Богдадюк Мар'яна Володимирівна

Місто:

Львів

Предмети:

Українська мова та література, Світова література

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Львівська обл., Львів:

Шевченківський (Рясне 1, Рясне 2, Камянка, Садові ділянки, Клепарів, Голоско Мале, Голоско Велике, Замарстинів, Збоїща, Старі Збоїща, Підзамче, Миколайчука-Щурата)

Франківський (Новий Світ, Вулька, Богданівка, Кульпарків, Південний масив)

Сихівський (Боднарівка, Новий Львів, Козельники, Міські Пасіки, Старий Сихів, Сихів, Санта Барбара)

Личаківський (Майорівка, Личаків, Ялівець, Великі Кривчиці, Професорська та Кривчицька колонії, Старе Підзамче, Муроване, Малехів)

Галицький (Снопків, Софіївка, Центр)

Залізничний (Левандівка, Білогорща, Сигнівка, Мала Сигнівка, Сріблястий мікрорайон, Скнилівок)

У репетитора: Львівська обл., Львів, Сихів

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2012)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Витяг із рішення бюро Міжвідомчої ради з координації наукових досліджень з педагогічних і психологічних наук в Україні

Аспірантка Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Спеціальність -"педагогіка". Освіта: 2007–2012 рр. - Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет, спеціальність “Філолог”, повна вища освіта, кваліфікація – Магістр філології. Викладач української мови та літератури. Інститут професійно-технічної освіти НАПН України – аспірантка, спеціальність «Педагогіка».
Додаткова освіта: 2010-2011рр.- Львівський національний університет імені Івана Франка, викладач світової літератури. 2016 р. -встановлено кваліфікаційну категорію “Спеціаліст ІІ категорії”.
Професійні навички: підготовка до ЗНО з української мови і літератури. Курс навчання відповідає вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури .
Кожне заняття містить теоретичну та практичну частини і включає в себе:
• матеріал для опрацювання (текстова частина), який пояснюється викладачем;
• терміни та поняття до теми ( граматичні правила, біографії письменників, цитати із творів, види римування);
• тестові завдання для повторення та закріплення знань;
• написання твору за певними вимогами:
проведення занять з дітьми дошкільного віку, читання лекцій, проведення семінарських занять, дискусій, конференцій, організація культурно-освітніх заходів. Написання наукових робіт. Написання навчальних планів.У роботу впроваджую інтерактивні методи навчання, здійснюю індивідуальний підхід, створюю умови для реалізації можливості кожної дитини. Працюю над проблемою розвитку зв’язного мовлення, збагачення активного словника дітей. Досвід роботи: Вчитель української мови та літератури, світової, початкові класи. Керівник гуртка «Світ чарівної поезії» . Дитячий табір «Прикордонник». Індивідуальне заняття з дітьми . ДНЗ №118 м. Львів (вихователь). Викладач "Мовний експрес".

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Молодші класи, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Заняття з Мар'яною Володимирівною завжди проходили цікаво та пізнавально. Дитина займалась залюбки, завжди чекала на нове заняття. Як репетитор вона компетентна та грамотна. Результатом задоволені

Мар'яна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Підготовка до школи, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Шукала репетитора на літній час, який би навчив мого сина читати. Мар`яна Володимирівна змогла не тільки навчити, але й привила любов до читання. Заняття були насиченими та цікавими. Зараз ми в 1-му класі, дуже хочеться мати побільше таких вчителів.

Олександра (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Підготовка до школи, Молодші класи, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Репетитору вдалось досягти дуже хорошого результату. Не зважаючи на те, що мій син трішки шибеник, Мар'яні Володимирівні вдалось за три місяці навчити його писати та читати. Йому дуже подобаються заняття. Репетитор пунктуальна та відповідальна, ніколи раніше не піде, навіть трохи затримується. Дякую компанії Букі за допомогу.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі