена в результаті. Це круто!

Тереза

5+

30.06.2020

Уроки вокалу, Базовий рівень

5+

Дуже гарний репетитор. Все сподобалось.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Відеопрезентація