Репетитор - Серафима О. id: 75833

Серафима О.

300 грн/год
300 грн/год

Викладаю англійську для усіх охочих:) Готую до іспитів, виводжу на новий рівень та допомогаю подолати страх говоріння!

Серафима О.

Викладаю англійську для усіх охочих:) Готую до іспитів, виводжу на новий рівень та допомогаю подолати страх говоріння!

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

З довсідом навчання, роботи та проживання в англомовній країні, викладаю англійську з універсальним підходом до кожного учня. Враховую рівень знань, побажання та learning type. Роблю великий акцент на подолання бар'єру та страху говоріння. Сподіваюсь не тільки підвищити рівень знань, а й поділитися любов'ю до цієї мови.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Англійська не просто моє хобі або професія, а невід'ємна частина мого життя. Проводжу онлайн заняття з іншого континету!:) Вже 4-ий рік я навчаюся в Канаді. Пройшла через 12 клас та рік в канадському коледжі. Зараз я на третьому курсі біомедичної фізіології в Саймон Фрейзер Юніверсіті(Ванкувер). На лише 3 місяць навчання в Канаді склала іспит з IELTS на 7.5. На данний момент, абсолютно вільно володію академічною та розмовною англійською. Із задоволенням поділюся своїм досвідом та допожу Вам полюбити та вдосконалити цю мову. Індивідульний підхід та розробка занять для кожного учня, залежно від Ваших потреб та найефективнішого способу засвоєння матеріалу. Акцент на практику та говоріння.

Освіта:
Simon Fraser University, студент, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Ірина Д. id: 46766

Ірина Д.

Мене звати Ірина, я - кваліфікований дипломований вчитель та репетитор іноземних мов. Вже більше 6 років співпрацюю з дітками та дорослими

5
300грн/год
Федір К. id: 170413

Федір К.

Можу допомогти з підготовкою до різноманітних екзаменів, контрольних, в межах моєї компетенції. Також допомагаю з домашніми завданнями, вмію креативно пояснювати предмет. Маю досвід викладання дорослим та дітям. Викладаю англійською та українською мовою.

4.8
300грн/год
Анастасія С. id: 69528

Анастасія С.

Репетитор англійської мови для дошкільнят, дітей молодших / середніх класів, 5-9 класи.

300грн/год
Діана Х. id: 136258

Діана Х.

Моєю перевагою є індивідуальний підхід до кожного та цікава подача матеріалу, куди входять різні цікаві інтерактивні ігри, вправи та завдання. Я проти старих монотонних підручників часів СССР, тому використовую найсучасніші та найактуальніші книги. У нас з вами є вже спільна мета. Гайда вчитися цікаво і легко!

5
300грн/год
Марина Б. id: 82057

Марина Б.

Англійська, італійська та українська як іноземна для дорослих та дітей. Мотиваційна методика і робота на результат.

5
350грн/год