Репетитор - Сергій С. id:75498

«Кандидат в майстри спорту з шахів, очолюю шахові гуртки в Києво-Печерському ліцеї Лідер та НВЦ Софія, провожу заняття в шаховому клубі Інтелект IQ.»

300 грн/год

Сергій С.

id: 75498

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Рівні викладання

Репетитор для дітей Репетитор для початківців Базовий рівень Підвищення майстерності

Про себе

Вчу грати в шахи за підручниками провідних шахових тренерів України та РФ. Індивідуальний підхід до кожного. Пропоную заняття з шахів для учнів будь-якої вікової категорії.
Працюю на вибір:
Skype - 300 грн./год.
Вдома - 300 грн./год.
В грудні 2019 року, учні Києво-Печерського ліцею "Лідер", стали переможцями шахового турніру Chess - Юніор, а в березні 2020 року призерами щорічних шахових командних турнірів “Корона Печерська” та "Кришталева тура” за участю команд середньо-освітніх навчальних закладів району.
Про себе: граю в шахи майже 40 років, кандидат в майстри спорту (станом на 01.04.20 національний рейтинг 2181), переможець Х Спартакіади працівників органів виконавчої влади 2006 року.

Шахи - деталі про досвід викладання:

Кандидат в майстри спорту, переможець Х Спартакіади працівників органів виконавчої влади 2006 року. Більше 5 років вчу грати в шахи за підручниками провідних шахових тренерів України та РФ. В грудні 2019 року, мої учні, члени шахового гуртку Києво-Печерського ліцею "Лідер" стали переможцями шахового турніру Chess - Юніор, а в березні 2020 року призерами Традиційних, щорічних шахових командних турнірів “Корона Печерська” та "Кришталева тура” за участю команд середньо-освітніх навчальних закладів

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Шахи, Репетитор для початківців

Відмінні заняття. Немає складнощів. Урок пролітає дуже швидко, все цікаво. Рівень знань дуже високий. Не бачу жодної причини, щоб міняти репетитора.

Шахи, Підвищення майстерності

Сергій викладає терпляче і дає конкретні інструкції на основі рівня і слабкостей учня. Я задоволений, і рекомендую заняття з ним.

Шахи, Репетитор для дітей

Вважаю, нам дуже пощастило з тренером! Дуже уважний, терплячий, спокійний. Зумів знайти підхід до дитини, грамотно викладає матеріал., Володіє методиками викладання, враховує вікові особливості. Прогрес у вивченні шахів значний. А головне, син з нетерпінням чекає занять!

Блоги користувача

В цьому блозі автор розмірковує над впливом шахів на розвиток інтелектуальних здібностей людини.

Схожі анкети Київ

Едуард П.

Репетитор з шахів для дітей.

5
250грн/год

Матвій Г.

Тренер з шахів. Багаторазовий призер різних першостей, багаторазовий чемпіон області, округу та переможець першості країни з бліцу до 19 років (2017р.) Дуже хороший з дітьми.

400грн/год

Євгеній В.

Китайська мова для дітей очно і онлайн. Інтелектуальні ігри (шахи, шашки, сянці). Інформатика дітям. Російська / українська мова як іноземна.

400грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Сергій С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Шахи
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.