Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Ірина В. id: 76752

Ірина В.

450грн/год
450 грн/год

«Безкоштовний пробний урок. 5 років ЩОДНЯ спілкуюся ENG&CH з носіями мови. Гарантую ефективні і цікаві уроки. Тимчасово тільки онлайн.»

Ірина В.

«Безкоштовний пробний урок. 5 років ЩОДНЯ спілкуюся ENG&CH з носіями мови. Гарантую ефективні і цікаві уроки. Тимчасово тільки онлайн.»

Предмети

Англійська мова

Китайська мова

Іспанська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Уроки іспанської з носієм мови. Заняття проводяться іспанською або англійською.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
По скайпу:
Так

Про себе:

Hey there! How are you doing? 哈喽!(hālou!) 最近怎么样?(zuìjìn zěnmeyàng?) Я навчаюся в англомовній аспірантурі в місті Пекіні, прожила там чотири роки. Зараз дистанційно пишу дипломну роботу. Була студенткою по обміну у США по програмі FLEX. Закінчила Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка та Китайський університет політики та права.

Викладаю англійську і китайську мови дорослим і дітям :) Допомагаю у підготовці до IELTS, TOEFL, HSK, ЗНО, до участі у FLEX Program, викладаю бізнес англійську та китайську та англійську за професійним спрямуванням.

Маю величезний практичний досвід спілкування з носіями мов та викладання для різних вікових груп.

З радістю відповім на Ваші запитання стосовно навчання.

Освіта:
Китайський університет політики і права, магістр, 2018
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

Відгуки

21 відгуків про Ірина І.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

6

5+

15

Олексій

5+

15.08.2022

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Протягом місяця дочка Софія віком 8 років відвідує онлайн заняття з китайської мови Ірини. За цей короткий період часу у неї склалися приємні враження про її нову вчительку і виявилось велике зацікавлення до вивчення китайської мови. Уроки проходять в достатньо легкій та дружній атмосфері, так як для дитини такого віку дуже важливо бути у комфортному діалозі з вчителем. Софія відвідує заняття із задоволенням і чекає наступні заняття з великим нетерпінням!... більше»
Микола

5+

11.08.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Була задача покращити англійську для більш комфортної та впевненої комунікації на роботі. На уроках поступово проходимо теми, десь зупиняємось більше, якісь вправи пропускаємо, якщо легкі. Потім пропрацьовуємо усно, Ірина придумує різні варіанти українською, відповідно до теми яку ми проходимо, моя задача перекласти їх на англ. Нове заняття проходить зі швидкого повтору попереднього заняття. Навчання проходить комфортно та результативно.... більше»
Денис

5+

10.06.2022

Іспанська мова, Рівень B1-B2

5+

Займаємося всією сім'єю вже кілька місяців з Іриною! Дуже легко, ефективно, зрозуміло та доступно викладає матеріал як дітям, так і нам дорослим! Ми дуже задоволені на сьогоднішні нашими результатами. Діти чекають кожний урок, навіть не хочуть відключатися, коли вже наступає кінець уроку)) Продовжуємо займатися із задоволенням!... більше»
Айсель

5+

20.02.2022

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Привіт, я Айсель вивчаю китайську, мені дуже подобається її вчити, іноді буває складно вимовляти слова, писати ієрогліфи, а так мені все подобається. Я хочу полетіти в Китай, хочу знати китайську, хочу побувати в китайській школі. Вчителька дуже хороша, допомагає, якщо в мене щось не виходить, хороша і мила. Якщо ви захочете вчити китайську бажаю удачі)... більше»
Стефан

5

16.02.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5

Задача у мене проста: не забути те що знаю, з цим ми справльаємось більш ніж, навіть перевиконуємо план. Урок проходить не скучно і комфортно, для мене це основне. Посуті єдиний мінус що час проходить досить швидко, що певна річ хороший показник)... більше»
Ольга

5+

10.02.2022

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Дуже задоволені! Цікаво та результативно !... більше»
Андрій

5

25.01.2022

Англійська мова, 5-6-й класи

5

Роботою викладача задоволений. Вникає в контекст учня, пропонує той підхід, який вважає дійсно корисним, тримає орієнтир на результат в довгостроковій перспективі.... більше»
Мар‘яна

5

18.01.2022

Китайська мова, Репетитор для початківців, Носій мови

5

Доброго дня. Хочу залишити відгук про заняття китайської... Дитина займається два місяці. Зі слів дитини уроки проходять цікаво і продуктивно. Дякую, Ірино, що інтерес та бажання дитини не пропадає! Бажаю вам, і надалі надихати своїх учнів до вивчення різних мов!!!... більше»
Віта

5+

10.01.2022

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Доброго дня. Дуже хочеться залишити відгук про заняття китайської... Почну з того, що я абсолютно його ніколи не вчила, але думки були давно... Зараз планую працювати з Китаєм і мова просто стала необхідною. Для мене важливо було знайти репетитора з Китаю або який працював та проживав у Китаї кілька років. Відразу ж обрала Ірину через її досвід проживання, і не помилилася, урок цікавий, Ірина приємна і мені дуже сподобалася, а сама мова виявилася дуже цікавою, буду вивчати і далі. Велике дякую і... більше»
Еріка

5+

20.12.2021

Англійська мова, TOEFL, IELTS

5+

Дуже подобається підхід, заняття цікаві, спілкування приємне. Репетиторка приділяє увагу кожному аспекту підготовки до IELTS, надсилає потрібні матеріали. Ще класно, що з Іриною не страшно помилятися - жодного тиску чи зверхності, як це іноді буває у викладачів)... більше»
Світлана

