Репетитор - Юрій П. id: 75757

Юрій П.

200 грн/год
200 грн/год

Репетитор з історії для школярів, студентів і всіх хто цікавиться історією України та світу. Буде весело та зі знаннями.

Юрій П. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор з історії для школярів, студентів і всіх хто цікавиться історією України та світу. Буде весело та зі знаннями.

Предмети

Історія України

Всесвітня історія

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Голосіївський, Васильківська, Максимовича
Онлайн:
Так

Про себе:

Кандидат наук з багаторічним досвідом викладання, успішним кейсом підготовки, досвід викладання в школі, коледжі. Індивідуальний підхід. Індивідуальна методика. Учні отримають світогляд освіченої історично правильно підготовленої людини.
Легко знаходжу спільну мову із складними учнями.
Відзначений грамотою Міністерства освіти за досягнення у викладанні предметів.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), кандидат наук (PhD), 1997
Вік:
46-55
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Олена

5+

18.05.2023

Історія України, 5-6-й класи

5+

Займається із сином (12 років). Розказує цікаво та захоплююче, при тому постійно веде діалог та прислухається до особливостей дитини. Поміж теоретичних знань додатково дає цінні навички - переказ, написання плану, конспекту та запис відео-розповіді. Син займається з репетитором, бо в школі слабкий вчитель історії. Але головне, щоб мати більший кругозір та розвинутий світогляд. Дякуємо Юрію Анатолійовичу за терпіння!... більше»

Схожі анкети

Лілія С. id: 116113

Лілія С.

Добре готую до ЗНО, можу зацікавити дитину цікавими фактами про як говоритимуть у школі. Я вважаю, що не має перешкод, якщо щось хочеться! .

200грн/год
Богдан Б. id: 61786

Богдан Б.

Репетитор з української мови та літератури, історії України.

5
200грн/год
Оксана З. id: 175355

Оксана З.

Маю історичну освіту, 3 роки досвіду роботи репетитором з історії України. За цей час вдалось успішно підготувати учнів до ЗНО та НМТ. Знайти підхід до кожного з них та зацікавити предметом, для того щоб якнайкраще підготуватись до екзаменів.

200грн/год
Ольга Б. id: 150806

Ольга Б.

Допомагаю успішно підготуватися до ЗНО та НМТ, а також до шкільних уроків з історії України та всесвітньої історії. Хочеш скласти ЗНО з історії на високий бал? Набридло вчити одні дати, заплуталися у величезній кількості подій та персоналій?

200грн/год
Людмила Ж. id: 89201

Людмила Ж.

Підготовлюю учнів 10 - 11 класів до ЗНО з історії України.

5
200грн/год