Репетитор - Марина Р. id: 75758

Марина Р.

400 грн/год
400 грн/год

Репетитор з англійської мови. Готую до ЗНО, ДПА, міжнародних іспитів та магістратури. Маю досвід роботи у Великій Британії.

Марина Р. 4.9(відгуків: 5)

Репетитор з англійської мови. Готую до ЗНО, ДПА, міжнародних іспитів та магістратури. Маю досвід роботи у Великій Британії.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Більше 20 років працюю старшим викладачем на факультеті іноземних мов ХНУ ім. В.Н. Каразіна. За освітою - філолог, викладач англійської мови та літератури.

Надаю перевагу класичній методиці викладання з елементами сучасної і звісно з використанням ТЗН. Маю досвід роботи зі школярами, дорослими, абітурієнтами та студентами від першого до випускного курсу. Більшість моїх учнів успішно склали іспити як до ВУЗів України, так і за межами (Чехія, Ізраїль і т.д.). Неодноразово відвідувала Щвецію, Данію, Великобританію, і зараз плідно використовую набутий досвід у викладанні усного мовлення, граматики, письма та аудіювання на практиці. Працювала гідом-перекладачем. Складаю індивідуальні програми і підбираю навчальні матеріали. Надаю допомогу у виконанні домашніх завдань. Працюю на дому, по скайпу, вайберу або в зумі. Гнучкий графік, так як веду ще заняття в університеті.

Більше 15 років викладаю курс практичної англійської мови в Лінгвістичному Центрі при факультеті іноземних мов, працюючи з різними групами - від початківців (Beginners) до просунутих (Advanced). Веду групи інтенсив з підготовки до FCE, проводжу прийом іспитів на рівень В2. Я також є членом Всеукраїнської Асоціації за мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО).

Паралельно займаюся науковою діяльністю: є значна кількість методичних видань, статей, тез, також беру участь у міжнародних конференціях з отриманням сертифікатів. Кожні 5 років проходжу підвищення кваліфікації як в межах свого Вузу, так і в інших Вузах України. Організовую і проводжу олімпіади серед студентів на факультеті.

Сфера інтересів: методика викладання у вищій школі та дистанційне навчання.

Комунікабельна, працьовита, наполеглива; люблю працювати на результат.

Індивідуальний підхід до кожного учня і створення доброзичливої ​​атмосфери, за вашої активної участі - є гарантією отримання глибоких знань іноземної мови!

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), спеціаліст, 1999
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Марина Р.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

0

5+

4

Аліна

4+

11.07.2023

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

4+

Можу поставити хорошу оцінку. Рекомендую.... більше»
Ігор

5+

11.10.2022

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Якщо дійсно бажаєте отримати професійний кваліфікований підхід у вивченні англійської мови, Марина є найкращий вибір. Особливо рекомендую для дітей та школярів, бо з даним викладачем на 100% вдасться закласти надійний фундамент володіння іноземною мовою на всі майбутні роки. Враховуючи те, що Марина у викладанні використовує як класичний підхід завдякі своїй професійній діяльності, так і закордонні методики, це дає просто чудовий результат. Рекомендую 5 .... більше»
София

5+

03.02.2022

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Відмінний викладач, чудово доносить інформацію, дуже подобаються заняття, завжди цікаво. Великий плюс у даного викладача є так само індивідуальний підхід.... більше»
Дар'я

5+

23.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

5+

Я задоволена роботою викладача.... більше»
Тетяна

5+

06.07.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Хороший викладач, дає хорошу базу знань, немає проблем з комунікацій, працюємо як онлайн так і немає. Всім задоволена, рекомендую... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ірина К. id: 65869

Ірина К.

Обожнюю свою роботу. Мій результат в роботі, не тільки оцінки, але і залучити любов до мови. Ви отримаєте свій результат.

5
450грн/год
Микола В. id: 172245

Микола В.

Доброго дня, мене звати Микола. Пропоную індивідуальні уроки англійської мови для дітей від 14 років та для дорослих. Заняття відбуваються дистанційно: Zoom, Skype, Discord, Telegram. Усі навчальні матеріали в електронному вигляді (входять до вартості уроку). Зайняття від рівня B1 до C2

400грн/год
Іван П. id: 83705

Іван П.

Викладаю математику та англійську зрозумілою для учнів мовою

5
350грн/год
Маргарита З. id: 173893

Маргарита З.

Мене звати Маргарита. Я вчитель англійської вже понад 3 роки. Маю великий досвід роботи онлайн та офлайн.

450грн/год
Ірина П. id: 171285

Ірина П.

Маю вищу педагогічну освіту. Займалась з дітьми різного віку, готувала до ЗНО.

350грн/год