Репетитор - Ольвія Ю. id:72966

«Вокальний тренер (викладач) засновниця вокальної школи, а також офіційний представник унікальної методики ImproviNation у Львові.»

300 грн/год

Ольвія Ю.

id: 72966

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Репетитор для дітей Репетитор для початківців Базовий рівень Підвищення майстерності

Про себе

Привіт! Мене звати Ольвія, ім'я справжнє (не псевдонім). Є засновницею вокальної школи, а також офіційним представником унікальної методики у Львові. З раннього дитинства займалась музикою, навчалась в спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької, після закінчення школи одразу поступила в музичну академію ім. М. Лисенка, отримавши там диплом з відзнакою, продовжила навчання у відомої співачки Rulada, після чого отримала представництво (ліцензію) на відкриття вокальної школи за даною методикою. Ця методика є унікальною і на даний момент не має аналогів в Україні.

Заняття у нашій вокальній школі відбуваються з кожною людиною індивідуально, це дає можливість більше засвоїти матеріал та особисто працювати з вокальним тренером в зручному для себе форматі. Звичайно, навчання проводяться і для груп, однак ці групи зазвичай формуються самостійно, з тих людей які одне одного знають і яким комфортно навчатись разом. А для тих хто взагалі не має змоги відвідувати заняття в студії - уроки проводяться через відео зв'язок з усім необхідним обладнанням зі сторони вокального тренера. І звісно, щоб навчання не перетворювалось в повсякденну рутину, для вокалістів систематично організовуються концерти на великих сценах, концерти-квартирники, а також приймається участь у вокальних конкурсах.

Навчання проходять у затишній музичній студії, яка облаштована сучасним музичним обладнанням, якісними мікрофонами та акустичною системою. Також ми обладнали студію професійною технікою для запису вокаліста, що дає змогу прослуховувати свій спів, а також публікувати його в різних мережах.

Так! І ледве не забули про саме основне! Щоб вокалістам було приємно та комфортно співати – в студії ми обладнали зону комфорту, де можна насолодитись гарячим чаєм, кавою та чимось солоденьким!

Уроки вокалу - деталі про досвід викладання:

унікальна методика різножанрового вокалу, якій на даний момент немає аналогів в Україні

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Ольвія - просто чудовий викладач! Вона навчає за своєю методикою, це цікаво, практично і точно не нудно)) Рекомендую на 300%! Хочу зазначити, що це високо компетентний викладач. Вона відчуває здібності учня і підбирає індивідуальні вправи. Виходячи із запиту та особливості пісні, яку учень вибрав для вокалу, весь урок вона вибудовує так, щоб кожну вправу дійсно було підготовкою до пісні. За місяць занять з Ольвією у мене розвинувся слух і розвинулася здатність потрапляти в ноти (це був мій основний запит). Ольвія - дуже приємна у спілкуванні людина, її заняття заряджають позитивом і відмінним настроєм)) Всім рекомендую!!!

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Мабуть, тільки коли ти зустрічаєш професіонала, починаєш вірити в себе. Дякую, Олівія.

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Я був у пошуці викладача, який зможе проводити навчання у невимушеній обстановці. Цим викладачем і є Ольвія, я дуже задоволений, що я обрав собі викладача з першого разу. Я вважав, що уроки з вокалу будуть повні музикальної теорії, доведеться заставляти себе сідати за навчання, а Ольвія змінила мою точку зору. Доброзичлива атмосфера під час навчання закликає вас звертатись до цього викладача. Ольвія, завжди помічає ваші успіхи і прямо вказує на це, інакше, хвалить вас, що безумовно надихає вас займатись вокалом і поза уроком, адже ви радієте разом за ваш успіх. Ольвія, дуже приємний викладач до навчання з яким хочеться повертатись знов і знов. Але і варто пам'ятати, що ви повинні віддавати себе повністю цьому заняттю, тобто прцювати з викладачем у тандемі, тоді і віддача від занять не змусить вас чекати

Уроки вокалу, Базовий рівень

Мені дуже подобається займатися з Ольвією. Вона знаходить підхід саме до мене. Якщо якась вправа не виходить, то ми її тренуємо частково доки я не починаю розуміти як її виконувати. Також є можливість записувати заняття і потім переглядати як я робила вправи і тренувати їх самостійно вдома. Тому я рекомендую!

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Дуже хороший та приємний репетитор. А головне - терплячий) Бо навчити мене співати- це задача дуже не із легких, але у неї виходить. Тактовна та професійна. Однозначно рекомендую.

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Результат прийшов швидко, хоч учениця з мене не системна) Всього за місяць після 6 занять є помітний прогрес. Ольвія дуже приємна у спілкуванні і зацікавлена в результаті. Це круто!

Уроки вокалу, Базовий рівень

Дуже гарний репетитор. Все сподобалось.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Львів

Юлія М.

Викладач естрадного та академічного вокалу. Займаюсь з дітками (від 6 років) та дорослими. Сучасні методики. Уроки онлайн та офлайн.

300грн/год

Олег Л.

Уроки вокалу - це зручний і універсальний спосіб занять для розвитку вашого голосу, слуху і музикальності.

300грн/год

Іванна Ш.

Креативна. Викладач львівського національного університету ім. І. Франка. Співачка. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

5
250грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Ольвія Ю. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Уроки вокалу
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.