Репетитор - Христина С. id: 76572

Христина С.

180 грн/год
180 грн/год

Репетитор з математики, фізики. Допоможу підготуватися до ДПА/ЗНО, зробити домашнє завдання та просто підтягнути свої знання з цих предметів.

Христина С.

Репетитор з математики, фізики. Допоможу підготуватися до ДПА/ЗНО, зробити домашнє завдання та просто підтягнути свої знання з цих предметів.

Предмети

Математика

Фізика

Програмування

Інформатика

Математична статистика

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвід у сфері викладання маю. Стараюся проводити більше інтерактивні заняття для дітей,які не зацікавлені у моїх предметах для того, щоб зацікавити і показати, що точні науки можна і потрібно любити. Не застосовую «радянські» методи викладання, так як вважаю, що дітям повинно бути цікаво, а не «через силу». Розділяю з ними їхні прогреси у науках і стараюся дати надію на те,що вони все зможуть, якщо в них щось не виходить.

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), студент, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Анастасія Ж. id: 118135

Анастасія Ж.

Репетитор математика (алгебра/ геометрія)

200грн/год
Ярина С. id: 16426

Ярина С.

Можна приєднатись до інших учнів 10,11 клас і 7 клас. Занять проходять онлайн, але іноді очно (поєднання онлайн і очних занять)

4.8
200грн/год
Юрій Г. id: 108432

Юрій Г.

Студент 3-го курсу Механіко-Математичного факультету ЛНУ, стипендіат

200грн/год
Йосиф Б. id: 175699

Йосиф Б.

Привіт, я Йосиф, хочу допомогти тобі у вивченні математики та української мови.

180грн/год
Катерина К. id: 175744

Катерина К.

Привіт, мене звати Катерина! Наразі я навчаюсь на спеціальності, що тісно пов'язана з математикою та постійно покращую свої знання. Моя мета - допомогти іншим зрозуміти математику, зробити її цікавішою та доступнішою.

200грн/год