5

05.12.2021

Китайська мова, Репетитор для дітей

5

Дитина займається з Іриною два місяці. Сам зацікавився, а ми підтримуємо) Зі слів дитини уроки проходять досить цікаво, доводиться багато писати та багато повторювати слова, і це дає можливість швидше запам'ятовувати. Спасибі, Ірино, що інтерес та бажання дитини не пропадають! Вірю у наш спільний успіх)... більше»
Наталья

5+

22.11.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже хороший репетитор. Прищепив бажання і любов до китайської мови. Ми в захваті!... більше»
Губенко Олександр

5+

11.11.2021

Англійська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Ірина, займається з двома нашими дітьми з різним рівнем підготовки та різними інтересами. Уроки в обох проходять бадьоро та з цікавістю. Дітям подобається репетитор, і їм, і нам уже є з чим порівнювати. Видно, що вчитель готується до занять завжди пропонує нові цікаві теми, намагається максимально багато пройти матеріалу за урок (так би в школі вчили б, не порівняти з вчителями, які викладають онлайн на час «локдауну»). Досить багато розмовного та з гарною вимовою від Ірини. Сподіваємося, що спі... більше»
Вікторія

5+

03.11.2021

Китайська мова, Розмовна мова

5+

Роботою репетитора дуже задоволені!... більше»
Юлія

5+

20.10.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже вдячна Ірині за знання набуті за місяць навчання. Заняття проходять на одному диханні, кожен раз цікавіше і цікавіше. Завдяки відмінній методиці викладача, ієрогліфи легше запам'ятовуються і засвоюються. Ірина познайомила мене не тільки з граматикою і лексикою, а й відкрила цікаві факти про Китай. Дякую сайт Buki.com.ua за прекрасного викладача!... більше»
Андрій

5

17.10.2021

Китайська мова, Розмовна мова

5

Мені 35 років, вчу китайський вже кілька років. Але з тонами проблемка). Ірина відмінний викладач. Чи не упаскает жодної помилки в моєму вимові. Доступно і зрозуміло пояснює граматику.... більше»
Ярослав

5+

01.10.2021

Китайська мова, Розмовна мова

5+

Живу і працюю в Китаї кілька років. Ірина добре допомагає виробити вимову, розстановку смислових акцентів і тонів, в усному мовленні. Це дуже прискорює взаєморозуміння з китайцями. Якщо у вас виникнуть питання про тонкощі граматики або перекладу, викладач збере всю необхідну інформацію і відправить вам. Навчальна програма містить велику лексику, що при належному старанні допоможе за 8-12 місяців досягти впевненого середнього рівня володіння мовою. Ірину можу радити всім, кому потрібна мова для ж... більше»
Єва

5+

13.09.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Мене звати Єва, мені 13, мета занять - для себе. Ірина - чудовий репетитор, все зрозуміло пояснює, я займаюся китайською 6 занять і вже є прогрес. Займаємося по зуму. Викладач приємна в спілкуванні. З нетерпінням чекаю заняття.再见.... більше»
Федотова Алла

5+

14.08.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Хочу розповісти про нашого викладача англійської мови, Ірину, з якою ми працюємо лише місяць, проте донька ( перейшла до 11 класу) дуже схвально відгукується про Ірину, повністю задоволена заняттями, які проходять цікаво, змістовно та корисно, а особисто від себе скажу, що Ірина приємна, щира і дуже добра людина. Ми повністю задоволені своїм викладачем, тому можу рекомендувати її. Ми дуже вдячні долі, що у нас такий чудовий викладач.... більше»
Дмитро

5

05.08.2021

Китайська мова, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова

5

Дуже все подобається. В мене не має часу зараз займатися. В зв'язку з фінансовим положенням.... більше»
Віталій

5+

23.06.2021

Китайська мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволений навчанням у викладача Ірини. заняття цікаві, різноманітні. викладач прислухається до моїх побажань і ми разом втілюємо це на заняттях. для мене однією з важливих умов у виборі було те, що викладач проживав деякий час у Піднебесній. гарна китайська у викладача і вимова. знання культури і традицій Китаю важливо для вивчення будь-якою мови. Ірина добре знається на традиціях. рекомендую Ірину як гарного спеціаліста.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Коли краще починати вивчення англійської мови?

Що обрати: індивідуальні уроки чи заняття в групі?

Блог про те, чому вам варто вивчати іспанську.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Денис П. id: 88342

Денис П.

Київський Політехнічний інститут - телекомунікації Університет Т.Г. Шевченко "Лінгвопакс" - італійська, іспанська мови.

5
500грн/год
Наталія З. id: 104785

Наталія З.

Орієнтування на потреби учня, сферу діяльності дорослої людини.

400грн/год
Іван Ф. id: 73766

Іван Ф.

Викладаю скрипку та гітару на рівні музичної школи. Також викладаю математику і фізику учням до 11 класу включно. Радий вчити всіх хто має бажання.

5
400грн/год
Оксана Ф. id: 123078

Оксана Ф.

Люблю вивчати іноземні мови та навчати. У вільний час беру участь в синхронних перекладах.

5
400грн/год
Владислава Л. id: 92418

Владислава Л.

Навчу ГОВОРИТИ і думати англійською! :)

500грн/год

Ірина В. репетитор - Англійська мова, Китайська мова, Іспанська мова. Київ.