Репетитор - Василь М. id:74146

200 грн/год

Досвід більше 5 років

«Репетитор з англійської мови. Підготовка дітей дошкільного, шкільного віку, а також студентів. Навчаю: спілкування, переклад, граматика та ін.»

Місця занять

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Ужгородський національний університет (УжНУ)

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2009

Вік:

26-35

Рівні викладання

Репетитор для початківцівБазовий рівеньСпеціалізовані курсиПідвищення майстерності

Про себе:

Закінчив УжНУ, факультет міжнародних відносин. Основна спеціальність - перекладач. Після закінчення університету, далі розвивав знання з англійської. Після цього, через деякий час став репетитором (не по інтернету). Репетиторством займаюсь більше 8-ми років. Серед моїх учнів є і були діти віку дитячого садка, дошкільного та шкільного віку, один студент, та двоє дорослих (за 40 років), тьох випускників готував до ДПА та ЗНО. В основному мої учні, це діти шкільного віку. Методика навчання: вивчити учня, спробувати бути для нього не тільки вчителем, але й другом. Під час навчання намагаюсь дослідити те що він/вона не знає, Потім ставлю перед собою та ним ціль, щоб отримати бажане. В мої заняття входить: граматика, спілкування, техніка читання, вивчення слів та словосполучень, переклад. На даний момент вирішив спробувати себе бути репетитором в онлайн режимі.
Крім репетиторства з англійської, навчаю працювати з Photoshop та Adobe illustrator. В 2013 почав навчатися в якості веб-дизайнера. Це привело мене до того, щоб краще пізнати Photoshop, а згодом і Adobe illustrator. На сьогоднішній день і далі навчаюсь користуватись цими цікавими програмами, а також навчаю й інших. В навчання входить: створення растрових та векторних зображень, створення логотипів, карток, фонів, створення зображень в ізометрії та в стилі "poly". Працюю з початківцями, щоб розвинути їх впевненість в роботі з цими програмами.

Уроки фотошопа (Photoshop) - деталі про досвід викладання:

Ознайомлюю з деякими інструментами та функціями. Навчаю малювати растрові зображення облич, предметів, обєктів, виготовлення фонів для карток, презентацій та ін. Навчаю лише початківців.

Графічний дизайн - деталі про досвід викладання:

Навчаю та ознайомлюю як користуватись інструментами та функціями. Навчаю малювати ілюстрації, векторну графіку, ізометрію та стиль Poly. Допомагаю початківцям розвинути свій рівень в користуванні даною програмою.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Ужгород

Geulla B.

250 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Василь М. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Ужгород і проводить заняття з таких предметів:

  1. Графічний дизайн
  2. Уроки фотошопа (Photoshop)
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень
  • Спеціалізовані курси
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.