Олена К.

id: 7631

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Граматика

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний лінгвістичний університет (2007)

Ступінь:

Спеціаліст

Hello. Мене звати Олена. Хочу запропонувати вам допомогу у вивченні англійської мови, знання якої відкриває нові можливості в сучасному світі.
    Моя робота - допомогти Вам навчитися розуміти і використовувати цю мову в повсякденному житті і професійній діяльності. Англійська - це всього лише чергове випробування, яке Ви зможете подолати.
    На наших уроках ми будемо тренувати вимову, сформуємо граматичну базу і щодня будемо розширювати словниковий запас. Для кращого засвоєння матеріалу використовую навчальні матеріали як вітчизняних, так і іноземних видавництв Великобританії, а також відео-, аудіоматеріали, діалоги, адаптовані тексти і т.д. Навчальні матеріали підбираю індивідуально для кожного учня, враховуючи його рівень знань англ. мови, інтереси та побажання.
 Відповім на всі Ваші запитання, звертайтеся.

Коментарі

Схожі анкети

Дар
Дар'я

Досвід: більше 2 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Корейська мова

Алла

Досвід: більше 20 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Українська мова та література, Англійська мова, Російська мова