Репетитор - Анастасія О. id: 73359

Анастасія О.

350 грн/год
350 грн/год

Репетитор з живопису та малюнку. Магістр кафедри образотворчого мистецтва ОДАБА. Заняття з дорослими і дітьми, підготовка в худ.училище або ж ВНЗ, розпис одягу.

Анастасія О. 5.0(відгуків: 6)

Репетитор з живопису та малюнку. Магістр кафедри образотворчого мистецтва ОДАБА. Заняття з дорослими і дітьми, підготовка в худ.училище або ж ВНЗ, розпис одягу.

Предмети

Живопис

Малювання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Займаюся малюванням з ранніх років. Закінчила ОДАБА (Одеська академія будівництва і архітектури) з відзнакою в 2020 р. Отримала ступінь магістра за спеціальністю Образотворче мистецтво. Також неодноразово брала участь в художніх виставках на різних рівнях: міський, всеукраїнський, а також брала участь в міжнародному бієнале аквалеристів.
Викладаю малюнок і живопис вже більше 5-ти років. Працюю як індивідуально, так і з групами людей. Займаюся з дитячими групами, а також і з дорослими. Можу підготувати підлітка до вступу в художнє училище або ж в художню академію, такий досвід занять є. Викладаю академічний малюнок і живопис, декоративний живопис, основи кольорознавства і їх практичне застосування, основи анатомії (для вступу до вузу, базовий рівень). Також володію технікою розпису одягу, скляних виробів і інтуїтивної живопису. Навчання проводжу вдома в учня або онлайн. Формат проведення занять вибудовується виходячи з цілей учня.

Освіта:
Одеська державна академія будівництва та архітектури (ОДАБА), магістр, 2020
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Анастасія О.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

4

5+

2

Анастасия

5

13.03.2024

Малювання, Репетитор для дітей

5

Роботою з репетитором повністю задоволена!... більше»
Ірина

5

27.07.2021

Малювання, Репетитор для дітей

5

Чудовий репетитор, дуже задоволені співпрацею.... більше»
Тетяна

5

13.11.2020

Малювання, Репетитор для дітей

5

Анастасія - відмінний репетитор, знайшла підхід до дитини, пунктуальна, порядна, вона нам дуже подобається!... більше»
Юлія

5+

01.11.2020

Живопис, Мистецтвознавство, Репетитор для початківців

5+

Сподобалось займатись із репетитором. Можу поставити оцінку 5.... більше»
Валерія

5+

30.10.2020

Малювання, Репетитор для дітей

5+

Відмінний викладач. Діти із задоволенням малюють, все дохідливо пояснює.... більше»
Ольга

5

14.08.2020

Живопис, Базовий рівень

5

Анастасія легко знайшла підхід до дитини. Матеріал пояснює зрозуміло та доступно. Донька з радістю чекає приходу репетитора. Ми всім задоволені.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Дар'я Л. id: 144975

Дар'я Л.

Психолог, арт-терапевт, художник, член національної спілки художників України, викладач живопису та ліплення за вальдорфською методикою

400грн/год
Катерина К. id: 179613

Катерина К.

Мене звуть Катерина , я викладаю вже багато років, маю досвід роботи з різними віковими групами. Вмію знаходити підхід до кожного учня, щоб зробити процес навчання максимально ефективним.Створюю атмосферу довіри та взаєморозуміння на уроках, що робить навчання комфортним та цікавим.

400грн/год
Людмила П. id: 170063

Людмила П.

Мене звуть Людмила, я проводжу уроки з малювання як для дорослих так і для дітей, не проводжу уроки як у школі і завжди знаходжу підхід до учня. Чекаю вас на заняттях.

400грн/год
Олександра П. id: 111319

Олександра П.

Я фахівець, який знає, як навчити саме Вас.

5
400грн/год
Михайло К. id: 24019

Михайло К.

Online Репетиторський центр. Всі шкільні предмети швидше та цікавіше, ніж у школі завдяки авторському курсу експрес підготовки.

4.9
400грн/год